Echo Residence All Suite Hotel Tihany

Echo Residence All Suite Hotel Tihany
Echo Residence All Suite Hotel TihanyEcho Residence All Suite Hotel Tihany
Echo Residence All Suite Hotel TihanyEcho Residence All Suite Hotel Tihany

Echo Residence All Suite Hotel Tihany bemutatkozása

Az Echo Residence All Suite Hotel a Balaton északi partján, Tihany egyik legszebb kilátással rendelkező részén, csendes, exkluzív környezetben, egész éven át várja vendégeit. A szálloda a Balaton parttól 100 méterre, tízezer négyzetméteres, ősfás területen, két épületben, 18 lakosztályt és kiegészítő szolgáltatásokat kínál.

3Szolgáltatás

Az Echo Residence All Suite Hotel legnépszerűbb csomagjai

Echo Residence All Suite Hotel Tihany - Tihanyi wellness pihenés reggelivel (min. 2 éj)
Tihanyi wellness pihenés reggelivel
Echo Residence All Suite Hotel Tihany - Tihanyi wellness pihenés félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Tihanyi wellness pihenés félpanziós ellátással
Palace Hotel Hévíz - Nyári szünidei akció
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdô

Echo Residence All Suite Hotel Tihany vélemények

Gyenge 2013. december 29.a párjával járt itt
Nehezen megtalálható, a wellness és a szállás külön épületben van, egyik-másik részleg nem igazán működött. Gond volt az Internettel és a hajszárítóval. A reggeli választéka nagyon szegényes, a vacsora nem különben. Sokkal többet vártam egy 4/5 csillagos szálláshelytől. Az apartmanban pár poháron kívül semmi más nem volt.
Átlagos 2013. november 22.a párjával járt itt
A hotel nehezen megtalálható. A panoráma csodálatos. Pár wellnessben már jártam, ez sajnos egy közepes kategória, különösen, hogy a szauna nem is működött. Szállás kényelmes, a reggeli és vacsora ízletes. De a szálloda 4/5 csillagot nem ér! A konyhasarokban 4 poháron és 2 tányéron kívül nem volt semmi.
Echo Residence All Suite Hotel Tihany - Környék
Átlagos 2013. november 3.barátokkal járt itt
Nehezen megtalálható. Kilátás csodálatos. Több wellnessben jártam már,de ez nálam a közepes kategóriához tartozik. Szállás kényelmes,de lehetne tisztább. Reggeli és vacsora izletes,de szegényes. Kíváncsi lennék,hogy nyáron mennyivel magasab a színvonal. Sajnos a barátainknak sem volt jobb a véleménye. Nevéhez csak az ár méltó a színvonal nem.
Echo Residence All Suite Hotel Tihany - KörnyékEcho Residence All Suite Hotel Tihany - WellnessEcho Residence All Suite Hotel Tihany - Wellness
2013. november 1.a párjával járt itt
A hely gyönyörű,nívós,de a személyzet felkészületlensége és modora abszolút fejlesztésre szorul. Nincsenek a helyzet magaslatán sem a recepción sem a felszolgálók,sem a takarítók. Hatalmas modern apartman fogad 2 fürdővel,de az ágy tele van apró bogarakkal. kilátás mesés,plussz a 24 órás wellnes részleg(szerintem egyedülálló). Ételek egészen finomak.
Echo Residence All Suite Hotel Tihany - Medence/kert
2013. október 16.családjával járt itt
Színvonalas apartman-szálloda Tihanyban a hegytetőn. A teraszról gyönyörű panoráma a Balatonra. Exkluzív berendezés, kényelmes ágyak, tisztaság. A reggeli és vacsora nem volt rossz, de a választék mindkét esetben szegényes volt egy ilyen árkategóriában. A wellness rész nem túl nagy, de ha nincsenek sokan, jól használható, és a napozó része nagyon kellemes.
Gyenge 2013. szeptember 9.a párjával járt itt
Tegnapelőtt ebédeltem ott a barátnőmmel. Már megtalálni is nehéz volt, mert a tábla, amelyen jelezték, hol kell elfordulni, szinte észlelhetetlen. Annál nagyobb volt a várakozásunk: milyen lehet ott a konyha, ahol a kiváló füredi kávéház/bár tulaja irányít. Sajnos ambivalens kalandról kell beszámolnom.
Átlagos 2013. augusztus 10.a párjával járt itt
Előző hosszászólókkal kell egyet értenem abban, hogy a szálloda tisztasága hagy némi kívánni valót maga után. Vannak már tisztább, igényesebb helyek kevesebb pénzért. Az ételekkel nekünk nem volt gondunk, de lehetett volna nagyobb a választék. Egy dolgot viszont kiemelnék negatívumként, hogy az úszómedencét csak is úszók tudják használni, kisgyermekek csak a jacuzziba tudnak belemenni. A kilátás viszont pazar, de nem hiszem, hogy mi visszamegyünk ide.
Echo Residence All Suite Hotel Tihany - Szobák
Átlagos 2013. július 30.a párjával járt itt
4/5 csillagot nem ér a szálloda! A kilátás volt a legszebb! A szobák és a terasz tele volt pókkal! A függönyök és a falak koszosak voltak. A konyhasarokban 3 poháron kívül nem volt semmi. Mind a reggeli, mind pedig a vacsora igen szegényes volt, nevetséges, hogy egy magát 4/5 csillagosnak mondott hotel egy menüt kínál, nem volt választék!
Átlagos 2013. május 24.a párjával járt itt
A több évvel ezelőtti véleményeket is elolvastam, mielőtt elmentünk. Sajnos pozitiv irányba nem változott semmi. Nem tudom van-e értelme a véleménynyilvánitásnak. A csatornabűz a szobában továbbra is megvan. Két nap szellőzés után valamit csökkent. A fürdőköntösök továbbra sincsenek bekészítve. A fürdőszoba üvegajtaja törött.
2013. május 18.a párjával járt itt
Az apartmanok és a kilátás gyönyörű. A teraszok tele vannak pókokkal és természetesen hatalmas hálókkal. Egyszer sem takarították le. Mosolyt csak két alkalmazott arcán láttunk /recepciós, felszolgálóhölgy /. Mindenki más unottan végezte a dolgát. A szobák tisztasága kiváló. Mivel a szálloda apartmanos,hiányoltunk apróbb konyhai kiegészítőket. Összesen 3 db vizes pohár volt a szobában.
Echo Residence All Suite Hotel Tihany a térképen
8237 TihanyFelsőkopaszhegyi út 35.
• fedett úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, nem őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 5 kg-ig: 7500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár