Sir Francis Drake Étterem Szolnok

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Sir Francis Drake Étterem Szolnok vélemények

Kiváló 2018. június 23.gyerekekkel járt itt
Ebben az étteremben tartottunk egy családi, ballagási ebédet. Nagyon finom ételeket kaptunk, hatalmas adagokkal és nagyon kedves kiszolgálással. Köszönjük szépen. Visszatérünk :)
Gyenge 2018. január 2.a párjával járt itt
A karácsonyi menüt itt rendeltem meg a családomnak valószínűleg először és utoljára. Nem azt kaptuk meg amiben megegyeztünk a halászlé azt amikor megláttam otthon hogyan is néz ki legszívesebben visszavittem volna, hogy egyék meg, mert mindenek kinézet csak halászlének nem:-(((Víz+hal A köretet sem azt kaptuk amiben megegyeztünk(nem lettek kicserélve).
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 120 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 3010 feltöltött kép
2017. december 30.családjával járt itt
Ujra itt. Az édesanyám szülinapját ünnepeltük családdal. Előre foglaltunk helyet ,mivel azon a napon telt ház volt az alsó részen iskolai találkozó,minden asztal teltház ,mi a leválasztott részen. Előre rendelt fatányérost rendeltünk 3-4 féle variácioval,minden féle húsok,gomba ,velő ami valami miatt lemaradt sajnálatomra.
Sir Francis Drake Étterem Szolnok - EgyébSir Francis Drake Étterem Szolnok - EgyébSir Francis Drake Étterem Szolnok - EgyébSir Francis Drake Étterem Szolnok - EgyébSir Francis Drake Étterem Szolnok - EgyébSir Francis Drake Étterem Szolnok - EgyébSir Francis Drake Étterem Szolnok - EgyébSir Francis Drake Étterem Szolnok - EgyébSir Francis Drake Étterem Szolnok - EgyébSir Francis Drake Étterem Szolnok - EgyébSir Francis Drake Étterem Szolnok - EgyébSir Francis Drake Étterem Szolnok - EgyébSir Francis Drake Étterem Szolnok - Étel/italSir Francis Drake Étterem Szolnok - Étel/italSir Francis Drake Étterem Szolnok - EgyébSir Francis Drake Étterem Szolnok - EgyébSir Francis Drake Étterem Szolnok - Étel/italSir Francis Drake Étterem Szolnok - EgyébSir Francis Drake Étterem Szolnok - EgyébSir Francis Drake Étterem Szolnok - EgyébSir Francis Drake Étterem Szolnok - EgyébSir Francis Drake Étterem Szolnok - EgyébSir Francis Drake Étterem Szolnok - EgyébSir Francis Drake Étterem Szolnok - EgyébSir Francis Drake Étterem Szolnok - EgyébSir Francis Drake Étterem Szolnok - EgyébSir Francis Drake Étterem Szolnok - EgyébSir Francis Drake Étterem Szolnok - EgyébSir Francis Drake Étterem Szolnok - EgyébSir Francis Drake Étterem Szolnok - EgyébSir Francis Drake Étterem Szolnok - EgyébSir Francis Drake Étterem Szolnok - EgyébSir Francis Drake Étterem Szolnok - EgyébSir Francis Drake Étterem Szolnok - Étel/italSir Francis Drake Étterem Szolnok - Étel/italSir Francis Drake Étterem Szolnok - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. december 27.barátokkal járt itt
Szolnokon a Szigligeti Színházban van bérletünk. Úgy indulunk otthonról, hogy előtte mindig valamelyik étteremben megvacsorázunk. Most a választás a Sir Francis Drake étteremre esett. Telefonon egyeztettem az étteremmel, hogy 17:30-kor érkezünk és 17:45-re kérjük tálalni a vacsorát. E-mail-ben megírtam nekik, ki mit kér.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. július 13.a párjával járt itt
A valentin napokat álltalában itt ünnepeljük a párommal.
Nagyon hangulatos kis hely.
Az ételek nagyon finomak és a személyzet is nagyon kedves.
Csak ajánlani tudom.
Kiváló 2016. június 17.gyerekekkel járt itt
Majdnem minden ünnepnapokat( szülinap,névnap,valentinnap. . ) ezen a hangulatos helyen tartjuk. Azért mert hangulatos,különleges mert úgy van berendezve mintha hajón lennénk, az étterem neve is utal rá-Dreak kapitány.
Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
Szolnok szívében, forgalmas helyen, kicsit álcázva. Kívülről nehéz ide betévedni, ha valaki csak úgy találomra akar éttermet választani. Aki viszont ellátogat ide, annak biztosan csak jó élményei maradnak. A berendezés a híres kapitány Sir Francis Drake korát idézi. Mintha a hajó fedélzetén járnánk.
Kiváló 2015. február 22.a párjával járt itt
Először jártunk az étteremben, kicsit körülményes volt megtalálni GPS-szel, de ez nem az étterem hibája. Majd udvariasan hellyel kínáltak minket, előre asztalt nem foglaltunk, így is akadt hely. A rendelést gyorsan, udvariasan vették fel, a felszolgálás flottul, rendezetten ment.
Kiváló 2013. november 4.családjával járt itt
Sokszor járunk ( jártunk ) már ebben az étteremben, azt kell mondjam összességében minden rendben van :)
Többször volt hogy sokan voltak hétvégén vacsora időben, olyankor a felszolgáló mindig jelezte, hogy egy kis türelmet kér. Az ételek finomak, extra adagok, árban pedig teljesen rendben van.
Kiváló 2013. október 31.családjával járt itt
Többször is voltam itt családi vacsorán, és semmi okunk nem volt panaszra. A vacsorára nem kellett sokat várni, a pincér rendkívül kedves volt, a hely tiszta, az elkülönített boxoknak külön örültünk:)
Egy rossz élményem van, menüt ettünk dél-fél 1 között, és az akkori pincér elég nyers modorú volt. Semmi rugalmasság és kedvesség nem volt benne. .
Sir Francis Drake Étterem Szolnok a térképen
5000 SzolnokJókai út 12/a
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • napi menü • sportközvetítés • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V