Teleki-Degenfeld Kastélyszálló Szirák ★★★★

Teleki-Degenfeld Kastélyszálló Szirák a térképen

Teleki-Degenfeld Kastélyszálló Szirák értékelése:

1. helyezett az 1 sziráki szállás közül

Teleki-Degenfeld Kastélyszálló Szirák bemutatkozása

A ma már szállodaként működő Teleki-Degenfeld Kastély egykoron Magyarország legimpozánsabb barokk kastélya volt. A kor igényeinek megfelelően minden igényt kielégítő wellness részleg üzemel a kastélyban, így a modern stílus remekül keveredik a finom eleganciával.

Teleki-Degenfeld Kastélyszálló Szirák képei

Teleki-Degenfeld Kastélyszálló Szirák
Szállások Szirák városában
Wellness csomagok Szirák városában

Teleki-Degenfeld Kastélyszálló Szirák vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
A Mikszáth szoba ablaka előtti parkrész növényzete elhanyagolt, emiatt a szoba nappal is nagyon sötét, napsütésben is végig folyamatos villany-világítás szükséges!!!!

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Eddig még egyik szállodában sem tapasztaltam ilyen közvetlen, igazán vendégközpontú figyelmet, és kommunikációt , mint itt. Az ételek gyönyörűen voltak tálalva és nagyon finomak voltak. Néhány bor hőmérséklete nem volt megfelelő. Jó lett volna leghalább ventillátor a szobában, amit utólag kérésünkre biztosítottak. A Wellness részleg csak délután 2-kor nyitott.

kition TOP szállásértékelő
kition TOP étteremértékelő
kition TOP egyébhely értékelő
kition TOP fotófeltöltő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 15. - 4 látogató hasznosnak vélte
Augusztusban töltöttünk 3 napot a szállodában. A szálloda gyönyörű, kissé átmenet a múzeum és a hotel között, betérő vendégek 550 Ft-ért tekinthetik meg. A szobánk - Wattay Borbála szoba - szép nagy, korhű bútorokkal berendezett. A classic szobákon kívül mindegyik szoba valamelyik korábbi tulajdonos vagy vendég nevét viseli, a honlapon külön is megtekinthető.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Érkezésünkkor baráti fogadtatásban volt részünk. Szobánk a szárnyépületben várt, mely kifogástalanul tiszta, elegánsan berendezett.
Az étterem étel - ital választéka bőséges, kedves felszolgálókkal.
2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálláson a szeméyzet nagyon kedves és segítőkész. A szobák extravagánsak, bútorzatukban a XIX. századot idézik, de minden megvan bennük, amit ma is elvárunk egy szállodai szobától/ lakosztálytól. Két kisebb problémával kell szembenézni:
1. A környéken 20 Km-es körzetben nem sok minden tallható (kivétel Hollókő, ami szerintem megér egy egész napos kirándulást, valamint a lovardák a kastély mellett).

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes 3 napot töltöttünk a szállodában, remek alkalom kikapcsolódásra. Csend és nyugalom van a kastély környezetében. Tisztaság volt a jellemző, nagyon finom, bőséges és egészséges vacsorákat fogyaszthattunk, a személyzet kedves és figyelmes volt.
2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
A Recepzió-s Személyzet- nem vendég orienált! ! Érkezéskor a szobában az ablakokról félig leszaggatva voltak a függönyök! Reklamáltam,hogy nincs internet a szobában! Válasz-AZ NEM IGAZ-! Majd holnap megnézik. Más nap nem történt semmi. Harmadik nap reggel rá kérdeztem a dolgokra. Válasz-A függönyt ki javítják! Az internet meg jóóó. . . . !
2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 29.
A Szállásvadász. hu ajánlása alapján foglaltam le a 2 fő részére felkínált húsvéti csomagot. Szombaton érkeztünk a férjemmel. Viszonylag könnyen odataláltunk. Már messziről (amikor feltűnt) csodáltuk a kastélyt. Soha ilyen elegáns helyen még nem szálltunk meg. Nagyon kedves volt a fogadtatás, a recepción dolgozó hölgyek tájékoztatása (részünkre)teljeskörű volt.
2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kastély gyönyörű, a személyzet nagyon kedves volt. A teniszezést és a wellnessezést is kipróbáltuk. Nagyon meleg volt,emiatt jo lett volna légkondícionáló a szobákban. Ugyanígy a wellness részlegben jó lett volna egy kinti medence, ahol el lehetett volna üldögélni. Az interneten napágyakat is láttunk,ez kiderült,hogy pár éve tönkre mentek.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 25.
A személyzet rendkívül segítőkész és kedves. A szobák korhű beredenzése visszarepít az időben. Az ételek változatosak és finomak. Romantikus hétvégét töltöttünk itt el. Az egyetlen negatívum, hogy a játékterem a honlapukon szerepeltetve van, de sajnos nem üzemel. A masszázs viszont jó volt. A wellness részleg különleges, és tökéletesen alkalmas a lazításra.

Szirák
3 nap/2 éjszaka 23.340,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportlehetőségekkel, kiállítással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.28-ig
Szirák
3 nap/2 éjszaka 17.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, tekepálya használattal, délutáni snackbárral, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.24-ig
Atrium Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.564,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Baross City Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.275 - 30.783,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2023.01.10-ig
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.834 - 31.584,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2023.01.01-ig
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 16.219,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
Érvényes: 2021.05.24-ig
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 18.804 - 27.162,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Tófürdő használattal, igénybe vehető játékokkal, játszószobával, gyermek animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.08.31.
Attila Hotel & Restaurant
2 nap/1 éjszaka 3.918 - 4.353,- Ft/fő/éj között: önellátással
Érvényes: 2021.05.30-ig
Vadrózsa Panzió
Érvényes: 2022.05.13-ig
Aquaworld Resort Budapest
2 nap/1 éjszaka 21.500 - 39.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.04.28-ig
Szirák
3 nap/2 éjszaka 28.695,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, masszázzsal, kozmetikai kezeléssel, Kleopátra tejfürdővel, sportos programokkal, parkolással, WI-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.28-ig

Szállodák Szirák környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Tó Wellness Hotel Bánk
Patak Park Hotel Visegrád
Tavasz a kastélyban (min. 2 éj)
Wellness Pihenés (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

SzirákX