Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal ★★★★★

Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal
Andrássy Rezidencia Wine & Spa TarcalAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal
Andrássy Rezidencia Wine & Spa TarcalAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal

Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal bemutatkozása

Wellness szálloda és borhotel ötvözete az Andrássy Rezidencia Wine és Spa Tarcalon, Tokaj-Hegyalja történelmi borvidékének szívében. Az ötcsillagos wellness szálloda magas színvonalon kínálja a vendégeknek a borgasztronómiát, a spa-kényeztetést és a minőségi vendéglátást.

gróf Degenfeld Kastélyszálló Tarcal - Napi árak reggelis ellátással
Hotel Calimbra Miskolctapolca

Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal vélemények

Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2019. január 5.barátokkal járt itt
Lelakott, lepukkant . . szebb napokat látott szálloda, ami még a 4 csillagot is csak alulról súrolja. Egyetlen mentsége, hogy a konyha azért teszi a dolgát, az ételek minősége kielégítő. Az összes többi kritikán aluli. Szembetűnő a sok elkoszolódott felület, valamint az elhasználódott berendezési tárgyak vágyölő sokasága.
Gyenge 2017. január 26.a párjával járt itt
Tisztelt Tulajdonos, tisztelt Üzemeltető,
Kedves wellnessrajongó társak! Párommal nagy elvárások közepette 2017. január 24. -én ellátogattunk nevezett intézménybe. Ismerőseink nagyon ajánlották úgy a szállodát, mint a wellness létesítményt.
Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - BelsőAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - BelsőAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - BelsőAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - BelsőAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - Külső képAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - BelsőAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - Külső képAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - VendéglátásAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - Belső
2019. január 12.barátokkal járt itt
Mielőtt ide mentünk, sok véleményt elolvastam. Volt közöttük nem egy, amelyik azt hangoztatta, ez nem ötcsillagos. De mi az objektív kritériuma egy 5*-os szállodának? Én szubjektív vagyok, az érdekel, hogy éreztem magam adott helyen. Nem szeretnék arról vitatkozni, hogy 5*-nak jár-e fedett parkoló, miközben több száz éves pince húzódik alatta.
2018. február 22.családjával járt itt
A hotel 2017 szilveszteri csomagját vettük igénybe, 3 éjszakát töltöttünk el, beleértve a szilvesztert is. A hotel tisztasága kifogástalan volt, a személyzet is nagyon kedves volt és tényleg mindent megtettek, hogy a vendégek elégedettek legyenek. A Wellness részleg is kellemes volt. A barlangfürdő nagyon ötletes, csak levegőtlennek éreztem többször.
2017. szeptember 12.a párjával járt itt
Már jártunk itt és sajnálattal tapasztaltuk a változást negativ irányban. A szobánkban lyukak éktelenkedtek a függönyön, a TV hangyás inkább nézhetetlen. A félpanziós vacsora nem biztos,hogy mindenki izlésének megfelelő. Most kevesen voltunk igy nem lehetett választani az volt amit kaptunk. Nekem izlett a férjemnek nem.
2017. január 15.barátokkal járt itt
A szálloda stílusa, hangulata kellemes! A konyha kitűnő, személyzet is figyelmes. Sajnos a welness részleg nem felel meg az 5 csillagnak! El kellene szeparálni a szaunákat, vagy eldönteni, hogy natur -e vagy sem? ! Ami leginkább kínos, hogy a gőzben lepotyogott csempe! A zuhanyoknál, merülő medencénél nem néhány napos vízkő lerakódás!
2016. november 2. járt itt
+++
- Wellness
- Tisztaság
- 5 fogásos menü minősége

- - -
- Egy 5 csillagos szállodában az, hogy nincs WiFi lefedettség, a TV-szolgáltatás minősége zavaros és a kávéautomatát mellőzve az ember kér egy presszót és ehhez fanyar arcot vág a kiszolgáló nincs igazán rendben.
- egy 5 csillagos hotelben legyen már Nutella a reggelinél
2016. augusztus 12.a párjával járt itt
Rendkívül jól éreztük magunkat a hotelban. Hatalmas, kényelmes szobában lakhattunk három napig. A személyzet kedves és segítőkész volt, az ötfogásos vacsorák finomak, érdekesek. Pihentető volt a kinti füves részen elhelyezett nyugágyakon napozni, szunyókálni. A wellnessben a nagy medence vízhőmérséklete különösen kellemes, a többi túl meleg.
2013. szeptember 10.a párjával járt itt
Egyetértek az előttem szólókkal,remek a wellness részleg,bár mi nem kaptunk a szaunához lepedőt és személyzetet sem találtunk. A recepción lévő hölgyek nagyon kedvesek,segítőkészek voltak. A reggeli minősége és választéka nagyon jó volt. Szombat reggel zavaró volt,hogy a rengeteg vendég mellett egy hölgy rohangált,próbált lépést tartani a fogyasztással.
Kiváló 2023. február 27.családjával járt itt
Átalakítás után nagyon szép lett ,a minőség nem változott.Kellemes zene a terekben, gyönyörű wellness,fiatalos személyzet,finom ételek.Jótt tett a változás a hotelnek.Hibátlan