Boszorkány Tanya Tapolca
8300 Tapolca, Bajcsy-Zsilinszky u. 1.

Boszorkány Tanya Tapolca a térképen

Wellness csomagok Tapolca városában

Boszorkány Tanya Tapolca vélemények

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Május 6-7-8-án jártunk itt. Teljesen megegyezett a véleményünk a mások által írt negatív kritikákkal-"olcsó húsnak híg a leve"-na de ennyire? Kész átverés show! Mi is úgy jártunk, mint sokan mások, hogy nem a beígért és lefoglalt Varjú fogadóban kaptunk elszállásolást, hanem a nagyon lepra Boszorkány tanyán, ami kritikán aluli volt.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 28. - 3 látogató hasznosnak vélte
A szoba és a többi helyiség koszos. A szoba kicsi, és kényelmetlen. Egy akasztó a fürdőben nincs a törülköző részére. Nyugodt, kényelmes , légkondis szobát kínálnak. Ellenben ennek fele sem igaz! A személyzet viselkedése kritikán aluli. mintha a kutyájával beszélne. Az udvaron ahol a szobába felmentünk tele galamb ürülékkel, és csikkel.

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mikor megérkeztünk meglepetve tapasztaltuk, hogy milyen kopott bútorok vannak a szobánkban. Hideg volt a szoba, fáztunk. Másnap ugyan befűtöttek amikor szóltunk. A reggeli pocsék volt. Régi, száradt, többször is feltálalt sonka árulkodott a minőségről. Büféreggeli volt svédasztal helyett, a bögre koszos volt, amibe a cappuccinot kértük, így elmosogattattam még egyszer a bögrét.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kuponos oldalon vásároltam 2 kupont, mert 4 felnőtt szeretet volna egy kicsit kikapcsolódni. Szállás+ reggeli a Boszorkánytanyában ,vacsora a Varjúban. Korábban érkeztünk, az ajtó zárva. Összefutottunk egy morcos emberrel aki közölte,hogy 2-től van szoba,majd akkor jön a recepciós addig menjünk valamerre. Gondoltuk addig beülünk az általuk hirdetett kávézóba.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha egy szállást keresünk az alap, hogy tiszta legyen, meleg vízzel. Az ilyen összegért nem vártunk luxust, csak tiszta szobát,tiszta fürdőt,és meleg vizet. Egyik sem volt :( ,de felár igen ! A Wc-t és a tusolót mi fertőtlenítettük le, hogy egy éjszakára tudjuk használni. Fűtés nem volt. Minden tiszta penész, por, mocsok, mezítláb nem lehetett közlekedni.

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 25.
Előzetesen olvasott vélemények alapján nem vártam sokat, de a selejt matrac, a törött WC ülőke és a kosz minden elképzelést felülmúlt. Mosatlan pohár, kétes tisztaságú bögrék a reggelinél, az utcafronton kerülgetett madárürülék, stb. Némi odafigyelés nem ártana. A város, a Malomtó, a Tavasbarlang miatt még így is megérte.

zene47 TOP szállásértékelő
2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
A testvérem talált rá a fogadóra. A helyszín nagyon kedvezőnek látszott, közel a központ, a látnivalók. Kicsit lehangolt néhány hiányosság: a fekhely kényelmetlen,minden rugót éreztünk,a WC ülőke törött volt,a feljáró csigalépcsőnél este nem volt világítás. Eléggé lehangoló az utcafronton, udvaron az elhanyagoltság. Pár apróbb beruházással komfortosabbá tehető a szálláshely.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 30.
Szerencsére nem olvastam sok véleményt, mielőtt lefoglaltam a szállást, mert akkor garantáltan elment volna a kedvem tőle. De így egész kellemes három napot töltöttünk Tapolcán. A szállás tényleg nem egy luxus szálloda, de mire esténként fáradtan megérkeztünk, a pihenésre teljesen alkalmas volt, este 10 után.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az elhelyezkedés és a személyzet jó. Az étkezés megfelelő de mindig ugyanaz. A 4. szoba tisztasága éppen megfelelő,de a folyosó és az udvar kritikán aluli. Látszik hogy ez a panzió a tulajdonosnak mostohagyerek.
Kár mert lennének benne lehetőségek.
Minden negatívumtól eltekintve nagyon jó 9 napot töltöttünk Tapolcán

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 9. - 3 látogató hasznosnak vélte
Ez a szállás nagy csalódás volt a családunknak. A meghírdetett szoba helyett egy lepusztult, dohos, koszos /pókhálós-poros/szobát kaptunk. A fürdőszobában nincs törölköző tartó, tusfűrdő tartó . A függöny le van szakadva. Az ember pihenni ment és a külső helységből csak a zaj hallatszott. A reggeli-vacsora elfogadható. Hűtő nincs.

Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.232 - 43.605,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness sziget és fitneszterem használattal, változatos sportprogramokkal, internettel
Érvényes: 2020.03.27-ig
Malom-tó Vendégház
Tapolca
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
XXL Apartman
Zalakaros
6 nap/5 éjszaka 3.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.11.15-ig
Kolping Holiday Resort
Alsópáhok
3 nap/2 éjszaka 11.600 - 15.350,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, gyermekprogramokkal, élményfürdő és fitness-terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.27-ig
Apartman Hotel Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, biliárdhasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.30-ig
Dorina Wellness Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000 - 6.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Fortuna
Zalakaros
Napi árak, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.12. - 2019.09.30.
Orwa Apartman I.
Zalakaros
6 nap/5 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Papp Apartmanház
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 4.667 - 5.667,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Oázis Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő-party-val a pezsgőfürdőben, múzeumbelépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Korona Panzió és Étterem
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 10.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Tapolca környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Holiday Hotel Csopak Csopak
Palace Hotel  Hévíz
Őszi árvarázs (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Kedvezményes ajánlat - teljes előrefizetéssel! (1 éjtől)

TapolcaX