Agora Étterem & Kávézó Tatabánya

12.23-27.
Hotel Árpád Tatabánya

Agora Étterem & Kávézó Tatabánya vélemények

Szörnyű 2017. október 25., csoporttal járt itt
Egy hete jártam ott egy csoporttal. Az ételadag nagyon kicsi volt,szinte gyerekadagot kaptunk. Az ételt hamar kihozták ízre megfelelő volt. Az ital rendelés és kihozatal már kaotikussá vált. A felszolgálok nem tudtak felnőni a feladathoz. Többünknek az italt akkor hozták ki mikor már indulni kellett. Egyszóval nem éreztük magunkat valami kellemesen.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. szeptember 19.gyerekekkel járt itt
Mivel itt lakom néha nap menüre benézünk barátnővel vagy gyerekkel. Sokan vannak délbe menüre ,viszont én csak a teraszt szeretem (nyaron),bent nem szívesen ülök le. . Kávéjuk jó. hangulat megvan. Igyekezet megvan. Talán kissé"puccos hely".
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. január 3.a párjával járt itt
2016 decemberben menüt ettünk itt. A rántott csirkemell friss és meleg, a hozzá tálalt rizs hideg volt (900 Ft). A rántott halfilé két vékonyka szeletből állt, a hozzá tartozó majonézes burgonyasalátát szinte "keresni kellett" a tányéron olyan kevés volt (1270 Ft). Ahhoz képest, hogy menü volt (leves nélkül) elég drága volt, az adagok pedig az árhoz képest nagyon picik voltak.
Átlagos 2017. január 2.barátokkal járt itt
Tavaly is ezen a helyen szilvesztereztünk ezért gondoltuk idén is itt fogunk. (10900/Fő) Sokkal többen voltak, mint az előző évben így jelentősen romlott a kiszolgálás színvonala, a pincérek udvariasak kedvesek voltak, de az ételek felszolgálása hosszadalmas volt kb 20,30-tól 23,30ig tartott.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 53 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
2016. március 17.barátokkal járt itt
Baráti társasággal próbáltuk ki az Agora kávézóját. Letisztult, teljesen kellemes hely fogadott minket, mosolygós pincérekkel. Kávézni mentünk és 1-2 kellemes órát töltöttünk el ott. Berendezés nagyon tetszett és tényleg odafigyelnek a vendégekre. Ha úgy alakul szívesen visszatérünk oda, akár egy jó kis ebédre is. . Erről sajna még nem tudok információt adni.
Kiváló 2014. november 21.a párjával járt itt
Igazán elégedettek voltunk mindennel az étterem történt látogatás után. Az ételválasztás során kissé félénk voltam, de a pincér udvarias és mindenre kitérő tájékoztatást adott, az étel végül nagyon ízlett. A tálalás is nagyon szép volt. A hely hangulatosan van berendezve, retro dísztárgyakkal, bútorokkal.
Kiváló 2014. szeptember 9.barátokkal járt itt
Színvonalas környezet,finom ételekkel,igényes tálalással, figyelmes kiszolgálással,kellemes környezetben. Mindenkinek ajánlom, aki Tatabányán gasztronómiai/kulináris élvezetekben szeretne részesülni. Ki kell próbálni, és utána már nem lesz kérdéses, hogy "Hová menjünk", ha enni, inni, sütizni, beszélgetni, iszogatni szeretnénk barátainkkal,párunkkal. . .
Kiváló 2014. július 14.a párjával járt itt
Végre Budapesti színvonal Tatabányán! Rendkívül finom és különleges ételek, nagyon jó áron. Pesten minden főétel minimum 1000 ft-al drágább lenne. A város legjobb kávéját itt ittam, mellesleg meg sem tudtam számolni hányféle kávé van. Hatalmas a választék minden területen.
A menüt is kipróbáltam, a la carte színvonal. Őszintén és bátran ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2014. június 25.a párjával járt itt
Kitűnő, különleges, igényes ételek, hangulatos, nem üvöltő zene, udvarias kiszolgálás korántsem horror áron. Minden hónapban angol nyelvű pub-quiz, s számtalan egyéb program.
Igényes hely minden szempontból. Végre egy hely Tatabányán, ahová este is be lehet ülni.
Végre "valami más"!:)