Hotel Kiss Tata

Hotel Kiss Tata
Hotel Kiss TataHotel Kiss Tata
Hotel Kiss TataHotel Kiss Tata

A Hotel Kiss legnépszerűbb csomagjai

Hotel Kiss Tata - Pihenés 60 felett - senior ajánlat (min. 2 éj)
Pihenés 60 felett - senior ajánlat
Hotel Kiss Tata - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2025.01.01-ig
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdô

Hotel Kiss Tata vélemények

Kiváló 2015. május 23.csoporttal járt itt
2015. 05. 16-án mi az esküvőnket tartottuk a Hotel Kiss-ben, ami minden elképzelésünket felülmúlta. Ilyen kedves, segítőkész és mosolygós személyzettel ritkán találkozni. Az asztali díszítést és az ültetőkártya elhelyezést is ők valósították meg,lehetőség volt projektoros vetítésre is. Bármilyen elképzelésünk volt azt megvalósították.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 40 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. december 1.családjával járt itt
Városi rendezvény (vadlúd sokadalom) céljából kerestünk szálláshelyet. Az e-mailes érdeklődésünkre szinte azonnal érkezett a válasz. Ár-érték aránya igen jó a szállodának, a recepciós hölgy és a két fiatal felszolgáló férfi is igazán kedvesek, előzékenyek, udvariasak és segítőkészek voltak.
Kiváló 2014. október 6.gyerekekkel járt itt
Az idén megpróbáltuk a lehetetlent! Kitaláltuk, hogy nem megyünk a Hotel-Kissbe, mert le kellene szoknunk róla. Nem ment. Pécsről átköltöztettük az egész nyaralást Tatára, mert nekünk a Hotel-Kiss a második otthonunk. Imádjuk. A személyzet tökéletes, a tulajdonosok imádnivalóak. Mi ha odamegyünk, haza megyünk.
Kiváló 2014. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
"Érett" korú párként házasságkötésünk helyszínéül választottuk a HOTEL KISS-t. A Hotel esztétikus, tiszta, gondozott. Már a fogadtatásunk is közvetlen, barátságos, készséges volt. Azt éreztük, hogy mindenben számíthatunk rájuk, ami a későbbiekben bizonyságot is nyert. Szokatlan igényeinket is azonnal elfogadták.
Hotel Kiss Tata - Medence/kertHotel Kiss Tata - Medence/kertHotel Kiss Tata - VendéglátásHotel Kiss Tata - VendéglátásHotel Kiss Tata - Medence/kert
Kiváló 2014. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes hely, tisztasag mindenutt,a medencek remekek, az etteremi kinalat nagyon magas szinvonalu, nagyon figyelmesek es rendkivul gyermek baratok voltak.
Ar ertek aranyban szuper volt, a tatai öreg tó környéke csodás! ! ! Szivbol ajánlom kisgyermekes csaladoknak,mi egy 2,7 eves es egy hethonapos gyermekkel szuperül éreztük magunkat! ! !
Szörnyű 2014. augusztus 16.a párjával járt itt
Hát sok szállodában jártunk, de ilyen fogadtatást sehol nem tapasztaltunk. Tudjuk, hogy a szállodát 14. 00 órától lehet elfoglalni,de eddig mindehova hamarabb beengedtek. Érkezésünkkor a recepciós szőke hölgy nem túl kedvesen kijelentette, hogy leghamarabb 13. 00 órakor tud szobát adni, értettük is, és akkor mentünk vissza.
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Nagyon szép hotel,udvarias volt a kiszolgálás,főleg a pincér volt nagyon kedves,igazi vendéglátós. Fantasztikus ételeik vannak,nem olyan,amit bárhol lehet választani és nagyon finoman főznek. A szoba tiszta és rendezett,egyszóval minden a legnagyobb rendben volt.Szívesen ajánlom bárkinek,jó hely!
Kiváló 2013. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Azzal kezdeném, hogy mivel volt szállásunk, ezért csak a wellness szolgáltatást vettünk igénybe a Hotel Kiss, Tata nevű szálláshelyen, de azzal nagyon meg voltunk elégedve. Már a megérkezésünkkor szimpatikus volt a fogadtatás. Mivel először jártunk ott, a recepción lévő hölgy készségesen el is kísért bennünket a wellness részlegre és mindent megmutatott.
Hotel Kiss Tata - WellnessHotel Kiss Tata - WellnessHotel Kiss Tata - EgyébHotel Kiss Tata - WellnessHotel Kiss Tata - Wellness
Kedves Vendégeink!
Nagyon köszönjük pozitív értékelését, nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk!
Reméljük, hogy hamarosan újra Vendégeink között köszönthetjük Önöket! :)
2013. szeptember 6., Hotel Kiss
Kiváló 2013. július 7.a párjával járt itt
Nagyon figyelmes volt a személyzet, főleg az étteremben, megadtak minden felvilágosítást. A város látnivalói közel vannak, mi nem utcára néző szobában voltunk, csendes, nyugodt pihenésre is módunk nyílt. A szauna, uszoda elérhető volt, az étteremízvilága kiváló. Ajánlom másoknak is, ha csillagtúrázni szeretnek, innen sok szép és érdekeshelyre eljuthatnak.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük pozitív értékelésüket, és örömmel látjuk, hogy elégedettek voltak szolgáltatásainkkal.
Reméljük, még viszontlátjuk Önöket!
Üdvözlettel,
A Hotel Kiss csapata
2013. július 9., Hotel Kiss
Kiváló 2013. április 30.a párjával járt itt
Jól megközelíthető, kellemes a szoba és figyelmes a wellness részlegen a szolgáltatás. Ami nem volt jó, hogy mivel télen voltunk a városi látnivalók -vár, múzeum, stb. - mind zárva voltak, persze erről a szálloda nem tehet. Akciós ajánlat keretében voltunk és ez igen kedvező volt anyagi szempontból.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelését, reméljük, hogy még visszatérnek hozzánk valamikor a jövőben!
Üdvözlettel,
A Hotel Kiss csapata
2013. június 19., Hotel Kiss
Hotel Kiss Tata a térképen
2890 TataBacsó Béla u. 54.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • fodrászat • masszázs • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 8 kg-ig: 9500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Macska, 4 kg-ig: 9500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 6 kg-ig: 9500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó