Buja Disznók - Fény utcai Piac Budapest

2Kiszolgálás
2Hangulat
2Ár / érték
2Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
12.29-01.02.
Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár
164.000 Ft / 2 fő / 3 éj-től félpanzióval

Buja Disznók - Fény utcai Piac Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 189 városban járt márFelfedező - 394 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 6494 feltöltött kép
2021. október 14.egyedül járt itt
Mivel duchemin felhasználó ráirányította a figyelmet erre a disznóra, ki nem hagyhattam, rárepültem én is, A Széll Kálmán tér felől érkezve rögtön az első település jobbra a piacon. A köztudott nevezetesség a hatalmas rántott hús, ami jól lelóg a tányér két végén, mellé illendően az ajánlott burgonyasaláta. . .
5Ételek / Italok
3Kiszolgálás
3Hangulat
3Ár / érték arány
3Tisztaság
Itt fényképeztem:
Buja Disznók - Fény utcai Piac Budapest - EgyébBuja Disznók - Fény utcai Piac Budapest - EgyébBuja Disznók - Fény utcai Piac Budapest - Étel/italBuja Disznók - Fény utcai Piac Budapest - Étlap/itallapBuja Disznók - Fény utcai Piac Budapest - BelsőBuja Disznók - Fény utcai Piac Budapest - Külső kép
Még több kép (3 db) >>
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 39 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2021. október 13. járt itt
Ajánlották a helyet, megnéztem a honlapját, ahol szemet szúrt az egyik kép. A tulaj/séf a jobb keze középső újját feltartva bambán vigyorogva ajánlja az ételét. Hát elmegy a jó büdös francba! Kérdem én, mit képzel magáról, hogy ez vicces, vagy erre majd özönlenek a vendégek, vagy ez a véleménye a vendégekről, látogatókról?
1Ételek / Italok
1Kiszolgálás