ryara

ryara adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Természetbarát  •  Burger-imádó  •  Húsimádó  •  Édesszájú  •  Akció-figyelő  •  Wellness-mániás
Regisztráció2014.12.15
Utoljára itt2018.07.12

Kiváló 2016. január 5.a párjával járt itt
Párom vitt el meglepetésként egy nagy séta után az Angol Parkban, és húú! Mennyeien néznek ki a sütik, és hihetetlen finomak! A fagyi szintén! A pincérek nagyon kedvesek, bár látszott rajtuk, hogy a több napos kánikula nekik is elég sok volt. Biztos, hogy jövök még vissza :)
Ár-érték arányban nem verhetetlen szerintem, de legalább az ember minőséget kap a pénzéért!
Kiváló 2016. január 12.a párjával járt itt
Amint bementünk az étterembe, engem teljesen elvarázsolt. Annyira kis otthonos, édes az egész hely. Nem fényűző, nem ötcsillagos- úgyhogy aki erre vágyik az ne ide jöjjön. Romantikus ebédet töltöttünk itt párommal, az étel nagyon finom volt. Meg sem bírtuk enni, akkora volt az adag. Itt egyáltalán nem azt az ehetetlen sparos sonkás pizzát kapod, az biztos.
2014. december 15.a párjával járt itt
Párommal utaztunk ide, két éjszakát töltöttünk itt. A szoba szép volt, aranyos, kellemes hangulatú. A fürdőben a zuhany túlfolyója egyszer elromolhatott, vagy nem tudom, de egy fél fürdés után már állt a víz a padlón. Ez mondjuk másnap már nem történt így. Az ételek finomak voltak, választék is volt rendesen, bár a desszertek közt volt néhány elég furcsa kinézetű is.