Hunguest Hotel Pelion Tapolca ★★★

Három csillagos szálloda
Hunguest Hotel Pelion TapolcaHunguest Hotel Pelion Tapolca
Hunguest Hotel Pelion TapolcaHunguest Hotel Pelion Tapolca

Hunguest Hotel Pelion Tapolca bemutatkozása

A Balaton-felvidék hangulatos kisvárosában, Tapolcán található a Pelion Szálloda, mely rendezvények lebonyolítására is kiválóan alkalmas. Gyógyászati részlegünk kezel reumatikus és légúti betegségeket. Közvetlen összeköttetést kínálunk a tapolcai gyógybarlanggal. Mindenkinek igazi felfrissülést kínál a wellness részleg.

A Hunguest Hotel Pelion legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció (min. 2 éj)
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Napi ár félpanzióval (min. 1 éj)
Napi ár félpanzióval
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Hunguest Hotel Pelion Tapolca vélemények

2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Családommal már háromszor töltöttünk el 5 éjszakát a Pelionban. Bár tapasztalataink szerint némileg romlik a szolgáltatás minősége, számunkra még mindig ez a legjobb 4*os szálloda az ár-érték arány tekintetében. A szobák kényelmesek, a személyzet kedves, az ételek finomak, a gyerekek pedig imádják a hataalmas parkot.
Kiváló 2013. április 23.családjával járt itt
Ősszel volt szerencsém 3 napot tölteni a Hotel Pelionban. Nagyon elégedettek voltunk a személyzettel, a szoba tisztaságával. A svédasztalos vacsora választási lehetőségeit azonban kevésnek találtuk. A wellnes részleggel maximálisan elégedettek voltunk. A szálloda alatt elhelyezkedő barlangban a légzőtorna is kiváló lehetőséget nyújtott a légutak megtisztulására.
2013. április 22.gyerekekkel járt itt
A kicsi lányom (4,5 éves) a mai napig kéri, hogy menjünk vissza Tapolcára nyaralni. Rendkívül jól éreztük magunkat, teljesen kipihenten és sok-sok élménnyel jöttünk haza. A személyzet nagyon barátságos és segítőkész. Az ételek minősége és mennyisége kifogástalan volt számunkra.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Külső képHunguest Hotel Pelion Tapolca - Medence/kertHunguest Hotel Pelion Tapolca - Medence/kertHunguest Hotel Pelion Tapolca - Wellness
Átlagos 2013. március 21.a párjával járt itt
Mi március 17-19-ig voltunk a Pelionban. Első ránézésre nem a legszebb hotel,de ahogy bementünk,gyönyörű,nagy recepció fogadott minket. A személyzet mind a recepción,mind az étteremben,mind a wellness részen nagyon kedvesek,barátságosak és segítőkészek voltak.
Kiváló 2013. március 1.a párjával járt itt
Tiszta,kényelmes,pihentető környezet.A Személyzet kedvessége,udvariassága. A bőséges,finom,választékos ételek.Mindennel nagyon meg votunk elégedve!Köszönjük szépen és további áldozatkész munkájukhoz jó egészséget,valamint sok-sok vendéget kívánunk!
2013. február 25.a párjával járt itt
A szauna pihenőrésze nekem túl "retrò" szineiben,burkolatában. Hiányzott a csend és a nyugalom is erről a részről. Egyébként nagyon jó hogy van merülmedence,ami kellemes hideg. Tetszett a torna is. A szobában a párnákkal volt gondom, ami kényelmetlenné tette az alvást. A szoba kényelmes nagy légterű, a fürdődzoba kádas ez igen kényelmes volt.
2013. február 25.barátokkal járt itt
Nem volt olyan ami kimondottan nem tetszett volna a szállodában, de nem minden oldal befúvó működik például a jacuzziban, ez gondolom karbantartási feladat és a tisztítása is(jacuzzi aljának a porszívózása), a medencékből kihordott víz elvezetése, esetleg gyakoribb feltörlése a balesetveszély és a higiénia miatt, valamint de ez az én elvárásom vagy inkább elképzelésem, hogy ha jól emlékszem 4 csillag superior a szálloda ehhez én valamiért nagyobb ill.
2013. február 15.a párjával járt itt
A konyha egyszerűen remek volt, a wellness rész pedig fantasztikus! Rátermett, segítőkész személyzet. Nagyon elégedettek voltunk, egy valamit kivéve: az ágy nem volt kényelmes. Összességében nagyon jól éreztük magunkat!
2013. február 11.gyerekekkel járt itt
Összességében jól éreztük magunkat! Az étkezéssel, vagyis a svédasztalos vacsora kínálatával voltunk elégedetlenek a gyerekek szempontjából. Az átlagosan jó étvágyú gyerekek a rántott húsokat, natúr szeleteket, roston húsokat kedvelik, illetve a klasszikus tésztákat. Kicsit éhesek maradtak.
Kiváló 2013. január 28.gyerekekkel járt itt
Ami tetszett az a kellemes és barátságos környezet.Bőséges reggeli és vacsora.Igényesen berendezett tiszta szobák.Ami negatívként mondható,de ez eltörpül a sok jó mellett,hogy a welcome drink-et nem kaptuk meg.Olyan érzésem volt,mintha nem is gondoltak volna rá.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca a térképen
8300 TapolcaKöztársaság tér 10.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • Török fürdő (hamam) • csúszda • bioszauna • sóbarlang • aromakabin • thalasso terápia
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár