Turul Cafe & Étterem Tatabánya

12.23-27.
Hotel Árpád Tatabánya

Turul Cafe & Étterem Tatabánya vélemények

Átlagos 2015. szeptember 2.a párjával járt itt
Két ízben jártunk itt Párommal.
Első ízben koktéloztunk. Úgy látszik túl magas volt nekünk a léc, egyáltalán nem nyerte meg tetszésünket, több koktélt itt nem iszunk. A pincér sem volt a helyzet magaslatán, egyáltalán nem részesültünk barátságos kiszolgálásban.
Másodízben ismerősökkel ültünk be négyesben, itt nem volt semmi gondunk a vendéglátással.
Kiváló 2015. március 6.a párjával járt itt
Már kívülről is látszik az épületen, hogy minőségi hely. Minőségi ételek, italok, minőségi kiszolgálás. Igényes belső kialakítás. Minden korosztály számára kiváló választás legyen szó egy romantikus vacsoráról, családi kiruccanásról vagy csak egy gombóc fagylaltról illetve egy jéghideg sörről a nyári kánikula közepén a gyönyörű teraszon.
Kiváló 2014. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Vadonatúj étterem egy vadonat uj épületben Tatabánya legfrekventáltabb helyén. Első ottlétemkor azt hittem, valamilyen más világba csöppentem. Egyenruhában vannak a pincérek, bőrfotelek, az asztalon ropogtatni való. A pincérek mintha egy ötcsillagos szálloda alkalmazottai lennének, szívélyesek, udvariasak.
Turul Cafe & Étterem Tatabánya - Étel/ital
Kiváló 2014. június 24.barátokkal járt itt
Igényes, szép környezetben található a város központi részében amit a távolabbról érkezőknek is nyugodt szívvel ajánlani tudok. A kiszolgálás gyors és barátságos. Nagyon tetszik az időszakos étlap. Az ételek nagyon finomak amiket a jó időben akár a teraszon is elfogyaszthatunk.
Kiváló 2014. március 27.a párjával járt itt
Pár havonta felbukkanunk. A hét közbeni napi menü is finom, és mindig van szezonális étlap is. Minden nagyon ízletes, az ételek megérik a pénzüket. A kiszolgálás gyors, és barátságos. Most már jön a jó idő, ki lehet ülni a teraszra. Akár az egyik kávékülönlegességet próbáljuk ki, vagy csak egy limonádét, esetleg egy desszertet, vagy egy komplett menüt, mindenképpen csak ajánlani tudjuk.