Boszorkány Tanya Tapolca
8300 Tapolca, Bajcsy-Zsilinszky u. 1.

Boszorkány Tanya Tapolca a térképen

Wellness csomagok Tapolca városában

Boszorkány Tanya Tapolca vélemények

2019. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Augusztus 17-én érkeztünk a 4. napos ünnep csodálatos eltöltésének reményébe,kész programmal. A meglepetés erejével hatott,hogy egy vendéglő pultjánál recepció helyett a nevünk bemondása után elég udvariatlan modon közölték eloször 8. 000. -majd 10. 000.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 22. - 4 látogató hasznosnak vélte
Május 6-7-8-án jártunk itt. Teljesen megegyezett a véleményünk a mások által írt negatív kritikákkal-"olcsó húsnak híg a leve"-na de ennyire? Kész átverés show! Mi is úgy jártunk, mint sokan mások, hogy nem a beígért és lefoglalt Varjú fogadóban kaptunk elszállásolást, hanem a nagyon lepra Boszorkány tanyán, ami kritikán aluli volt.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 28. - 5 látogató hasznosnak vélte
A szoba és a többi helyiség koszos. A szoba kicsi, és kényelmetlen. Egy akasztó a fürdőben nincs a törülköző részére. Nyugodt, kényelmes , légkondis szobát kínálnak. Ellenben ennek fele sem igaz! A személyzet viselkedése kritikán aluli. mintha a kutyájával beszélne. Az udvaron ahol a szobába felmentünk tele galamb ürülékkel, és csikkel.

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mikor megérkeztünk meglepetve tapasztaltuk, hogy milyen kopott bútorok vannak a szobánkban. Hideg volt a szoba, fáztunk. Másnap ugyan befűtöttek amikor szóltunk. A reggeli pocsék volt. Régi, száradt, többször is feltálalt sonka árulkodott a minőségről. Büféreggeli volt svédasztal helyett, a bögre koszos volt, amibe a cappuccinot kértük, így elmosogattattam még egyszer a bögrét.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kuponos oldalon vásároltam 2 kupont, mert 4 felnőtt szeretet volna egy kicsit kikapcsolódni. Szállás+ reggeli a Boszorkánytanyában ,vacsora a Varjúban. Korábban érkeztünk, az ajtó zárva. Összefutottunk egy morcos emberrel aki közölte,hogy 2-től van szoba,majd akkor jön a recepciós addig menjünk valamerre. Gondoltuk addig beülünk az általuk hirdetett kávézóba.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha egy szállást keresünk az alap, hogy tiszta legyen, meleg vízzel. Az ilyen összegért nem vártunk luxust, csak tiszta szobát,tiszta fürdőt,és meleg vizet. Egyik sem volt :( ,de felár igen ! A Wc-t és a tusolót mi fertőtlenítettük le, hogy egy éjszakára tudjuk használni. Fűtés nem volt. Minden tiszta penész, por, mocsok, mezítláb nem lehetett közlekedni.

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP étteremértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 25.
Előzetesen olvasott vélemények alapján nem vártam sokat, de a selejt matrac, a törött WC ülőke és a kosz minden elképzelést felülmúlt. Mosatlan pohár, kétes tisztaságú bögrék a reggelinél, az utcafronton kerülgetett madárürülék, stb. Némi odafigyelés nem ártana. A város, a Malomtó, a Tavasbarlang miatt még így is megérte.

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
A testvérem talált rá a fogadóra. A helyszín nagyon kedvezőnek látszott, közel a központ, a látnivalók. Kicsit lehangolt néhány hiányosság: a fekhely kényelmetlen,minden rugót éreztünk,a WC ülőke törött volt,a feljáró csigalépcsőnél este nem volt világítás. Eléggé lehangoló az utcafronton, udvaron az elhanyagoltság. Pár apróbb beruházással komfortosabbá tehető a szálláshely.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 30.
Szerencsére nem olvastam sok véleményt, mielőtt lefoglaltam a szállást, mert akkor garantáltan elment volna a kedvem tőle. De így egész kellemes három napot töltöttünk Tapolcán. A szállás tényleg nem egy luxus szálloda, de mire esténként fáradtan megérkeztünk, a pihenésre teljesen alkalmas volt, este 10 után.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21. - 3 látogató hasznosnak vélte
Az elhelyezkedés és a személyzet jó. Az étkezés megfelelő de mindig ugyanaz. A 4. szoba tisztasága éppen megfelelő,de a folyosó és az udvar kritikán aluli. Látszik hogy ez a panzió a tulajdonosnak mostohagyerek.
Kár mert lennének benne lehetőségek.
Minden negatívumtól eltekintve nagyon jó 9 napot töltöttünk Tapolcán

Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 39.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Malom-tó Vendégház
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 8.738,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Tavas-barlang belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hotel Touring
2 nap/1 éjszaka 5.035 - 5.371,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Hotel König
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Aurora Vendégház
1-3 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményre jogosító bónnal, parkolással
Érvényes: 2020.07.15-ig
Hotel Aqua Sárvár
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 18.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.04-ig
Judit Vendégház
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Erzsébet
2 nap/1 éjszaka 12.085 - 16.449,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
2020.07.05. - 2021.01.31.
Villa Plattensee
Vonyarcvashegy
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 21.850,- Ft/fő/éj között: büféreggelivel, medence használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.09.26-ig
Equital Lovasudvar és Wellness Panzió
Nemesvita
4 nap/3 éjszaka 21.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal
2020.12.29. - 2021.01.02.
Bötös Villa
5 nap/4 éjszaka 4.600 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.06-ig

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Vital Zalakaros
Holiday Hotel Csopak Csopak
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Előnyári feltöltődés (min. 3 éj)
Senior ajánlat (min. 3 éj)

TapolcaX