Harmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad

Szilvásvárad és környéke
a 65 szilvásváradi szállás közül
Panzió minősítés alatt
Harmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad
Harmónia Wellness Villa & Panzió SzilvásváradHarmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad

Lilla Apartmanházak Szilvásvárad - November 1.
November 1.
10.31-11.03.
Lilla Apartmanházak Szilvásvárad
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Harmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad vélemények

Kiváló 2014. október 16.a párjával járt itt
Eljegyzés alkalmából jártunk Szilvásváradon, és a szálláshelyben nem kellett csalódnunk. Sok helyen megfordultunk már, és sok helyen gond is volt a tisztasággal, amivel itt kifejezetten nem volt gond! :) Minden rendben volt, szép, tiszta szoba és fürdőszoba, alaposan kitakarítva.
Kiváló 2014. október 5.a párjával járt itt
Szeptember elején töltöttünk 4 nagyon kellemes napot a szálláshelyen. A villa nagyon szép, csendes környezetben a zöldben. A szoba kényelmes,ízléses,maximálisan tiszta volt. Az ételek finomak, házias ízzel. A személyzet udvarias,készséges és nagyon kedves.
Kiváló 2014. szeptember 22.a párjával járt itt
Mi már több alkalommal voltunk nagyon jól éreztük magunkat. Kiszolgálás nagyon jó felszereltség szuper családias a légkör reggeli-vacsora. Bőséges meg közelítés, jó zárt parkoló, személyzet barátságos, mi jól éreztük magunkat!
Kiváló 2014. július 27.gyerekekkel járt itt
Júliusban jártunk a szálláshelyen. A szállásfogadóink nagyon kedvesen fogadtak és barátságosak voltak. A szobáink tiszták rendezettek fürdőszobán is látszik, hogy új berendezésű és ami nagyon fontos, hogy tiszta. A meghirdetett szalonnasütésre elő volt készítve minden a tűz már lobogott (szalonna, hagyma, paprika, paradicsom.
Kiváló 2014. július 20.a párjával járt itt
Júliusban jártunk a szálláshelyen, amely valóban csendes helyen fekszik. A szoba berendezése ízléses, praktikus, a fürdőszobán is látszik, hogy viszonylag új minden. A személyzet kedves és nagyon barátságos, a wellness rész (finn szauna, gőz, infra szauna, jakuzzi) elérhető, jó állapotú.
Kiváló 2014. június 20. járt itt
Nekünk nagyon tetszett! A szaunákkal is meg voltunk elégedve, mert használtuk:)! Nagyon szép a környék, csendes helyen fekszik, közvetlen volt a személyzet!
A reggelinél: vaj, dzsem, tojás, virsli, sült kolbász, műzli, felvágott, zöldség volt. Több féle teafilter, kv, tej, kakaó, almalé
A szobák nagyon ízlésesek, hűtő, televízió és fürdőszoba volt hozzá! Látszik, hogy elég új!
Szörnyű 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Májusban jártunk itt , ami tényleg jó volt hogy tiszták voltak a szobák, meg a személyzet is kedves volt, viszont a Wellnest nem tudtuk használni,( Hideg volt a Jakuzzi) a reggeli mindig ugyanaz volt és a vacsora se a megbeszélt svédasztalos választék volt!
Még egyszer biztos nem mennék ide! !
Ár -érték arányban ez egy nagyon gagyi szállás! !
Gyenge 2014. május 12.barátokkal járt itt
Ami rendben volt, hogy tiszta, szép épület csodás kilátással! Ami nagy csalódás volt a félpanziós kaja és a wellness. A kaja unalmas és nagyon gyenge. (reggeli: virsli, tojás, száraz kenyér, száraz kifli, mini dobozos lekvár) A vacsinál kettő közül lehetett választani és a kért a férjem teát, mire mondta, hogy az már a reggelihez van, akkor kért egy pohár vizet, mire azt mondta a hölgy ott van a pohár és ott tud engedni vizet.
Átlagos 2013. november 21.a párjával járt itt
Kicsi szoba,nagyon gyenge reggeli. Reggeli mindig ugyanaz a kétfajta választék volt. Tojás és virsli. Szobára erkélyes felárat számoltak ami durva túlzás mert egy fél négyzetmétere lyuk volt ami annyira nem tűnt stabilnak hogy ki sem mertünk lépni. Számlát nem kaptam távozáskor az utólagosan kifizetett összegekről. (Erkélyes szoba felár ,stb. . )Nagyon negatív.
Gyenge 2013. november 9. járt itt
Teljesen átlagos vidéki panzió, nagyon túlárazva, a honlapjuk egyáltalán nem a valóságot tükrözi, sokkal jobbnak tünteti fel magát. Az eddigi hozzászólókkal mind egyetértek. A vendéglátás minden elemén zavaróan érződik a spórolás. A mi szobánk kicsi volt és zajos, ezzel együtt a szobával volt a legkevesebb probléma, inkább csak bosszantó, hogy pl.