Hotel Kristály & Esterházy Étterem Tata
2890 Tata, Ady Endre út 22.

Hotel Kristály & Esterházy Étterem Tata a térképen

Hotel Kristály & Esterházy Étterem Tata értékelése:

6. helyezett a 46 tatai étterem közül
123. helyezett Közép Dunántúlon - 774 étterem közül

H-P 17:00-22:00
Szo-V 07:00-22:00
étterem, bár, szálláshely étterme, vendéglő
nemzetközi
grill ételek
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, légkondícionált helyiség, őrzött parkolás, akadálymentes ...
Szervízdíj:
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Dreher Classic

Hotel Kristály & Esterházy Étterem Tata bemutatkozása

Éttermünk patinás boltívei megidézik a barokk kor történelmi hangulatát. Választékunk tükrözi a hagyományok iránti elkötelezettségünket a gasztronómiai trendek követése mellett. Számos saját rendezvényünk mellett gyakran válunk részeseivé a családok, baráti társaságok jeles napjainak a nálunk zajló esküvők, születésnapok, keresztelők, találkozók alkalmával. E megtisztelő bizalmat színvonalas körülményekkel, figyelmes kiszolgálással és egyedi, személyre szabott ajánlattal háláljuk meg.

Hotel Kristály & Esterházy Étterem Tata képei

Hotel Kristály & Esterházy Étterem Tata vélemények

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az első ottjártunk karácsony másnapjára esett, amikor váratlanul színházból jövet úgy döntöttünk, betérünk egy vacsorára. Nem voltunk szálló vendégek illetve foglalásunk sem volt mégis szívélyesen fogadtak minket. Étlapról választottunk,fogyasztási áraik egy 4 csillagos szállodához mérten volt meghatározva.

2014. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. március 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tata egy gyönyörű város és a Kristály valóban egy kristály a város szívében. Elegáns, exkluzív hely és mégsem szálltak el az árak. Kitűnő konyha, remek, udvarias felszolgálás. Nagyszerű hangulatot kölcsönös az elegancia. Egyszerű megközelítés. Elérhető luxus minden korosztálynak és rétegnek. Ha Tatán jár az ember, nem szabad kihagyni!

2013. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
2013. áprilisában két éjszakát töltöttünk a Kristály Imperial Hotelban. Mivel a közelben lakunk, és Tatán is sokat tartózkodunk, nem ismeretlen a szálloda, bár soha nem gondoltuk, hogy ilyen közeli helyen pihenjünk. A recepción a kedves fogadtatás után beálltunk a mélygarázsba. Ugyan volt tábla, hogy hogyan lehet visszatalálni a szállodába, hosszas bolyongás után sikerült csak megtalálni a szobát.

2013. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. május 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép a hotel, a személyzet, a kiszolgálás és a félpanzió is kitűnő. A wellness igényes, nagyon kellemes. A hotelen kívül a város is nagyon tetszett. Nagyon szép időnk volt sokat sétáltunk, a tavak körül. A hotel udvara különösen hangulatos, igazán jól esett ott elfogyasztani a vacsoránkat. A szökőkút gyönyörű.

Legnépszerűbb csomagok Tatán és környékén
Kristály Imperial Hotel
Tata
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményes masszázzsal, Sóklinika próbaalkalommal, vízsugaras masszázzsal, Dunamente kedvezménykártyával, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.28.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üveg bor bekészítéssel, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.12.31.
Hotel Magyar Király
2 nap/1 éjszaka 14.950 - 28.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.07.09. - 2021.12.23.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2020.12.20.

Szállodák Tata környékén
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Tata
Hotel Bellevue Tata
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Esztergomi kikapcsolódás (min. 2 éj)

Hotel Kristály & Esterházy Étterem TataX