Hunguest Hotel Pelion Tapolca ★★★

Három csillagos szálloda
Hunguest Hotel Pelion TapolcaHunguest Hotel Pelion Tapolca
Hunguest Hotel Pelion TapolcaHunguest Hotel Pelion Tapolca

Hunguest Hotel Pelion Tapolca bemutatkozása

A Balaton-felvidék hangulatos kisvárosában, Tapolcán található a Pelion Szálloda, mely rendezvények lebonyolítására is kiválóan alkalmas. Gyógyászati részlegünk kezel reumatikus és légúti betegségeket. Közvetlen összeköttetést kínálunk a tapolcai gyógybarlanggal. Mindenkinek igazi felfrissülést kínál a wellness részleg.

A Hunguest Hotel Pelion legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció (min. 2 éj)
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion Pünkösd (min. 2 éj)
Pelion Pünkösd
05.15-22.
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Hunguest Hotel Pelion Tapolca vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. május 12.a párjával járt itt
Mennyei ételek, bőséges választék – bárcsak mindig itt (l)ennék! A dunántúli vendéglátók kedvessége nem csak mese, könnyen leszel szerelmese. A szobák kicsit retrók, de az ágy nagyon kényelmes, hívogató – a barlangban eltöltött időre nincs is szó! Ha igazán tiszta levegőre és csendre vágysz, a gyógy barlangban relaxálsz.
2016. május 5.a párjával járt itt
Először jártunk a Hotel Pelionban. A szállodába érve azonnal megállapítottuk, hogy az alkalmazottak kedvesek és segítőkészek, annak ellenére, hogy nem zsíros külföldi turisták, hanem magyar vendégek vagyunk. A szoba kellemes hangulatú volt, bár a páromat kissé elszomorította, hogy szegénykés a TV-n fogható csatornák száma, valamint a WIFI is sokszor akadozott.
Átlagos 2016. május 5.a párjával járt itt
Körülbelül egy éve jártunk a Hotel Pelionban. ,Tapolcán. A wellness részleg nagyon tetszett,az étterem,az ételek,a tisztaság,a szoba kiváló volt. A város is megnyerő,főleg a tó és a barlang. Mivel a kissé idősebb koroszályhoz tartozunk,és nincs kocsink,az is fontos,hogy a közlekedés Budapestről nagyon jó.
2016. május 4.a párjával járt itt
5 napot töltöttünk a Pelionban. Az idő nagyon kellemes, szinte nyárias meleg volt, ezért egész nap az úszómedence környékén napoztunk. Nem voltak már sokan a hotelben, így kellemesen elfért mindenki, a csúszda is működött, sokan élvezték. Jó ötlet az árnyékolt hűsölő, kényelmes fonott kerti bútorokkal, televízióval.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Medence/kertHunguest Hotel Pelion Tapolca - Medence/kert
Kiváló 2016. május 3.gyerekekkel járt itt
2014. májusában jártunk először Tapolcán, nászútra mentünk, a szállodában mindennel maximálisan elégedettek voltunk, a recepcióstól a takarítóig minden alkalmazott segítőkész volt, teljesítettek minden óhajt - sóhajt. Gyönyörű élményekkel távoztunk. 2015.
Kiváló 2016. május 2.a párjával járt itt
Egy szállodánál első dolog, hogy parkolni lehessen. A recepción
kedvesen előzékenyen fogadnak, bár már több alkalommal voltunk itt, de elmondanak minden tudnivalót.
A szoba maximálisan jó, a fürdés is több medencében megvalósítható, akár kint akár bent. Az étterem az nem semmi! ! ! !
Van választék, jó és ízletes ételek vannak.

Egyszóval nekem nagyon tetszett.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. április 27.barátokkal járt itt
Harmadik alkalommal voltunk a szállodában, és nagyon kellemes meglepetés, hogy ugyan azok az arcok mosolyognak vissza, mint évekkel ezelőtt. Udvariasak, figyelmesek, nem tolakodóak. Ehhez csak gratulálni tudok a szállodának. A tisztaság a rend és fegyelem, a programok sok színűsége,a csodásan rendbe tartott hatalmas terület mind mind visszavárja vendégeit.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2016. április 18.a párjával járt itt
Tudtam, hogy visszajövök ide. Nem csalódtam, sőt jobban éreztem magam, mint először. Akkora területen van ez a komplexum, hogy el lehetne tévedni! :) Rengeteg minden szolgálja a pihenni vágyókat. A személyzet udvarias, kedves, az ételek kiválóak és bőséges, a szoba kényelmes. (Talán a szobák teraszára ráférne egy kis újítás, festés.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Medence/kert
Kiváló 2016. április 4.barátokkal járt itt
A reggeli bőséges és választékos volt, a vacsora kevésbé ennek ellenére minden nagyon ízletes volt. Figyelmes segítőkész személyzet, gratulálok a szállodának a személyzetért. Szívesen visszamennénk bármikor. További sikeres munkát kívánok!
Átlagos 2016. március 21.gyerekekkel járt itt
2016. 03. 18-20. -i hétvégét töltöttük a hotelban. fiatal pár 9 hónapos babával. A szállásvadászon a kimondottan baba-barát szállodák közül választottuk ki. Amikor megérkeztünk a parkolóba egyből jött egy londiner aki segített bevinni a csomagjainkat, megvárta, hogy becsekkoljunk és fel is hozta utánunk a szobába.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca a térképen
8300 TapolcaKöztársaság tér 10.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • Török fürdő (hamam) • csúszda • bioszauna • sóbarlang • aromakabin • thalasso terápia
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár