Vikor Cukrászda Tata
2890 Tata, Váralja u. 18.

Vikor Cukrászda Tata a térképen

Szállások Tata városában
Wellness csomagok Tata városában

Vikor Cukrászda Tata vélemények

2020. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. június 20.
2020 június 20.-án jártunk itt négy mozgássérült személyében.
Az első pozitív benyomás az, hogy az üzlet akadálymentesen megközelíthető, bár ez sokaknak mellékes, nem úgy mint egy érintett számára. A kiszolgáló személyzet kedves,segítőkész, passzol
a hely pedantériájához. Kellemes jóleső érzéssel töltöttük az időt.
Le a kalappal !
Cegléd
Gyöngyös

2019. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
Tradicionális hangulatú cukrászda egy szépen felújított régi házban a tatai vár közelében, de nem a tóparti sétányon. Kellemes a belső tér, a pultos lány segítőkész, informatív, ismeri a kínálatukat, tud ajánlani. A sütemények kínálata sokszínű, főleg az ún. fősodratú tortaszeletek, sütemények nagyon baráti áron (pl. Dobos, Eszterházy, francia krémes, csokitorta).

kicsi87 TOP szállásértékelő
kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 2.
Barátnőmmel Tatán találkoztunk és a Vikor Cukrászdába szeretett volna beülni. Nagyon kis kedves, barátságos hely, előtte egyszer jártam itt, de csak egy gyors fagyira. :) Most viszont a megrendelt üdítővel kiültünk az udvarára és egy jót beszélgettünk, majd megkívántunk egy sütit is! :) Finom volt, nem csalódtam!

Bátor G TOP szállásértékelő
Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Véletlenül találtunk erre a kedves kis cukrászdára Tatán az Öreg tó közelében. Ez a családias vendéglátó hely rendkívül kedves és udvarias kiszolgálásával már megnyerte tetszésünket, aztán megkóstolva süteményeit, fagylaltjait, elbűvölt bennünket. Egyszerűen és bájosan berendezett hely, ami sokkal jobb hatással volt ránk, mint az eleganciájáról híres szintén tatai cukrászda.

Legnépszerűbb csomagok Tatán és környékén
Parti Panzió
Tata
4 nap/3 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.15. - 2021.07.09.
Aranykert Mobilház-Apartmanok
Vének
2 nap/1 éjszaka 3.225 - 4.725,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.16. - 2020.10.17.
Hotel Magyar Király
2 nap/1 éjszaka 14.950 - 28.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.07.09. - 2021.12.23.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
3-7 éjszaka 9.857,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz bekészítéssel, wellness-részleg használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.09.09.

Szállodák Tata környékén
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Tata
Hotel Bellevue Tata
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Esztergomi kikapcsolódás (min. 2 éj)

Vikor Cukrászda TataX