f.andrea69
5 fotó

f.andrea69 adatlapja

40Értékelés
Bemutatkozás
Így utazok, így járok étterembe
Regisztráció2013.04.17
Utoljára itt2021.09.16

Néhány kiemelt értékelés

2013. július 15.a párjával járt itt
A hotel szoba barátságos. A személyzet nagyon kedves és figyelmes. A reggeli svédasztala bőséges és nagyon finom volt. A grill vacsorára kínált ételek is mennyeik. Különféle programokkal várják a vendégeket, hogy az ott töltött idő még emlékezetesebb legyen. A hotel közel található a parthoz és a központhoz.
5Tisztaság
4Ár / érték arány
5Kényelem
4Szolgáltatások
4Elhelyezkedés
2013. szeptember 24.a párjával járt itt
Az all inclusive ellátás nekem nagyon tetszett, finomak voltak az ételek. A szálloda közvetlen a Balaton parton van. A partra kihelyezett napágyakon kellemesen lehetett eltölteni az időt egy pohár hideg inni való és egy fagyi vagy jó lángos elfogyasztása után. 4 éjszakát töltöttünk a Marinában, ebből 2 este zenés, táncos est volt, ahol nagyon jó volt a hangulat.
4Tisztaság
5Ár / érték arány
4Kényelem
4Szolgáltatások
5Elhelyezkedés
2013. augusztus 13.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk ott. A szálloda közvetlen a Balaton parton van. A berendezés retro. Meglepődtem, olyan öreg tv volt a szobában, hogy még távirányítója sem volt. A 7. emeleten kaptunk szobát, ahonnan mesés panorámában gyönyörködhettünk. Nagy közösségi terek vannak a szállodába. A svédasztalos reggeli és vacsora ízletes volt.
3Tisztaság
4Ár / érték arány