Zagyva Cukrászda Szolnok
5000 Szolnok, Dr. Sebestyén körút 2.

Zagyva Cukrászda Szolnok a térképen

Wellness csomagok Szolnok városában

Zagyva Cukrászda Szolnok vélemények

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha finomat keresel és FRISSET, akkor nagyon ajánlom! A Zagyva cukrászdában nem véletlenül kell sorban állni néha. Olyan a sorbanállásra panaszkodni itt, mint nyáron a tömegre a spanyol tengerparton. Ami jó, az jó. Árak korrektek. A kiszolgálók pedig tényleg pörögnek, odateszik magukat, és kedvesek, türelmesek is. A minőségért megéri kivárni azt a pár percet, míg sorra kerülsz.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 14.
Itt vannak Szolnok legfinomabb sütijei. :)
Már hosszú évek óta csak innen vásárolunk,minden alkalomra,névnap szülinap hétvége. Tortát is innen rendelünk,de akár különböző szeletekből is raknak össze az eladók. Mindig rengetegen vannak,de gyors és kedves a kiszolgálás. Nagyon sokféle különleges finom fagyijuk is van. Csak ajánlani tudom. :)

2017. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
Másokkal ellentétben nem tudok max pontot adni sem a fagyira, sem a sütikre. Nekem nem izlik, pedig dekorítív sütiket látni az árak sem túlzók. Nagyon ritkán tévedek oda, azt is megbánom. Mindig sorban állás van. A lányok pörögnek és igyekeznek a leggyorsabban kiszolgálni a népet. Van egy belső, klímás helyiség, ahol nyugodtan el lehet fogyasztani a megvásárolt terméket.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 20.
Imádtam. A süti finom, a fagyik nagyon különlegesek. Van barackos túrórudi, tojáslikőr, és még citromos keksz ízű is.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 8. - 4 látogató hasznosnak vélte
Régi vásárlói vagyunk a cukrászdának.
Az utóbbi időben azonban hanyatlik a színvonal.
A sütik, fagyik finomak.
A kiszolgálás lekezelő.
A telefon számot meg felesleges feltüntetni bárhol is mert úgysem veszik fel.
Ajánlom figyelmükbe, hogy sok új fiatal feltörekvő cukrász van a környéken! Nem örök a békának a tó!

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Rengeteg édes/sós süti, torta, fagylalt, az ember azt sem tudja mit válasszon. Házias ízek, bőséges adagok. Az árak nem minden esetben jók, de minden nem lehet tökéletes. Jó volna, ha a honlapon tájékozódni lehetne, hogy a különböző fantázianevek mögött milyen torták, sütik, rejtőznek, vagyis miből is készült, így rengeteg időt megspórolnánk telefonos rendeléskor azzal, hogy nem faggatózunk hosszasan a felhozatalról.

2017. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 20. - 14 látogató hasznosnak vélte
A "Botrányos" nevű bejegyzés kicsit elgondolkoztatott. Igaza van a beírónak, nagy forgalmú, pörgős cukrászda a Zagyva, melyre ráférne a felújítás. De kérdezem: miért jár ide ennyi ember? Miért nem áll ilyen hosszú sor a város többi cukrászdája előtt? Azért, mert ár / érték arányban itt a legjobb, a legfinomabb sütemény, és fagylalt a városban.

2017. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 31. - 59 látogató hasznosnak vélte
Meglehet sokaknak meglepő a lehető legrosszabb értékelés, azonban így talán figyelemfelkeltőbb az alábbi kritika. Aggodalomra semmi ok… az összesített értékelés továbbra is magasan fog szárnyalni, hiszen az emberek többsége alapvetően a kínált termékeket értékeli.

Barbara113 TOP étteremértékelő
Barbara113 TOP egyébhely értékelő
2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 17.
Már évek óta járunk ide fagyizni, sütizni és tortát is sokszor vittünk már. Mindig sokan vannak, így régebben fennakadást okozott a nagyon hosszú sor ami az utcáig nyúlt. Ezt kiküszöbölvén a fagylaltos pult már az üzlet előtt van, ez nagyban megkönnyíti a dolgot! Bőséges választék süteményekből és sósakból is. A torták gyönyörűek és finomak.

Mobilról küldte. | 2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 30.
Szolnok népszerű cukrászdája,ahol hétvégente kígyózik a sor. Nagyon sokféle sütemény,torta,fagyi és sós harapnivaló várja az édesszájú vendégeket elfogadható áron. Nekem nagyon sokáig a kedvencem volt Szolnokon. Az utóbbi időben valami megváltozott,a sütemények és torták minősége már nem a régi, de lehet, hogy csak az én ízlésem változott.

Legnépszerűbb csomagok Szolnokon és környékén
Garden Hotel Wellness & Konferencia
Szolnok
3-4 éjszaka 31.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, lángos parti forró teával és borral, ünnepi vacsorával és tombolával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.
Hotel Három Gúnár
Kecskemét
4 nap/3 éjszaka 23.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, borkóstolós vacsorával, szilveszteri vacsorával és műsorral, tombolával, fitneszterem és szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.
Touring Faházak
Cserkeszőlő
2020.12.01. - 2021.12.02.
Gokart Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 14.113,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szobai széffel, beltéri és kültéri parkolő használattal, Wi-Fi internet hozzáféréssel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
3-4 éjszaka 23.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri programokkal és gálavacsorával, Bereczki Zoltánnal, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
3-5 éjszaka 25.780,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szilveszteri díszvacsorával és élőzenés bulival, változatos kültéri és fakultatív programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.28. - 2021.01.02.
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék levessel, csónak használattal, parkolással
2020.01.16. - 2020.12.31.
Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.19. - 2021.12.31.
Karolina Vendégház
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.23. - 2020.12.31.
MO-HA Panzió
Törökszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.02. - 2021.12.02.
Club Hotel Pegasus
Tiszaug
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátás
2020.10.20. - 2022.09.01.
Tünde Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.15. - 2021.12.02.

Szállodák Szolnokon és környékén
Hotel Aquarell Szolnok
Pihenés ajánlat félpanzióval (1 éjtől)
Szilveszter Kecskeméten (min. 3 éj)
Szilveszteri ajánlat (min. 3 éj)

Zagyva Cukrászda SzolnokX