Pikant Étterem Tata

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Pikant Étterem Tata vélemények

2015. március 3., kollégákkal járt itt
Egy étterempáros egyik tagja a tóparton. Kőépület, kibővített téliesített terasszal. Üzleti megbeszélésre voltunk itt hivatalosak, fogyasztásunkat a cég állta, így bőven rendelhettünk. Előételt+főételt kértem. Nem volt gyors a kiszolgálás, de sokan sem voltunk. Viszont fáztam. Kérésünkre sem lett melegebb a helyiségben.
Pikant Étterem Tata - Külső kép
Kiváló 2015. január 8.a párjával járt itt
Legelső alkalommal ősszel a Vadlúdsokadalom ideje alatt jártunk itt Párommal. Rendkívül segítőkészen kerestek számunkra helyet. Valóban sokan voltak és sok asztal foglalt volt. Számomra ez is ígéretessé tette hogy jót fogunk enni :)
Nem voltam kiöltözve mégis tárt karokkal vártak. Isteni a halászlé és a Kapros libazúza leves is.