Dream Team Café - Kisvendéglő Tapolca

2024.11.02-ig
Ensana Thermal Sárvár
42.000 Ft / 2 fő / éj-től bőv. félpanzióval

Dream Team Café - Kisvendéglő Tapolca vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2016. július 30.gyerekekkel járt itt
A tavasbarlang látogatását követően megéheztünk, s utunkba került ez a hely. Elég tágas, de nagyon meleg, klíma nem ártana. Az ételek mennyisége bőséges, az ízvilág átlagos. Ár-érték arány rendben van, korrekt hely, csak a kiszolgálás elég lassú. Sokat kellett várni, mire a végén fizetni tudtunk.
Gyenge 2015. április 9.a párjával járt itt
Betértünk a feleségemmel enni egyet. Mi voltunk az első vendégek a belépéskor még csodálkoztunk is, hogy csak mi fogunk itt enni? Nem gond! Rendeltünk egy-egy ételt és italt. Az első italt viszonylag hamar megkaptuk, de az ételt. . . Idő közben megtelt az étterem és akik utánunk jöttek előbb végeztek az evéssel mint mi.
Kiváló 2014. október 21.a párjával járt itt
Sokat járok ebbe az étterembe,illetve szeretek inne rendelni is mert a kiszolgálás és az ételek minősége is nagyon jó. Az árak szerintem jók, nem túl drága. Az ételek mennyisége, főleg a pizzáknál még több is, mint elég. Remélem megtartják ezt a jó szoksáukat.