Harmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad

Szilvásvárad és környéke
a 65 szilvásváradi szállás közül
Panzió minősítés alatt
Harmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad
Harmónia Wellness Villa & Panzió SzilvásváradHarmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad

Lilla Apartmanházak Szilvásvárad - November 1.
November 1.
10.31-11.03.
Lilla Apartmanházak Szilvásvárad
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Harmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad vélemények

Kiváló 2015. december 6.a párjával járt itt
Mindennel nagyon meg voltunk elégedve! ! ! A személyzet kedves, segítőkész volt! A wellness részleg tiszta és igényes. Az ételek finomak, választékuk bőséges és külön kiemelném a házias ízvilágukat. Jó volt a város zaját kizárni egy kicsit a mindennapjainkból és a természet közelségében ébredni, pihenni!
Kiváló 2015. december 6. járt itt
A személyzet kedves és segítőkész volt. A wellness részleg kielégítette elvárásainkat. Az ételek a leírtaknak megfeleltek, házias jellegűek, bőséges választékot kaptunk. A környéken található nevezetességekről teljes körű tájékoztatással szolgált felénk a személyzet.
Szörnyű 2015. november 15.a párjával járt itt
Nos, a szálláshely viszonylag messze van minden nevezetességtől. Ez természetesen előzetesen tudva lévő, ha az ember kicsit utánanéz. Az egyetlen és legnagyobb baj az étkeztetéssel van, ami egyszerűen botrányos. A reggeli nem csupán szegényes, de minden szempontból igénytelen is.
Gyenge 2015. október 22.gyerekekkel járt itt
Pozitívumot csak a személyzetre tudok mondani, akik kedvesek. Viszont annál több a negatívum. Mint például a wifi (nem működött) ami apróság mégis alap dolog már mindenhol. A reggeli szegényes nagyon, a vacsora pedig hideg. A szobákon kívül mindenhol hideg az épületen belül.
Gyenge 2015. június 15.a párjával járt itt
A szállás tisztasága hagy kivánni valót maga után. A bőséges reggeli vicc amit hirdetnek a csomag ajánlatukban. Félpanziót senki nem ajánlok itt, botrány a reggeli ami tükortojás, tojásrántotta és olcsó virsliből áll. A kávé akár a török kávé zaccos de nem kicsit, jah és kb 1-2db kifli meg kenyér.
Kiváló 2015. április 2.családjával járt itt
2015. Február 27-én jártunk a panzióban. Gyermekeinktől kaptunk ajándékba. Az ünnephez közeledve megint eszembe jutott mint kedves emlék. Ha valahol a világban otthon érezheti magát az ember, akkor azt ünnepként élheti meg a lelkében. Ha meg kellene fogalmaznom, hogy mit kaptunk családommal egyetemben, akkor két szó jut eszembe:szívvel-lélekkel.
Kiváló 2015. február 28.családjával járt itt
2015. február végén jártunk itt. Néhány előző hozzászólás után igazán vegyes érzelmekkel érkeztem, nem tudtam jóra vagy rosszra számítsak. Kellemes csalódás ért! ! ! A személyzet maximálisan kedves, barátságos volt. A szoba tiszta, új bútorzattal felszerelt. Kábeltévén rengeteg csatorna. Meleg szobába érkeztünk, a fűtést mi állíthattuk!
Kiváló 2015. február 27.családjával járt itt
2015. Február 25-től 27-ig voltunk itt Párommal és Családommal valamint házi kedvencünkkel. A szállást nagyon könnyen meg lehetett találni, és nagyon szép helyen van. Az érkezésünket követően kedves fogadtatásban volt részünk. A szobáinkban nagyon kellemes hőmérséklet volt, néha még túl meleg is, ezen manuálisan lehetett állítani.
Gyenge 2015. február 1.a párjával járt itt
2015. Január 23. 25-ig voltunk párommal. A honlap tájékoztatása szerinti vellness szolgáltatást nem lehetett csak korlátozott ideig használni. Az étkezések minősége megfelelő de kevés. A honlapon feltüntetett képek nem fedik a valóságot ! Csalódás volt, spórolás jellemezte az egészet. Ár érték arányban nem ajánlanám senkinek. Szilvásvárad amúgy gyönyörű ! !
Szörnyű 2015. január 25.a párjával járt itt
2015. január 23-tól 25-ig voltunk itt párommal és nővéremékkel. Nagyon nagy csalódás volt számunkra, mivel a legutolsó vélemények csupa jó dolgokat tartalmaztak (aminek így utólag visszatekintve, nem hiszem hogy van bármilyen valóságalapja is! ! ! ) Érkezésünkkor a megkapott szobában olyan hideg volt, hogy a télikabátot nem lehetett levenni!