Park Hotel Pelikán Szombathely

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Park Hotel Pelikán Szombathely vélemények

Szörnyű 2020. július 31.gyerekekkel járt itt
A személyzet és a tisztaság KIVÁLÓ! ! Csak nekik köszönhető, hogy a szálloda még működik. A wc rossz volt, a légkondicionálóval együtt. 12x szólt a tűzjelző - nem volt tűz -, ill. folyamatos fúrás hangja hallatszott a szobánkban - ezt először nem akarták elhinni. Majd kiderült, hogy szerencsére szóltam róla, mivel az egész házban leállt volna a hűtési rendszer.
Szörnyű 2016. november 21.a párjával járt itt
Óriási csalódás ez a szálloda. A tetőtérben kaptunk elhelyezést, az egyetlen tetőtéri ablak egy omladozó kéményre nézett és mocskos volt az odaszáradt madártolltól és madárürüléktől. A wellness részleg recepcióján soha nem tartózkodott senki, így minden alkalommal fel kellett sétálni a nagy recepcióhoz törülközőt kérni.
Park Hotel Pelikán Szombathely - WellnessPark Hotel Pelikán Szombathely - Külső képPark Hotel Pelikán Szombathely - Külső képPark Hotel Pelikán Szombathely - Külső kép
Szörnyű 2014. április 28.a párjával járt itt
Kuponos szolgáltatást vettem igénybe. A gond ott kezdődött, hogy megküldték az árajánlatot, ami alapján le is foglaltam a szállást. Megkaptam az értesítőt a foglalásról, majd egy újabb értesítőt, miszerint bocsi, de elnéztük, az ön által foglalt szolgáltatás mégsem ennyi, hanem a kétszerese, mert listaáron kell számolnunk.
Park Hotel Pelikán válasza
Kedves Vendégünk! Egészen biztos, hogy az árral kapcsolatos észrevétele nem felel meg a valóságnak. Természetesen minden foglalásról írásos visszaigazolást küldünk, valamint a kuponos ajánlat részleteiből is egyértelműen kiderül az ár. Sajnáljuk, hogy a jacuzzi műszaki hiba miatt nem állt rendelkezésre, a wellness részleg többi szolgáltatása - uszoda, szaunák, sókamra üzemelt.
2014. október 6., Park Hotel Pelikán, igazgató
Gyenge 2021. október 26.családjával járt itt
3 napos 2 éjszakás csomagajánlatra érkeztünk édesanyámmal, aki 70. szülinapjára kapta ezen ajndékot. A harmadik emeleti tetőtéri szobában a padlószőnyeg több helyen foltos, a fürdőben a wc mellett a csempén hatalmas szürke folt, vélhetően egy javítás maradéka, a tükör feletti dísztakaróelem teteje vastagon poros.
Park Hotel Pelikán Szombathely - SzobákPark Hotel Pelikán Szombathely - SzobákPark Hotel Pelikán Szombathely - SzobákPark Hotel Pelikán Szombathely - SzobákPark Hotel Pelikán Szombathely - Külső kép
Gyenge 2013. május 13.a párjával járt itt
Nagy várakozással mentünk a Hotelbe, de döbbenetes csalódás ért. Megérkezésünkkor egy a legfelső szinten lévő valamikori (talán takarítószereket tároló szobát) kaptunk, ahol a csapból alig langyos víz folyt (január volt és nagy hideg), egy rozogó szekrény.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. május 31.a párjával járt itt
A szálloda központi helyen, de mégis csendes utcában van. Igazán nincs messze semmitől. Az épület látványa kellemes, a beltér hangulatos. A szobák megfelelő nagyságúak és felszerelésűek, de a falak papírvékonyságúak. Erősen látszik a szállodán a spórolás és elhanyagolódás.
Park Hotel Pelikán Szombathely - Wellness
Átlagos 2019. március 25.a párjával járt itt
A fizetett szolgáltatásokat csak részben biztositották, szakképzetlen éttermi személyzet, gyenge minöségü vacsorák, a vendéggel egyáltalán nem foglalkoznak, az egész egy “személytelen,” lelakott ház. Fizetéskor azt sem kérdezték meg, hogy éreztük magunkat.
Átlagos 2014. szeptember 12.a párjával járt itt
Én nem is értem, hogy az eddig 5-ös és 4-es pontszámot adók talán nem is ebben a szállodában voltak? Ez egy volt kollégiumi épület, vastag falakal, ódivatú, régi ablakokkal, öntvény radiátorokkal. Mintha iskolába mennék, csak a tanterem a szoba. Mondhatnám, egy tanteremben aludtam.
Park Hotel Pelikán válasza
A kedves vendég feltehetőleg az eltelt közel egy év miatt nem emlékszik mindenre pontosan. Az épület 100 évvel ezelőtt épült, árvaházként, később kórházként üzemelt. A 2002-es teles felújítás során teljesen megújult, kiegészült az említett 3 üvegépülettel - pontosan azért, hogy a városképileg védett 100 éves épület eredeti látványa ne sérüljön.
2014. október 6., Park Hotel Pelikán, igazgató
Átlagos 2014. március 31.a párjával járt itt
2014. március elején voltam itt a párommal. Érkezés, recepciónál kedvesség közepes, másnap már "igazi" recepciósok. Szoba,fürdőszoba tiszta,tágas. Fürdőköpeny szakadt, rongyos. Infra,-finn szauna kicsi max. 4-4 fő és utána telt ház. Úszómedence vize hideg (véleményem szerint úszáshoz is), jakuzzi kicsi.
Átlagos 2013. december 28.a párjával járt itt
Mi 5 napot töltöttünk ebben a szép városban, júliusban. A szobánk nagyon szép és tiszta volt. A félpanziós ellátás nem tekinthető 4 csillagosnak, sőt gyengének nevezhető, illetve 2 napos turnusokra van kitalálva. Nekünk már unalmas, egyhangú volt, minden nap 4 féle ételből lehetett összeállítani a reggelit, és ugyan úgy a vacsorát is.