Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad ★★★★

4,7
a 65 szilvásváradi szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak SzilvásváradSzalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad bemutatkozása

A természeti szépségeiről ismert Szilvásváradon található a Szalajka Liget Wellness és Konferencia Hotel. A szálloda számos szolgáltatást nyújt, kisgyermekes családok részére megfelelő választás lehet. A szállodai szobákon túl önálló házakban is lehetséges az elhelyezés.

Lilla Apartmanházak Szilvásvárad - November 1.
November 1.
10.31-11.03.
Lilla Apartmanházak Szilvásvárad
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad vélemények

2017. január 8.a párjával járt itt
Szuper 5 éjszakát töltöttünk itt, csodás környék, szép tiszta a szálloda, tényleg feltöltődtünk. Elég sok szauna szeánszon vettünk már részt, az itteni külső nagy szaunában minden feltétel adott lenne igazi szauna élményre, de az csalódás volt. Pár törölköző lengetésen kívül más nem volt.
Kiváló 2016. december 19.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű hely,kiváló konyha,udvarias személyzet.Bátran ajánlom mindenkinek aki szereti a csendet, a pihenést, túrázást, aki az aktív kikapcsolódást szereti.
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak válasza
Köszönjük szépen kedves értékelését, szeretettel várjuk vissza 2017-ben is !
2016. december 27., Szalajka Liget Hotel ****superior és Apartmanházak Hotel, értékesítési vezető
Kiváló 2016. december 18.kollégákkal járt itt
Céges rendezvény keretében (Fundamenta karácsonyi party) tartózkodtam itt a kollégáimmal, nagyon jól éreztem magam, nívós kívül-belül a szállás, a személyzet kedves, segítőkész, a svédasztalos étkek pompásak, és bő választék van. Csak jót tudok mondani a helyről. Nálam 10 ből 10 pontos! ;)Legközelebb a családommal is ellátogatok ide! Mindenkinek ajánlom, ne fog csalódni.
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak válasza
Kedves Vendégünk ! Szuper csapat voltak, öröm volt Önöket kiszolgálni ! Határtalan szilvásváradi szeretettel visszavárjuk Önöket !
2016. december 1.barátokkal járt itt
A személyzet és a kedvesség, figyelmesség, kifogástalan volt. Nekem a medence egy kicsit párás volt, de ez érthető hiszen külső, csak fedve volt. Ennyi a vélemény , és további sikereket és jó munkát kívánok. Üdv: Kiss Éva
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak válasza
Kedves Kiss Éva ! Kedves szavai nagyon jól estek az ünnepekben elfáradt kollégáimnak ! Köszönjük szépe és reméljük 2017-ben is szállodánkban üdvözölhetjük ! Boldog új évet kivánunk !
Kiváló 2016. október 21.a párjával járt itt
Párommal 3 nap/két éjszakát töltöttünk a szállodában félpanziós elláttással. Az őszi erdős, dombos környezet, a kilátás gyönyörű, szerintem minden évszakban elragadó lehet. Aki szeret sétálni, kirándulni, annak nagyon jó választás Szilvásvárad. A szobák tiszták, tágasak, modern berendezést kaptak, a fürdőszobák is nagyobbak az átlaghoz képest.
2016. október 20.barátokkal járt itt
Kedves Szállásvadász! A Hotel Szalajka Ligetben szálltam meg. A szálloda elhelyezkedése nagyon jó volt! Közel a központhoz, mégis csendes helyen, az erdő lábánál, csodálatos kilátással! Az ételek nagyon finomak voltak és a választék is sokféle volt! Az egyetéen dolod amiben csalótam az a wellness részleg volt.
2016. augusztus 8.a párjával járt itt
Számos wellness-tapasztalattal a hátunk mögött is kifejezetten kellemesnek találtuk a szállodát. Az ételek választéka, minősége, egyszerűen kifogástalan, a tisztaság, az alkalmazottak figyelmessége szintén említésre méltó. Egyetlen kifogásunk merült csak fel: a wellness részleg, a medence, és a jakuzzi 19 órakor bezár. .
Kiváló 2016. július 24.gyerekekkel járt itt
Kisgyermekes családként érkeztünk, a szálloda szép környezetben, meglepően tiszta és gondos tulajdonosról és személyzetről tett tanuságot.
Nem hiszem hogy a hibát kellene keresni, mert szerintünk minden kiváló volt.
A személyzet rendkívül segítőkész, az étkezések színvonala na és a választéka bőséges és választékos. Csak ajánlani tudom őket.
Kisgyermekes család berettyóújfaluból.
Kiváló 2016. július 3.gyerekekkel járt itt
Az uszoda remek, a 6 éves unokánknak nagyon tetszett.
Az étkezés (reggeli, vacsora) bőséges és jó a válaszék, szép az ebédlő.
A gyerek programok tetszettek, unokánk részt vett azokon.

Nem tetszett, hogy a szálloda melletti rakodás, kocsimosás nagy zajjal
járt, nem illik egy 4 csillagos szállodához.
A parkolási lehetőségek kissé szűkösek.
Kiváló 2016. május 31.gyerekekkel járt itt
Gyerekekkel érkeztünk. Kuponos utazás volt - ennek keretén belül családi szobát nem kaphattunk. De a két egymás melletti szoba is tökéletesen megfelelt. A személyzet szuper kedves, a szoba szuper tágas és tiszta, az ételek szuper finomak. 4*-os hotelnél még nem találkoztam ilyen választékkal, minőségi ételekkel (pl.