Becsei Vendéglő Szigetbecse

Duna Relax Hotel Ráckeve
Szépia Hotel Zsámbék - Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Becsei Vendéglő Szigetbecse vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25193 feltöltött kép
2019. október 30.egyedül járt itt
A Becsei vendéglőbe egy zimankós januári reggelen mentem be kávézni. Az étlapon zömmel hagyományos magyar ételek, de nem voltam még éhes, így nem rendeltem enni semmit. Jól esett, hogy bár csak egy kávé mellett üldögéltem, nem éreztem, hogy kinéznének.
Becsei Vendéglő Szigetbecse - EgyébBecsei Vendéglő Szigetbecse - Étel/italBecsei Vendéglő Szigetbecse - Étlap/itallapBecsei Vendéglő Szigetbecse - BelsőBecsei Vendéglő Szigetbecse - Külső kép
Kiváló 2019. január 8.barátokkal járt itt
Barátainkkal mentünk el egy vasárnapi svédasztalos ebédre. Nem csalódtunk: az ételválaszték gazdag, és finom ( nem is tudtuk mindegyiket megkóstolni -- a bőség zavara). Már előre kellett asztalt foglalni, mert annyian jöttek vendégek. A kiszolgálás gyors és udvarias. Mindenkinek ajánlom, aki szeret finomat enni, és jóllakni elfogadható áron.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2017. május 2.a párjával járt itt
Rendszeres visszajáró vendégei vagyunk az étteremnek, mivel az ott készült ételek számunkra kimagaslóan finomak.
Kiváló szakács!
Kulturált környezet!
Nagy adagok!
Külső kert helység - nyáron nagyon szuper!
Ár is megfizethető!
Parkolási lehetőség!
Bátran és nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek!
Átlagos 2017. április 3.barátokkal járt itt
Nagyobb társasággal voltam ebben az étteremben háromszor! Mindegyik alkalommal lassú volt a kiszolgálás,a felszolgáló akit most kaptunk:Hát hogy is fogalmaztak,nem szakképzett! Hárman voltunk hölgyek,hárman kértünk levest,ketten ugyan azt,de azt sem tudta hova kell letenni! A kért italokat egybe letette az asztal közepére mindenki vegye el amit kért!