Dream Team Café - Kisvendéglő Tapolca

8300 Tapolca, Kossuth Lajos u. 4.

Dream Team Café - Kisvendéglő Tapolca a térképen

Dream Team Café - Kisvendéglő Tapolca értékelése:

1. helyezett a 19 tapolcai étterem közül
24. helyezett Közép Dunántúlon - 770 étterem közül

Dream Team Café - Kisvendéglő Tapolca vélemények

Kieft TOP étteremértékelő
2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 15.
Tapolca környékén jártunk, és nem volt kedvünk Keszthelyre elmenni ebédelni, így jött a logikus döntés, hogy nézzük be Tapolcára, hátha találunk egy kiváló éttermet. Nos sikerült. A kiszolgálás gyors, és kedves, barátságos, de nem tolakodó volt. Az étlap kellemesen változatos, a heti ajánlat tényleg különlegesnek tűnt. Az italok, és az ételek gyorsan elénk kerültek.

dolomit7 TOP étteremértékelő
dolomit7 TOP egyébhely értékelő
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tapolcai nyaralás közben vacsorára pizzát szerettünk volna enni. . A tavas barlang melletti pizzás tele volt, így tovább sétálva találtuk egy kapu alatt a belvárosban e helyet. . Egy hangulatos nagy helyiség, sárga falakkal, és virágokkal. A gyerekek tv t nézhetnek,míg készül az étel. . Az első percben már jó benyomásunk volt. . 38 . .

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tapolcán töltöttük a márciusi hosszú hétvégét, és mivel a szállodában drága volt az ebéd,gondoltuk elmegyünk egy közeli étterembe. Teljesen véletlenül az utcán sétálva bukkantunk rá erre a kívülről mit sem mutató,barátságos étteremre. Betérve az utcáról kitágul a tér, és egy nagy terembe érkezünk,ami nagyon hangulatos,csodaszép kemencével.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 9.
Négy éve nagyon tetszett ez a hely, most azonban csalódást okozott. Az elmúlt időszakban erősen lehasználódott az egész étterem, igénytelen lett. Az pizza égett és száraz volt.

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 22.
Szuper hely! Ott jàrtunkkor(màrc. 15. ) fullon volt, amit az ètelek minősègènek a fejèben teljesen meg is èrtek. Telthàz mellett termèszetesen kicsit tovàbb tartott a kiszolgàlàs de mèg ìgy is teljesen vàllalhatò volt! A pincèrek nagyon kedvesek!

Körmi TOP szállásértékelő
Körmi TOP étteremértékelő
Körmi TOP egyébhely értékelő
2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 30.
A tavasbarlang látogatását követően megéheztünk, s utunkba került ez a hely. Elég tágas, de nagyon meleg, klíma nem ártana. Az ételek mennyisége bőséges, az ízvilág átlagos. Ár-érték arány rendben van, korrekt hely, csak a kiszolgálás elég lassú. Sokat kellett várni, mire a végén fizetni tudtunk.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Betértünk a feleségemmel enni egyet. Mi voltunk az első vendégek a belépéskor még csodálkoztunk is, hogy csak mi fogunk itt enni? Nem gond! Rendeltünk egy-egy ételt és italt. Az első italt viszonylag hamar megkaptuk, de az ételt. . . Idő közben megtelt az étterem és akik utánunk jöttek előbb végeztek az evéssel mint mi.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 21.
Sokat járok ebbe az étterembe,illetve szeretek inne rendelni is mert a kiszolgálás és az ételek minősége is nagyon jó. Az árak szerintem jók, nem túl drága. Az ételek mennyisége, főleg a pizzáknál még több is, mint elég. Remélem megtartják ezt a jó szoksáukat.

Legnépszerűbb csomagok Tapolcán és környékén
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 20.152 - 41.272,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal sportolási lehetőségekkel, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.31.
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 10.990 - 11.990,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2021.03.31.
Haus Jeremias therme
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.28. - 2021.03.28.
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.125 - 12.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.17. - 2020.12.17.
Hévíz Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.03.28. - 2021.03.28.
Hotel FIT Hévíz
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.28. - 2020.08.31.
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 11.880 - 23.580,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.23. - 2020.08.31.
Triász Aparthotel
Kehidakustány
2-3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, törülköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Boni Családi Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, masszázzsal, wellness-részleg használattal, 1 alkalommal privát wellness használattal, 1 alkalommal reggelivel az ágyban, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2019.11.02. - 2020.04.30.

Szállodák Tapolcán és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Tapolca
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Tapolca
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

Dream Team Café - Kisvendéglő TapolcaX