2711 Tápiószentmárton, Sőregi u. 1

176. helyezett Budapest környékén - 859 étterem közül

Visa, EC/MC, Amex
Heineken, Gösser, Soproni

Kincsem Lovaspark Étterme Tápiószentmárton bemutatkozása

Éttermünk jellege magyaros. Különlegessé teszi a felhasznált alapanyag, hiszen a húsaink többsége a gazdaságunkból származó szürke szarvasmarhából, mangalicából és rackából származik.
A Kincsem Lovaspark konyhája várja Önöket házias ízekkel, ... Tovább >>
A Kincsem Lovaspark konyhája várja Önöket házias ízekkel, tradicionális szürkemarhából és mangalicából készült frissen sültekkel és pörköltekkel!

Kincsem Lovaspark Étterme Tápiószentmárton képei

Szállások Tápiószentmárton városában
Wellness csomagok Tápiószentmárton városában

Kincsem Lovaspark Étterme Tápiószentmárton vélemények

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 7.
Így nem jártunk még sehol. A pincérnek fogalma sem volt az étlapon szereplő ételekről, a fehérbor, amit hozott, langyos volt. Az étel értékelhetetlen: állott ízű sült kacsacomb (napokkal előbb süthették), rágós, ehetetlen sült sertéskaraj. Amikor szóvá tettük, az üzletvezető (?) emelt hangon kikérte magának. Láthatóan köze nincs a vendéglátáshoz.

2019. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy rendezvényen vettem részt, aminek kapcsán reggelitől a vacsoráig itt étkeztem. A svéd asztalos reggeli eléggé szegényes volt, az étterem rendezetlen, majdnem üres volt. Az ebédre felszolgált ételek jó indulattal ütötték meg az átlagos színvonalat, viszont az esti marhapörkölt kiváló volt.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem nem igazán üti meg a szinvonalat. A hely valóban szép kellemes sétálgatni, de ahol ennyi ember megfordul oda kellene figyelni az étterem állapotára márciusi hétvégén jártunk ott az étterem egy nagy összevisszaság volt, mindenhol vastagon állt a por, a kávé ihatatlan volt mást már nem is mertünk kérni.

thelena TOP fotófeltöltő
2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Habár nem volt egyszerű ide találni, a hely csodálatos, igazán alkalmas egy hétvégi kikapcsolódásra. Mi a családdal egy lakodalomba érkeztünk, de a területen található valamennyi vendéglátó egységet sikerült meglátogatnunk, itt is aludtunk, tehát van tapasztalatunk a szállásról is. Ajánlom mindenkinek, a személyzet előzékeny, kedves.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
a pincér az étlapról tájékozatlan volt, nem tudta az ajánlatot
a francia hagymaleves elfogadható, csak 1 kicsit forró volt.
a főétel cigánypecsenye hagymás krumplival kimondottan túl volt sózva.a hagymás krumplipüré pirospaprikás volt én natúrba szeretem

a gesztenyepüré savanyú volt

hát ennyi, a környezet gyönyörű

2016. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A múzeumban és a park területén kellemesen el lehet tölteni az időt, lovas bemutatót is meg lehet megtekinteni. Borospince is megtekinthető. Esküvők és egyéb rendezvények helyszínének is ajánlják a helyet. Csoporttal voltunk, az étkezést előre egyeztették, rendelték. A kiszolgálás eléggé elcsúszott az egyeztetés ellenére és az ételek sem a várt minőséget adták, csalódást okoztak.

2014. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. október 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Érdemes ide ellátogatni a Kincsem túra keretein belül, mely minden év márciusában kerül megrendezésre a környező településekről. Remek felüdülés a sok km után betérni egy tál gulyásra, vagy nokedlis csirkepörköltre. A teáról nem is bezsélve! A közeli domb kisugárzását is érdemes tesztelni. Remek lovas képeket lehet készíteni a délutáni naplementi órákban.

Legnépszerűbb csomagok Tápiószentmártonban és környékén
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 19.500 - 21.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással
2018.04.17. - 2019.12.21.
Sport Hotel
Kecskemét
4 nap/3 éjszaka 6.248,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.31.
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.30.
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.11.17. - 2019.12.20.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, őszi csemege bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.25. - 2019.10.31.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.301,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.01.02.
4 Évszak Hegyihotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 8.331,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kuponokkal, szaunahasználattal, ingyenes szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.09.24. - 2019.12.21.
Sipito Pihenőpark
Pilis
4 nap/3 éjszaka 21.165,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, disznótorral, szauna használattal, retro discoval, parkolással
2019.12.29. - 2020.01.01.

Szállodák Tápiószentmárton környékén
Libra Hotel Tápiószentmárton
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Tápiószentmárton
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Tápiószentmárton
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Karácsonyi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)

Kincsem Lovaspark Étterme TápiószentmártonX