Stop Cukrászda Tatabánya

Hotel Árpád Tatabánya - Napi árak reggelis ellátással
Hotel Árpád Tatabánya

Stop Cukrászda Tatabánya vélemények

Kiváló 2021. március 7.a párjával járt itt
Barackos túrós tortát rendeltünk online, rögtön megkaptuk a visszaigazolást, a megbeszélt időpontra elkészült, a megbeszéltek szerint készítették, tökéletesen olyan volt, mint amilyen a fény-képen, nagyon finom volt, frissen készült, nem volt gej édes, pont olyan volt amilyennek lennie kellett. Köszönjük szépen!!!
Átlagos 2019. augusztus 17.egyedül járt itt
Gesztenye tortát rendeltem, de nagy csalódás volt, ugyanis a gesztenye benne még nagyítóval sem látszott. Az íze is csak cukros vajkrém volt. Lehet, hogy a sütemények finomak, de a rendelt torták nem azok. Nem az első ilyen volt. Többet nem itt rendelem meg a születésnapi tortáinkat. Gyenge volt.
Gyenge 2019. május 5.egyedül járt itt
14 db túró kockát rendeltem. A sütemények egy része fele akkora volt, mint a többi. A dobozban úgy akarták kiadni, hogy csak egy részére szórtak porcukrot és ettől az egész félkésznek tűnt. Olyan volt, mintha a kiárusításon féláron vennék valamit. Örüljek, hogy egyáltalán megkapon. Pedig az ára azért nem volt olcsó.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. szeptember 19.családjával járt itt
Nos mivel itt lakom gyakran járunk sütizni fagyizni. kedvencem a vasárnapi kremes (nyami) es a birs alma fagyi
ez utobbi ritkan van de nem adom fel:)jön az ősz jön a birs is,jövök en is

Itt nincs csalódás! nem ugy mint sok más helyen . . én már alig merek máshol fagyit ,sütit enni ,mindig ra kell jönnöm ez a kedvencem és nem azert mert elfogult vagyok .
Kiváló 2017. július 14.családjával járt itt
Imádom a fagyijukat, nem az a most általános csupa krém íztelen vacak. Igazi csoki darabos, nagyon finom. A sütijük is mindig kiváló, igazából visszatérő vendégek vagyunk náluk. Legutóbb mascarpones-túrós fagyit ettem azt hiszem, megint csak telibe találtak ezzel az ízzel. Mindenkinek csak ajánlani tudom, a legjobb a városban.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2017. június 14.a párjával járt itt
Tatabányán elég kevés cukrászda van, a Stop-ot azért szeretem mert sütikből mindig bőséges a választék. A sütemények finomak, vannak különlegesek is, és többször találkoztam már cukormentessel is. A legtöbb ízletes és gusztán néz ki. A fagyik íze átlagos, ezért azt ritkán eszünk itt. A kiszolgálás nem a legkedvesebb.
Stop Cukrászda Tatabánya - Étel/ital
Kiváló 2016. május 17.gyerekekkel járt itt
Hatalmas választékuknak köszönhetően sokáig tart kiválasztani a legkívánatosabb ínyencséget. Sütemények tárháza - minden igényt kielégítően - várja az idelátogatót, ismert sütemények és a saját specialitások. A környék legfinomabbjai. Fagylaltjaik között megtalálhatóak a tradicionális ízek és a különlegességek is. Házi készítésű limonádét, lekvárokat is választhatunk.
Kiváló 2016. február 26.gyerekekkel járt itt
Ha tortáról van szó, egyből a Stop cuki jut eszembe. Sok - sok finom tortát ettem, amit mind onnan rendeltünk. Kedvencem az évfordulónkra készült közös fényképes eper torta volt. Nagyon szépre sikeredett. . Okozott is meglepit! Családunk gyerkőc tagjainak különféle figurás tortákat is rendeltünk az évek során, mind nagyon szép és finom volt.
Átlagos 2015. december 6.a párjával járt itt
Nem egy olcsó cukrászda, a választék nagyon kicsi és szinte mindig ugyan azok a sütemények vannak.
De szép, hangulatos hely.
2015. december 5.barátokkal járt itt
Nagy a választék fagylaltokból, tortrákból és süteményekből egyaránt. A földszinten cukrászda működik az emeleti (korábban kávézó-cukrászda rész) hosszú ideje zárva van. A sütemények cukor és egyéb hozzáadott adalékanyagok nélkül készülnek. Elég sokat végigkóstoltunk, egy-két kivétellel azt lehet mondani, hogy nincs ízük a süteményeknek.