Zagyva Cukrászda Szolnok

09.01-11.30.
Hotel Kumánia Kisújszállás

Zagyva Cukrászda Szolnok vélemények

Kiváló 2018. január 13.a párjával járt itt
Rengeteg édes/sós süti, torta, fagylalt, az ember azt sem tudja mit válasszon. Házias ízek, bőséges adagok. Az árak nem minden esetben jók, de minden nem lehet tökéletes. Jó volna, ha a honlapon tájékozódni lehetne, hogy a különböző fantázianevek mögött milyen torták, sütik, rejtőznek, vagyis miből is készült, így rengeteg időt megspórolnánk telefonos rendeléskor azzal, hogy nem faggatózunk hosszasan a felhozatalról.
Kiváló 2017. szeptember 20.egyedül járt itt
A "Botrányos" nevű bejegyzés kicsit elgondolkoztatott. Igaza van a beírónak, nagy forgalmú, pörgős cukrászda a Zagyva, melyre ráférne a felújítás. De kérdezem: miért jár ide ennyi ember? Miért nem áll ilyen hosszú sor a város többi cukrászdája előtt? Azért, mert ár / érték arányban itt a legjobb, a legfinomabb sütemény, és fagylalt a városban.
Szörnyű 2017. augusztus 31.egyedül járt itt
Meglehet sokaknak meglepő a lehető legrosszabb értékelés, azonban így talán figyelemfelkeltőbb az alábbi kritika. Aggodalomra semmi ok… az összesített értékelés továbbra is magasan fog szárnyalni, hiszen az emberek többsége alapvetően a kínált termékeket értékeli.
Kiváló 2017. augusztus 17.családjával járt itt
Már évek óta járunk ide fagyizni, sütizni és tortát is sokszor vittünk már. Mindig sokan vannak, így régebben fennakadást okozott a nagyon hosszú sor ami az utcáig nyúlt. Ezt kiküszöbölvén a fagylaltos pult már az üzlet előtt van, ez nagyban megkönnyíti a dolgot! Bőséges választék süteményekből és sósakból is.
Átlagos 2017. június 30.gyerekekkel járt itt
Szolnok népszerű cukrászdája,ahol hétvégente kígyózik a sor. Nagyon sokféle sütemény,torta,fagyi és sós harapnivaló várja az édesszájú vendégeket elfogadható áron. Nekem nagyon sokáig a kedvencem volt Szolnokon. Az utóbbi időben valami megváltozott,a sütemények és torták minősége már nem a régi, de lehet, hogy csak az én ízlésem változott.
Kiváló 2017. január 10.családjával járt itt
Szuper ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Minden nagyon finom ! ! ! ! ! ! Bőséges a kínálat .
A kiszolgálás pedig gyors, udvariasak kedvesek a dolgozók. :)
Midíg megtalálom a családom számára a legfinomabb sütiket ,fagyikat italokat.
További jó munkát és jó kedvet ,jó egészséget kívánok mindenkinek.

Elismerésem a Zagyva cukrászda minden dolgozójának !
Kiváló 2016. december 4.családjával járt itt
Az egyik legkedvesebb cukrászda, ahol életembe eddig jártam! Nagyon nagy a választék, nagyon finom édes és sós sütemények! Rugalmas gyors kiszolgálás, kellemes környezet! Udvarias személyzet! Nagyon nagy tisztaság, higénia! Elvitelre is lehet süteményt vásárolni. Mindig sorok állnak a pultnál! Ez azért jelent valamit! Imádom!
Kiváló 2016. június 8.gyerekekkel járt itt
Akárki akármit mond inkább 2 órát várok de tudom mit kapok érte!a legjobb 6 csillagot érdemelne!!!!!!!!!
Kiváló 2016. május 1.gyerekekkel járt itt
A Legjobb hely! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Fantasztikus sütemény és fagyi kínálat és nem utólsó sorban a hihetetlen olcsó árak ezekért a finomságokért!
Gyenge 2015. október 11.a párjával járt itt
Sajnos nem jutottunk el odáig, hogy meg is kóstoljuk a sütiket, amik amúgy hívogatóak voltak a pultban. De szerintem egy nagyvárosban, 2015-ben elfogadhatatlan, hogy kígyózó sorban kell a bejárat előtt toporogni, és mindenhol nagy betűkkel ki van írva, hogy aki rendelt sütiért jön, vagy sós aprósütiért az is álljon be a nagy sorba, sőt, naivan megkérdeztem, hogy aki be akar ülni a cukrászdába, az is állja ki a sort, mert nincs az asztaloknál kiszolgálás!