Echo Residence All Suite Hotel Tihany

Echo Residence All Suite Hotel Tihany
Echo Residence All Suite Hotel TihanyEcho Residence All Suite Hotel Tihany
Echo Residence All Suite Hotel TihanyEcho Residence All Suite Hotel Tihany

Echo Residence All Suite Hotel Tihany bemutatkozása

Az Echo Residence All Suite Hotel a Balaton északi partján, Tihany egyik legszebb kilátással rendelkező részén, csendes, exkluzív környezetben, egész éven át várja vendégeit. A szálloda a Balaton parttól 100 méterre, tízezer négyzetméteres, ősfás területen, két épületben, 18 lakosztályt és kiegészítő szolgáltatásokat kínál.

3Szolgáltatás

Az Echo Residence All Suite Hotel legnépszerűbb csomagjai

Echo Residence All Suite Hotel Tihany - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Echo Residence All Suite Hotel Tihany - Tihanyi wellness pihenés reggelivel (min. 2 éj)
Tihanyi wellness pihenés reggelivel
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Echo Residence All Suite Hotel Tihany vélemények

2021. október 22.a párjával járt itt
Nagyon kedves volt a személyzet,az ételek változatosak és finomak voltak. A szobák szépek és tiszták, saját szauna is tartozott a szobához.
A wellness rész is jó,csak a gőzkabin nem volt üzemképes.
Kicsit messze van a központtól, de rövid sétával elérhetők a település látnivalói.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2021. október 21.a párjával járt itt
Az interneten találtam a szállásra, nagyon vonzónak tűnt. Valóságban is az volt, hisz gyönyörű kilátása van a Balatonra. De igazából ez volt a legszebb benne. Szép, tágas szobánk volt. Ami nagyon elriasztott, hogy a szobák nagyon pókhálósak voltak és rengeteg poloska volt mindig a bejárati falon. A függöny is szakadt volt.
2020. szeptember 6.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. Jó volt kikapcsolódni a vírus után! Nagyon tetszett ahogy megoldották az étkeztetést! Minden szobának meg volt a saját helye az étteremben! A szakácsok kínálták az elkészített ételeket! Ígaz védő palánk mögül. A Balaton partján fekszik és saját strandja van. Sajnos még hideg volt a víz, így nem tudtunk fürdeni. Örülök hogy itt is voltunk! Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Átlagos 2020. augusztus 24.a párjával járt itt
Tihany a kedvenc balatoni helyünk, sokat voltunk már itt. Picit csalódtunk a szállodába. Mi félpanziós ellátást kértünk és való igaz ételek ízletesen el voltak készítve, de furcsa volt, hogy kétféle menüből lehetett csak választani. Illetve a hotel nincs felkészülve ha valaki laktóz-, glutén érzékeny, legalábbis ilyen típusú menü választék nem volt.
Szörnyű 2020. augusztus 10.a párjával járt itt
Mikor elfoglaltuk a lakosztályt, kb. 10 pókkal találkoztunk csak. Az ágynemű, a kanapé, a takaró koszos és foltos volt. Ki tudja mitől, jobb nem belegondolni. Miután újabb takarítást kértünk csak még több pók lett, szóval este 10-től éjfélig porszívóztunk. Mondjuk ilyet még nem éltem, hogy én takarítok a szállodában napi 40 ezerért per fő!
Echo Residence All Suite Hotel Tihany - EgyébEcho Residence All Suite Hotel Tihany - Egyéb
2020. június 5.gyerekekkel járt itt
Apróságok, melyek azt a képzetet adják, hogy nincs tisztaság, karbantartás: összes lefolyó, szifon dugulós állapotban- gusztustalan-
A tüll függönyök szakadtak, a világítás hiányos égők!
A konyhához legalább 1 konyharuhát mosogatószert bekészíthettek volna.
A hely a kilátás az illat felülmúlhatatlan!
A Füvészkert étterem étkei és személyzete fenségesek!
2020. február 5.gyerekekkel járt itt
Az első szempont, ami miatt ezt a szálláshelyet választottuk, hogy Balatonra néző szobát ajánlottak. A képek alapján jónak tűnt, a kilátás meg is volt, csodálatos. De a többi, hát nem egy 4 csillaghoz passzoló. A szoba berendezése kis javításra szorulna, a szakadt függönyről nem is szólok, meg az üveges szekrény ami a mosogató fölött volt, nem mertük kinyitni, le ne szakadjon.
Kiváló 2019. szeptember 7.a párjával járt itt
Mindennel nagyon elégedettek voltunk: gyönyörű a hely,szívélyes személyzet,kiváló ellátás.Köszönjük!
Viszont hiányoltuk a szállodát hirdető táblát . (Egyet láttunk az utca elején )
2019. május 25.a párjával járt itt
Elolvasva a korábbi értékeléseket, gyakorlatilag mindegyikben sok az igazság. Valamikor biztos "luxus" lehetett, mára csak az árak emlékeztetnek a magas színvonalra. Az hotel elhelyezkedése csodálatos, viszont az ide foglalóknak tudni kell(ene a leírásból is), azt az apró hibát, hogy a Balaton megközelíthetetlen gyalogosan.
Echo Residence All Suite Hotel Tihany - Szobák
2018. november 28.gyerekekkel járt itt
Valójában minden jó volt, de a szoba kicsit le van élve! A beltéri ajtók lógnak, csúnyán fel vannak ázva korhadt rohadt a tokok alja! Kisgyermekes családnak nem ajánlom a nagymedence 180cm mély és a jakuzzi a csak 4 ember mehet bele! A wellness lehetne kulturaltabb szinte fekete korhadt a szauna ajtaja!
Echo Residence All Suite Hotel Tihany a térképen
8237 TihanyFelsőkopaszhegyi út 35.
• fedett úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, nem őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 5 kg-ig: 7500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár