2711 Tápiószentmárton, Sőregi u. 1

124. helyezett Budapest környékén - 879 étterem közül

Visa, EC/MC, Amex
Heineken, Gösser, Soproni

Kincsem Lovaspark Étterme Tápiószentmárton bemutatkozása

Éttermünk jellege magyaros. Különlegessé teszi a felhasznált alapanyag, hiszen a húsaink többsége a gazdaságunkból származó szürke szarvasmarhából, mangalicából és rackából származik.
A Kincsem Lovaspark konyhája várja Önöket házias ízekkel, ... Tovább >>
A Kincsem Lovaspark konyhája várja Önöket házias ízekkel, tradicionális szürkemarhából és mangalicából készült frissen sültekkel és pörköltekkel!

Kincsem Lovaspark Étterme Tápiószentmárton képei

Szállások Tápiószentmárton városában
Wellness csomagok Tápiószentmárton városában

Kincsem Lovaspark Étterme Tápiószentmárton vélemények

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
A családommal vettünk részt egy esküvőn a hétvégén. Már többször jártunk itt (elég régen volt), de még esküvőn nem voltunk itt. A polgári szertartás is kint, a szabadban volt. Itt is voltunk elszállásolva. Mindenki kedves, barátságos, udvarias volt. Az ételekkel is elégedettek voltunk. A szomszédban is pont egy céges buli volt, ahol fergeteges hangulat dominált, 100 fő volt ott is.

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 7.
Így nem jártunk még sehol. A pincérnek fogalma sem volt az étlapon szereplő ételekről, a fehérbor, amit hozott, langyos volt. Az étel értékelhetetlen: állott ízű sült kacsacomb (napokkal előbb süthették), rágós, ehetetlen sült sertéskaraj. Amikor szóvá tettük, az üzletvezető (?) emelt hangon kikérte magának. Láthatóan köze nincs a vendéglátáshoz.

2019. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy rendezvényen vettem részt, aminek kapcsán reggelitől a vacsoráig itt étkeztem. A svéd asztalos reggeli eléggé szegényes volt, az étterem rendezetlen, majdnem üres volt. Az ebédre felszolgált ételek jó indulattal ütötték meg az átlagos színvonalat, viszont az esti marhapörkölt kiváló volt.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem nem igazán üti meg a szinvonalat. A hely valóban szép kellemes sétálgatni, de ahol ennyi ember megfordul oda kellene figyelni az étterem állapotára márciusi hétvégén jártunk ott az étterem egy nagy összevisszaság volt, mindenhol vastagon állt a por, a kávé ihatatlan volt mást már nem is mertünk kérni.

thelena TOP szállásértékelő
thelena TOP egyébhely értékelő
2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Habár nem volt egyszerű ide találni, a hely csodálatos, igazán alkalmas egy hétvégi kikapcsolódásra. Mi a családdal egy lakodalomba érkeztünk, de a területen található valamennyi vendéglátó egységet sikerült meglátogatnunk, itt is aludtunk, tehát van tapasztalatunk a szállásról is. Ajánlom mindenkinek, a személyzet előzékeny, kedves.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
a pincér az étlapról tájékozatlan volt, nem tudta az ajánlatot
a francia hagymaleves elfogadható, csak 1 kicsit forró volt.
a főétel cigánypecsenye hagymás krumplival kimondottan túl volt sózva.a hagymás krumplipüré pirospaprikás volt én natúrba szeretem

a gesztenyepüré savanyú volt

hát ennyi, a környezet gyönyörű

2016. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A múzeumban és a park területén kellemesen el lehet tölteni az időt, lovas bemutatót is meg lehet megtekinteni. Borospince is megtekinthető. Esküvők és egyéb rendezvények helyszínének is ajánlják a helyet. Csoporttal voltunk, az étkezést előre egyeztették, rendelték. A kiszolgálás eléggé elcsúszott az egyeztetés ellenére és az ételek sem a várt minőséget adták, csalódást okoztak.

2014. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. október 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Érdemes ide ellátogatni a Kincsem túra keretein belül, mely minden év márciusában kerül megrendezésre a környező településekről. Remek felüdülés a sok km után betérni egy tál gulyásra, vagy nokedlis csirkepörköltre. A teáról nem is bezsélve! A közeli domb kisugárzását is érdemes tesztelni. Remek lovas képeket lehet készíteni a délutáni naplementi órákban.

Legnépszerűbb csomagok Tápiószentmártonban és környékén
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.308 - 16.609,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, lovas élménykuponnal, családi wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.31.
Príma Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.26. - 2021.02.26.
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 26.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.10. - 2021.01.31.
Tavi Panzió
Veresegyház
2 nap/1 éjszaka 6.500 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.26. - 2020.12.23.
Kertész Vendégház
Tiszaalpár
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.02.26. - 2021.02.26.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.27. - 2020.12.06.
Parton Hotel & Bowling
Tiszakécske
2020.02.25. - 2021.02.26.
Sport Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 6.850 - 9.995,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.26. - 2020.12.31.

Szállodák Tápiószentmárton környékén
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Tápiószentmárton
Libra Hotel Tápiószentmárton
Kedvezményes pihenés (1 éjtől)
Húsvéti rövid pihenés (min. 2 éj)
Húsvét (min. 2 éj)

Kincsem Lovaspark Étterme TápiószentmártonX