Harmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad

Szilvásvárad és környéke
a 65 szilvásváradi szállás közül
Panzió minősítés alatt
Harmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad
Harmónia Wellness Villa & Panzió SzilvásváradHarmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad

Lilla Apartmanházak Szilvásvárad - November 1.
November 1.
10.31-11.03.
Lilla Apartmanházak Szilvásvárad
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Harmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad vélemények

Szörnyű 2013. szeptember 18.gyerekekkel járt itt
Ez az a hely, amit nem ajánlok senkinek. A szobákból a lapos tv és a hűtő hiányzik,wc papírért kuncsorogni kellett, egy szobában volt csak hütő és most a fő épületről beszélek, mert ugye ez volt meghirdetve. Tovább mennék, a wellnes részlegen a szaunát használhatod de csak este 19 óráig, de előtte jelezd, mert ha nem érsz vissza a város másik végéből akkor már nincs ott senki aki bekapcsolja.
Szörnyű 2013. szeptember 10.barátokkal járt itt
Csatlakozom az előttem szólóhoz! A wellness részt egyáltalán nem lehet használni(szerintem csak vendég csalogatónak van,de az üzemeltetésén már spórolnak) Első esti vacsora:szalonna sütés a vendégek maguk gondoskodnak a fa felhasogatásáról és a tűzgyújtásról is. Második esti vacsora:km-re lévő étteremben.
Gyenge 2013. augusztus 25.a párjával járt itt
Ez egy tipikusan olyan hely, ahol azt gondolják a vendégről, minden mindegy neki, úgysem jön vissza, de majd jön más. Van egy túlzó marketingszöveg, jól beállított képek, amely csak addig vonzó, míg oda nem érsz. Ami nem egyszerű, mert nem hiszed el ott a világ végén, hogy jót mond a GPS, mert a kiírás is takarva van és csak családi házakat látsz.