Hotel Kiss Tata

Hotel Kiss Tata
Hotel Kiss TataHotel Kiss Tata
Hotel Kiss TataHotel Kiss Tata

A Hotel Kiss legnépszerűbb csomagjai

Hotel Kiss Tata - Pihenés 60 felett - senior ajánlat (min. 2 éj)
Pihenés 60 felett - senior ajánlat
Hotel Kiss Tata - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2025.01.01-ig
2026.04.23-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Hotel Kiss Tata vélemények

Átlagos 2016. január 19.gyerekekkel járt itt
Sok mindent nem szeretnék írni, csak annyit, hogy ez a hely ilyen személyzet nélkül nem érné el a 4*-ot (valójában így sem, de ők igazán megtesznek mindent)! Köszönöm az áldozatos munkájukat! A hotel szép es tiszta! Viszont érzékelhető az anyagi gond megléte!
2023. március 12.a párjával járt itt
Nagyon rugalmas és segítőkész volt a személyzet.
Az étkezésnél a rendelt étel minősége jó volt, a választék főleg húsmentes ételekből kicsi volt. Mivel csak két napot töltöttünk ott, így nem okozott ez problémát. Főleg úgy, hogy volt átjárás az étlapon szereplő ételek között. A kért rántott sajthoz gond nélkül kérhettem Cézár-salátát. Összességében elégedettek voltunk.
Kedves Tamásné!
Nagyon köszönjük visszajelzését, örülünk, hogy elégedettek voltak! Várjuk vissza Önöket szeretettel!
2023. március 13., Kollégák , Hotel Kiss
2022. szeptember 16.barátokkal járt itt
Sajnálatos módon az úszó medence nem megfelelő hőmérsékletű volt, és hiányzott a jakuzzi, mert úgy hallottuk régen volt. Mi elvoltunk a szaunával, de aki nem szaunázik az nem igazán tud fürdési lehetőséget találni a hideg vízben, ősz révén már a kinti medence sajnos hideg volt. Amúgy minden szuper volt. Kedves személyzet, jó minőségű ágy, finom étkek stb.
2022. augusztus 11.a párjával járt itt
A szállás és a kiszolgálás remek volt. Szép ápolt gondozott kert és medence. A választható ételek finomak voltak. A személyzet körültekintő és figyelmes volt. Elégedettek voltunk mind a szállással és a kiszolgálással egyaránt. Egyetlen negatív dolgot tudnék megemlíteni, hogy a benti medence vize nagyon hideg volt.
2021. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép a Hotel, tiszták és kényelmesek voltak a szobák. Félpanziós ellátásban voltunk édesanyámmal, bőséges és nagyon finom volt mind a reggeli, mind a vacsora. Habár olvastam a wellnes részleg leírását mégis kicsit melegebb vizű úszómedencére számítottam, habár amikor már benne voltunk, fantasztikus volt benne úszni.
2020. augusztus 25.a párjával járt itt
Kikapcsolódás kettesben - ez volt a célunk és összességében sikerült. Az épület és berendezés nagyon tetszett, a tisztasággal sem volt gond. Egy medence van bent és egy kint, mindkettőnek hideg a vize. Úszáshoz egy kicsit kicsik, szóval wellnessre vágyóknak nem annyira ajánlom. Az ételek választéka a 4 *-hoz képest kevés.
2020. július 25.a párjával járt itt
Néhány napot töltöttünk itt el. A recepción barátságosan üdvözöltek bennünket. A mi szobánk nyugodt, csendes volt, tisztasága jó. Az egy db széket keveselltük, jó lenne kettő. A wifi sem volt olyan bivalyerős. Az ételek, reggelik és vacsorák rendben voltak, a személyzet szintén.
2018. április 3.gyerekekkel járt itt
Alapjában véve egy nagyon jó és színvonalas szálloda. Ami miat az értékelések nem kiváló néhány dolog: a bárban csak néha sikerült személyzetre lelni így nem igazán tudtunk fogyasztani. Ugyanez igaz a biliárd szobára ahol szintén nincs személyzet, pedig akikkel egyébként találkoztunk kedvesek segítőkészek voltak.
Kedves Mariann!

Köszönjük, hogy megtisztelt minket visszajelzésével és értékelésével. Számunkra fontos vendégeink kényelme, ezért különös tekintettel nagyobb, folyamatos odafigyelést fektetünk a jövőbeli zavartalan kiszolgálás érdekében. Sajnálatos módon jakuzzink technikai okokból kifolyólag nem üzemel.
2018. április 9., Ferenczi Andrea, Hotel Kiss
2017. március 13.gyerekekkel járt itt
A hotel személyzete nagyon kedves segítőkész volt. Bármiben tudtak segiteni,a félpanziós reggeli finom volt és változatos. Az étlapos vacsora is szuper volt. A welnes rész nyáron a külső medencével majd kiegészítve jobb lesz. Picit ront a hotelen hogy a falak sokhelyen koszosak már,egy tisztasági festés rá férne már. De ez lehet csak szakmai ártalom a részemről
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy megtisztelt bennünket véleményével. Örülünk, hogy pozitív élményekkel távozott. A szálloda felújítását folyamatosan végezzük.
2017. március 20., Hotel Kiss
2017. január 3.gyerekekkel járt itt
A személyzet kimagaslóan kedves és segítőkész. A szálloda jó karban van,de látszik rajta,hogy egy kicsit elfáradt. /Függöny leesés,beázási nyomok a szobában,a fürdőszobai neon villózása. /
A felszolgált étkek finomak voltak,a kontinentális reggeli választékát lehetne még bővíteni. Összességében egy kellemes emlék maradt az ott eltöltött két napról.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük az értékelést és a visszajelzést. Szállodánk régi szárnya nemsokára megújul, így reméljük, legközelebbi látogatásakor a jelzett problémák már nem merülnek fel.
2017. január 10., Hotel Kiss
Hotel Kiss Tata a térképen
2890 TataBacsó Béla u. 54.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • fodrászat • masszázs • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 8 kg-ig: 9500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Macska, 4 kg-ig: 9500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 6 kg-ig: 9500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó
Wellness Hotel Szindbád