Hotel Kiss Tata

Hotel Kiss Tata
Hotel Kiss TataHotel Kiss Tata
Hotel Kiss TataHotel Kiss Tata

A Hotel Kiss legnépszerűbb csomagjai

Hotel Kiss Tata - Pihenés 60 felett - senior ajánlat (min. 2 éj)
Pihenés 60 felett - senior ajánlat
Hotel Kiss Tata - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2025.01.01-ig
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Hotel Kiss Tata vélemények

Kiváló 2017. december 27.a párjával járt itt
Nagyon kellemesen éreztük magunkat,szinte családias volt. A személyzet mindig a kedvünkben járt! Kifogástalan volt az egész lakrészünk. Nagyon finomakat ettünk! Csak gratulálni tudunk a szakácsnak és az egész személyzetnek! Megfogadtuk,hogy nyáron is visszatérünk! Másoknak is fogjuk ajánlani! És ami legfontosabb,hogy az árak is nagyon kedvezőek voltak! Üdv. Mária és Sándor
Kedves Mária és Sándor!

Köszönjük a megtisztelő és kimerítő értékelésüket, s a visszajelzést.
Nagyon jó érzés olvasni az elismerő szavakat, örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk. Nyáron is számos csomagajánlat közül választhatnak majd, várjuk Önöket szeretettel!
2018. január 1., Géber András, Hotel Kiss
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 45 hasznos szavazat
Átlagos 2017. augusztus 16.a párjával járt itt
Az első benyomás kellemes volt. Pozitív élmények: A recepciós kedves volt, a környezet rendezett. A szoba nagyon tetszett. Tiszta, kellemes hangulatú. A klíma kicsit zajos volt, viszont szabályozható, így kellőképpen hűvös volt a szoba. A fürdő valószínű, hogy nem régen lett felújítva, és nekünk nagyon tetszett.
Hotel Kiss Tata - SzobákHotel Kiss Tata - VendéglátásHotel Kiss Tata - Wellness
Kedves Vendégünk!

Köszönjük a részletes visszajelzést. A jelzett problémákat jeleztük részlegvezetőinknek. Régi szárnyunk átépítése folyamatosan zajlik, így reméljük, következő látogatásukkor már kevesebb kellemetlenséggel és megújult szolgáltatásainkkal találkoznak majd!
2017. augusztus 21., Hotel Kiss
Átlagos 2017. augusztus 6.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk a szállodában,ami a 4 csillagos besorolástól szerintünk messze van. . . ebbe a színvonalba nem férhet bele a foltos padlószőnyeg,csupa lyuk sötétítő függöny,koszos falak,sérült ajtók. . . a kinti medence belseje csupa barna folt,átfestésre szorul,a kerti lámpák helyenként töröttek vagy nem világítanak.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük hogy megtisztelt minket a részletes visszajelzéssel. Az észlelt problémákat eljuttattuk részlegvezetőink felé.
2017. augusztus 8., Hotel Kiss
Átlagos 2017. augusztus 6.a párjával járt itt
A szálloda 4 csillagos besorolású,de szerintünk ez ma már nem igaz. . . pár évvel ezelőtt biztosan szép volt minden,de ma már koszosak,foltosak a padlószőnyegek,kopottas minden és a kinti medence belseje nagyon csúnya(csupa barna folt mindenhol),a napágyak kopottak,helyenként penész foltosak. . .
Kiváló 2017. június 8.a párjával járt itt
Kellemes pünkösdi hétvégét töltöttünk el Önöknél.
Kedves, udvarias személyzet,rend és tisztaság fogadott minket.
Az ételek ízletesek voltak, a kávézó hangulatos és nagyon finom a kávé! :)
Sajnos a jakuzzi épp nem üzemelt, de ezt leszámítva minden rendben volt a wellness részlegükön is.
Nagyon jól éreztük magunkat, biztosan visszatérünk még!
Kedves Vendégünk!

Örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk. Talán érzékelték, hogy régi szárnyunk felújítása épp most zajlik, így reméljük, minél hamarabb sor kerül a jakuzzira is.
2017. június 9., Hotel Kiss
Kiváló 2017. június 8.a párjával járt itt
A hotel tiszta,jó a megközelíthetősége. A személyzet kedves, segítőkész. Első nap a vacsora nagyon finom volt, másnap sajnos a héjában sült burgonya nyers volt, de a kukoricás rizs megmentette a vacsorát. A reggeli a szokásos svédasztal,nem találtunk kivetni valót a választékban. Mindent egybevéve az étel kínálattal elégedettek voltunk.
Kedves Vendégünk!

Igazán örülünk, hogy azt tervezik, újra ellátogatnak hozzánk. Talán tapasztalták ittartózkodásuk alatt, hogy szállodánk régi szárnya éppen megújul, melynek része a gépészeti rendszer felújítása is. Így reméljük, legközelebb már a jakuzzi kényelmét is élvezhetik.
2017. június 12., Géber András, Hotel Kiss
Kiváló 2017. május 1.a párjával járt itt
Igen szeretnék nyerni!!! Nagyon tetszett főleg, hogy az alsó szinten volt egy kis uszoda, ahol volt szauna és jakuzzi is!!! Tetszett, hogy reggelire bármit ehettünk!!!
Kedves Vendégünk!

Köszönjük az elismerő szavakat és a visszajelzést. Bízunk benne, hogy ismét vendégül láthatjuk Önöket!
2017. május 3., Géber András, Hotel Kiss
2017. március 13.gyerekekkel járt itt
A hotel személyzete nagyon kedves segítőkész volt. Bármiben tudtak segiteni,a félpanziós reggeli finom volt és változatos. Az étlapos vacsora is szuper volt. A welnes rész nyáron a külső medencével majd kiegészítve jobb lesz. Picit ront a hotelen hogy a falak sokhelyen koszosak már,egy tisztasági festés rá férne már. De ez lehet csak szakmai ártalom a részemről
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy megtisztelt bennünket véleményével. Örülünk, hogy pozitív élményekkel távozott. A szálloda felújítását folyamatosan végezzük.
2017. március 20., Hotel Kiss
2017. január 3.gyerekekkel járt itt
A személyzet kimagaslóan kedves és segítőkész. A szálloda jó karban van,de látszik rajta,hogy egy kicsit elfáradt. /Függöny leesés,beázási nyomok a szobában,a fürdőszobai neon villózása. /
A felszolgált étkek finomak voltak,a kontinentális reggeli választékát lehetne még bővíteni. Összességében egy kellemes emlék maradt az ott eltöltött két napról.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük az értékelést és a visszajelzést. Szállodánk régi szárnya nemsokára megújul, így reméljük, legközelebbi látogatásakor a jelzett problémák már nem merülnek fel.
2017. január 10., Hotel Kiss
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 53 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. november 8.gyerekekkel járt itt
Unokatestvérem az esküvőjét itt tartotta, ez alkalommal ismerhettem meg a hotelt és szolgáltatásait. Roppant felkészültek voltak, nagyon szépen feldíszített terembe érkeztünk, a recepción kedvesen fogadtak minket és egész végig ez meg is maradt! :) A hangulat roppant jó volt, aztán következtek az ételek.
Kedves Vendégünk!

Nagyon jó érzés olvasni e szavakat, nagyon örülünk, hogy ilyen kellemes élményben volt része. Reméljük, máskor is vendégül láthatjuk majd Önt!
2016. november 14., Hotel Kiss
Hotel Kiss Tata a térképen
2890 TataBacsó Béla u. 54.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • fodrászat • masszázs • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 8 kg-ig: 9500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Macska, 4 kg-ig: 9500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 6 kg-ig: 9500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó