Harmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad

Szilvásvárad és környéke
a 65 szilvásváradi szállás közül
Panzió minősítés alatt
Harmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad
Harmónia Wellness Villa & Panzió SzilvásváradHarmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad

Lilla Apartmanházak Szilvásvárad - November 1.
November 1.
10.31-11.03.
Lilla Apartmanházak Szilvásvárad
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Harmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 192 feltöltött kép
2018. május 30.a párjával járt itt
A Harmónia Villába egy kis villám pihenésre érkeztünk. Kedves hölgy fogadott bennünket, az első ami furcsa volt, hogy kifizettette rögtön az ott tartózkodásunk árát. Így már nem maradt lehetőségünk esetleg még fogyasztani és "írja a szobához". A szállásunk a földszinten volt.
Harmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad - Külső képHarmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad - Medence/kertHarmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad - Medence/kertHarmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad - Külső képHarmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad - KörnyékHarmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad - Medence/kertHarmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad - BelsőHarmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad - Medence/kertHarmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad - VendéglátásHarmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad - VendéglátásHarmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad - KörnyékHarmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad - Külső kép
2018. május 3.a párjával járt itt
Az 50. szülinapomat mentünk ünnepelni a Szalajka völgybe.A szállás csendes helyen volt, a város szélén. Barátságos és segitőkész személyzet. Tiszta szoba, kényelmes ágy. A reggeli kicsit szegényes de a vacsora finom volt.Nagyon jól éreztük magunkat.A környezete csodálatos a körülvevő hegyek látványától.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2016. november 5.a párjával járt itt
Véletlenül akadtunk erre a Wellness Villára. Elég messze van a Szalajka völgytől, de csendes hely. A szoba meglehetősen aprócska, ami nem előny, de tiszta. A fűtés szabályozható, ami viszont jó, mert mindenki olyanra állítja, amilyenre szeretné. Az ágy kényelmes volt, ami szintén jó pont. A fürdőszobába jó lenne egy polc, az nagyon hiányzott.
2016. október 17.a párjával járt itt
Mindig elolvasom az értékeléseket még a foglalás előtt. Általában vegyesek, de ha több a jó, akkor szívesen döntök ezek alapján. Szép környezetbe épült a szálló, de egész éjjel égett a villany az udvaron, ugyanis nincs közvilágítás az utcán. Kicsit nekem ez furcsa volt. A szoba elég kicsi, de tiszta, az ágy kényelmes volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. október 4.a párjával járt itt
Sajnos, már sötét volt, mire megérkeztünk, és GPS nélkül nem találtunk volna oda. Egyetlen javaslatom lenne, hogy a táblát, melyen a hely neve szerepel, világítsák ki, mert sötétben nemcsak az odatalálás volt nehézkes, hanem az épület felismerése is.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 120 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 3010 feltöltött kép
2016. június 17.a párjával járt itt
Szeretünk utazni,kirándulni a párommal. -ez a szálláshely tökéletesen megfelelt a mi elvárásainknak. Húsvétra érkeztünk és elakartunk tölteni egy párnapot távol a város zajától és mindentől -mindenkitől. Nagyon kis hangulatos ,családi a Harmónia villa. A személyzet figyelmes,minden kivánságot teljesitenek.
Harmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad - Külső képHarmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad - Külső képHarmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad - Külső képHarmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad - Külső képHarmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad - KörnyékHarmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad - Medence/kert
2016. május 19.a párjával járt itt
Nagyon gyors,hirtelen ötlet-húsvét előtt. Pénteki napon még dolgoztunk a párommal,-a nejem még aznap az utolsó szobát lefoglalta,-ami ránk várt,-telt ház-nagy szükségünk volt a pihenésre,távol mindentől,mindenkitől. Gyors hazaérés követően ,gyors bepakolás,és már indulás.
2016. április 29.gyerekekkel járt itt
Utazásunk előtt több értékelést elolvastunk a szállásról, melyek igencsak vegyesnek bizonyultak. Tartózkodva is indultunk neki a pihenésnek, de szerencsére mi nem csalódtunk. Az ott dolgozó kedves személyzet, különösen a fiatal hölgy mindig, minden pillanatban ott volt, ahol szükség volt rá. Segítőkész, mosolygós, és szorgalmas.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
2016. március 25.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves segítőkész és mindig rendelkezésre áll. Ami furcsa volt, hogy nincs recepció a panzióban, így amikor megérkeztünk nem tudtuk hova kell mennünk. De ez hamar megoldódott, mert a szállásgazda hölgy szólt, hogy nála tudunk bejelentkezni. A szoba nagyon kényelmes, hangulatos, szépen berendezett,lap tv és hűtő is van benne.
Harmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad - SzobákHarmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad - SzobákHarmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad - Külső képHarmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad - SzobákHarmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad - VendéglátásHarmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad - VendéglátásHarmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad - VendéglátásHarmónia Wellness Villa & Panzió Szilvásvárad - Környék
Kiváló 2016. január 28.a párjával járt itt
Szereny velemenyem szerint a hely ugy tokeletes ahogy van. Vitatom az elottem szólok hozzaszolasait,mind tisztasag,mind etel,mind kikapcsolodas teren es nem utolso sorba a szemelyzet hozzaallasa teren is. Minden kivalo volt. Tiszta,kenyelmes,kellemes hangulatu szobak voltak,a wellnesz resz is tokeletes volt.