Buja Disznók - Fény utcai Piac Budapest

Buja Disznók - Fény utcai Piac BudapestBuja Disznók - Fény utcai Piac Budapest
Buja Disznók - Fény utcai Piac BudapestBuja Disznók - Fény utcai Piac Budapest

Panoráma Hotel Noszvaj - Legjobb ár
Panoráma Hotel Noszvaj
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton!
Ébredj, Balaton!
2024.05.17-ig
Prémium Hotel Panoráma Siófok
Granada Hotel Kecskemét - Granada Élmények
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Buja Disznók - Fény utcai Piac Budapest vélemények

Kiváló 2023. január 24.barátokkal járt itt
A Hold utca vásárcsarnok a legizgalmasabb kulináris helyszínek egyikének számított a Fővárosban a járvány előtt. Volt itt prémium orosz bisztró, a Michelin kalauz Bib Gourmand elismerésével kitüntetett egység, a Széll Tamás jegyezte Stand 25, Bíró Lajosnak nem kevesebb, mint négy más-más profilú üzlete a pezsgőbártól a rusztikus magyar fogások mellett pho-t és tom ka gai levest kínáló Séf utcájáig, kiemelkedő kolbászsütő, bajor csülköző s még sorolhatnám.
2022. július 23.egyedül járt itt
Még a Hold utcai piacról ismertük a tányérról lelógó rántott húsost, a kollégákkal voltunk többször ott ebédelni. A Hold utcai piac újra nyitásra továbbra is egy nagy talány számomra, immáron 2021. 01. 01óta "átmenetileg zárva".
Buja Disznók - Fény utcai Piac Budapest - EgyébBuja Disznók - Fény utcai Piac Budapest - EgyébBuja Disznók - Fény utcai Piac Budapest - EgyébBuja Disznók - Fény utcai Piac Budapest - EgyébBuja Disznók - Fény utcai Piac Budapest - EgyébBuja Disznók - Fény utcai Piac Budapest - EgyébBuja Disznók - Fény utcai Piac Budapest - EgyébBuja Disznók - Fény utcai Piac Budapest - EgyébBuja Disznók - Fény utcai Piac Budapest - EgyébBuja Disznók - Fény utcai Piac Budapest - EgyébBuja Disznók - Fény utcai Piac Budapest - EgyébBuja Disznók - Fény utcai Piac Budapest - EgyébBuja Disznók - Fény utcai Piac Budapest - EgyébBuja Disznók - Fény utcai Piac Budapest - EgyébBuja Disznók - Fény utcai Piac Budapest - EgyébBuja Disznók - Fény utcai Piac Budapest - EgyébBuja Disznók - Fény utcai Piac Budapest - EgyébBuja Disznók - Fény utcai Piac Budapest - EgyébBuja Disznók - Fény utcai Piac Budapest - EgyébBuja Disznók - Fény utcai Piac Budapest - EgyébBuja Disznók - Fény utcai Piac Budapest - Egyéb
Kiváló 2022. május 22.családjával járt itt
Ismerős társaság - a Hold utcai csarnokban - nekünk is volt helyünk (szabi a pék) . . . A piacon való árusítás jó ötlet, de sajnos a körülményeken ez meg látszik. Viszont a rántott hús még a régi, a rántott sajt meg felejthetetlen. - nem tudom miből varázsolják. Sok vendéget küldtünk és küldünk oda mindenki nagyon elégedett.
Kiváló 2021. október 22.a párjával járt itt
Tényleg isteni a rántott hús, hatalmas adag, tökéletesre sütve. Sokan vannak, de várnunk nem kellett szerencsére.
2076
2021. október 14.egyedül járt itt
Mivel duchemin felhasználó ráirányította a figyelmet erre a disznóra, ki nem hagyhattam, rárepültem én is, A Széll Kálmán tér felől érkezve rögtön az első település jobbra a piacon. A köztudott nevezetesség a hatalmas rántott hús, ami jól lelóg a tányér két végén, mellé illendően az ajánlott burgonyasaláta. . .
Buja Disznók - Fény utcai Piac Budapest - EgyébBuja Disznók - Fény utcai Piac Budapest - EgyébBuja Disznók - Fény utcai Piac Budapest - Étel/italBuja Disznók - Fény utcai Piac Budapest - Étlap/itallapBuja Disznók - Fény utcai Piac Budapest - BelsőBuja Disznók - Fény utcai Piac Budapest - Külső kép
Szörnyű 2021. október 13. járt itt
Ajánlották a helyet, megnéztem a honlapját, ahol szemet szúrt az egyik kép. A tulaj/séf a jobb keze középső újját feltartva bambán vigyorogva ajánlja az ételét. Hát elmegy a jó büdös francba! Kérdem én, mit képzel magáról, hogy ez vicces, vagy erre majd özönlenek a vendégek, vagy ez a véleménye a vendégekről, látogatókról?