Mahagóni Étterem Tata

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Mahagóni Étterem Tata vélemények

Gyenge 2017. április 18.egyedül járt itt
babgulyást rendeltem, tele volt fokhagymával, a zöldség fővetlen, a sót kifelejtették belőle, a felszolgáló a magánál 15 évest lazán letegezte. . . . . . Az üres ásványvízes üvegek majdnem 1 óráig az asztalon voltak nem vették észre, a babgulyáshoz szólni kellett, hogy erős paprikát hozzanak. . . . . az étterem nem volna rossz, de a kiszolgálás pocsék. . . . . .
Gyenge 2016. október 14.a párjával járt itt
A párommal épp úton voltunk, és gondoltuk már jó lenne valami finomat ebédelni. Tata magasságában jártunk, de még csak 11 óra volt. . mivel ilyenkor nyit a legtöbb étterem, gondoltuk választunk valami újat. Mivel itt még nem jártunk, így beültünk. Nagyon rendezett, tiszta hely és a kiszolgálás nagyon gyors és kedves.
Szörnyű 2024. február 4.családjával járt itt
Sajnos kertünk egy 3 személyes tálat amin mindenből volt 1-2 db semmiből nem volt 3. Azt hazudta pincér mindenből egy adag van nézzem meg étlapot ott nincs semmi feltüntetve . Mikor felhívtam elmondom a problémámat a pincér letette a telefont . Soha többet oda nem megyünk . Kb egy fő lakik jól vele .
Mahagóni Étterem Tata - EgyébMahagóni Étterem Tata - EgyébMahagóni Étterem Tata - Egyéb
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
Szörnyű 2023. március 24.családjával járt itt
A vendég fogadás nem volt barátságos. A pincér hölgynek akivel először találkoztunk és köszönés után mondtam hogy ebédelni szeretnénk - világfájdalma lehetett. Lerítt hogy a háta közepére sem kívánt minket. . . Szerencsére az ital rendelést más, mosolygós, kedves hölgy vette fel és szervírozta.
Szörnyű 2018. augusztus 20.a párjával járt itt
Észre se vették, hogy vendégek vagyunk. Az asztalok nem voltak leszedve, Ott ültünk több, mint negyed órát a koszos poharak és ételmaradékok kozött. egy asztal sem volt leszedve. A velünk együtt érkező házaspárt 2 gyerekkel kiszolgálták. Minket nem. Ez sajnos már a második eset volt ugyan ezzel a nővel.
Mahagóni Étterem Tata a térképen
2890 TataAdy Endre út 28.
• SZÉP Kártya elfogadás
H-Sze