A Dibáczi cukrászda régi kedvencem. No, nem annyira régi, mert én csak kb. másfél éve fedeztem fel, hogy új és kiváló vezetés van a Kassai téri cukrászdában. Sőt, alig egy-két hónapja a mellette lévő pizzázót (Pizzéria La Fata Azzurra) is a Dibáczi csalás működteti, szintén kiválóan. Zig-Zag...
Hogy megnyitottak júniusban, persze, hogy kimentem a múlt héten. Volt elég hírverés. Hogy más hogyan menjen ki oda, azt nehezen dönteném el más helyett, a tömegközlekedéses megközelítés bonyolultnak látszott, hát autóval mentem az Őrmezőre, aztán, ha nem figyelsz eléggé és elrontod a...