Hableány Hotel étterme Tiszafüred
5358 Tiszafüred, Hunyadi út 2.

Hableány Hotel étterme Tiszafüred a térképen

Hableány Hotel étterme Tiszafüred értékelése:

4. helyezett a 18 tiszafüredi étterem közül
10. helyezett Tisza Tón - 28 étterem közül

étterem, szálláshely étterme, vendéglő
magyar, nemzetközi
grill ételek ...
magyar, angol, francia
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, akadálymentes ...
Visa, EC/MC, Amex
Borsodi Világos, Stella Artois

Hableány Hotel étterme Tiszafüred bemutatkozása

Egész évben nyitva tartó éttermünkben a helyi specialitások mellett számtalan ételkülönlegességet fogyaszthat.
Az ízletes ételek előtt és után bőséges italválasztékot kínálunk.
Előrendelésre az étlapon nem szereplő ételeket is elkészítjük vendégeinknek.

Hableány Hotel étterme Tiszafüred képei

Szállások Tiszafüred városában
Wellness csomagok Tiszafüred városában

Hableány Hotel étterme Tiszafüred vélemények

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 25.
Házigazdánk ajánlása alapján kerestük fel "törzshelyét", aki volt szíves részünkre asztalt is foglalni. A kezdet is pozitív volt, mert 4 fő helyett csak 3 szék várt minket, de ezt a pincér gyorsan orvosolta. A másik "foglalt" asztaltól vett el egy széket. Az erős kezdés után jött a visszaesés, mivel a pincér egész egyszerűen 25 percig eltűnt.

Mobilról küldte. | 2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Barátaink már többször is jártak itt. ők ajánlották a halászlé megkóstolását. Férjem és sógorom már számtalan helyen "zsűrizték" a halászlét. ezért kíváncsiak voltunk. Nem csalódtunk. nagyon de nagyon finom volt. Rendelésünkben szerepelt a "hableány" tál. mely szintén kitűnő és nagyon friss volt. A kiszolgálás udvarias és kifogástalan ezen a helyen.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 24.
Két este vacsoráztunk itt. Előételnek tatárt beafsteak-et rendeltünk, de a meleg pirítós kihűlt mire kihozták, szerencsére kellemes volt. A halászlé harcsából hibátlan volt. Sajnos a sör kínálat nem volt bőséges, és a citromos limonádéval is akadt probléma. Nagy lehetőséget nem használnak ki, a friss hal alapanyagot.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 15.
Debrecenbe utaztunk férjemmel, hazafelé úton terveztünk egy jó ebédet Tiszafüreden. Előzőleg az internet segitségével sorra vettük a lehetőségeket, a sok pozitiv vélemény hatására esett a választásunk a Hableány éttermére. Megtaláltuk a hotelt, s valamilyen oknál fogva a teraszon választottunk egy teritő nélküli asztalt,szép kilátással a Tiszára.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 19.
10 évvel ezelőtt, amikor a Fehér Amúrban akartunk megállni és ebédelni, de teltház volt, nem tudtunk leülni és már többen várakoztak elhatároztuk keresünk másik helyet, eljutottunk Tiszaörvénybe, egy kis meseszerű helyre a Szabics kikötő mellé. Itt találtunk rá erre az étteremre, nem bántuk meg! Fontos kutyával is lehet menni, és a minőséghez képest az árszínvonal kifejezetten olcsó.

2014. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. október 24.
Nagyon kedves volt a fogadtatás,a pincérünk végig figyelmesen szolgált ki bennünket. Az ételek hamar elkészültek,pedig szinte minden asztalnál ebédeltek. Halból készült ételeket fogyasztottunk,mind kiváló volt. A mennyiséggel és a minőséggel is elégedettek voltunk. A környezet csodálatos lehet nyáron,most nagyon rossz idő volt. Mindenkinek ajánlom ezt az éttermet!

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 20.
Mindenkinek csak ajánlani tudom Tiszaörvényben a Hableány éttermet. A teraszról látszik a Tisza,igen hangulatos a hely. A kiszolgálás szuper, a pincérek kedvesek. Kifejezetten ajánlom a halászlét harcsából a legfinomabb. Friss,bőséges,ropogós kenyérkével isteni és az ára baráti. Az adagok a halászlé kivételével normál méretűek talán a köret az ami inkább kevés.

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször voltunk már itt a családdal, illetve a párommal is. Az eljegyzési vacsoránk is itt volt a családdal. A Tisza-parton van, vagyis evés után a séta kötelező, ha az időjárás is megengedi. Az ételek nagyon finomak, van választék is. A kiszolgálás nagyon jó, a pincérek kedvesek és segítőkészek. Az étterem hangulata is jó, kellemes, családias környezet.

Legnépszerűbb csomagok Tiszafüreden és környékén
Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
2 nap/1 éjszaka 12.091 - 26.225,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszóház és szabadidős játékok használatával, internet elérhetőséggel
2021.04.22. - 2021.12.22.
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 12.800 - 23.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
2020.10.28. - 2021.12.29.
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 15.417,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, panoptikum, múzeum - és fürdőbelépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.10. - 2021.09.30.
Barrico Thermal Hotel
Demjén
4 nap/3 éjszaka 11.100 - 17.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2021.05.20. - 2023.04.19.
Margaréta Apartmanház
Bogács
2021.06.24. - 2021.12.31.
Imola Hotel Platán
4 nap/3 éjszaka 27.470 - 32.117,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és szaunavilág használattal, kültéri fitness park használattal, teremgarázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2021.09.30.
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
2021.06.24. - 2022.06.24.
Park Hotel Minaret
5 nap/4 éjszaka 6.567,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2021.12.20.
Kristály Apartman
2021.06.24. - 2022.06.24.

Szállodák Tiszafüred környékén
Kikelet Club Hotel Tiszafüred
D&A Apartmanház Tiszafüred
Tavaszi-őszi kedvezmény (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Oxigén Wellness Félpanzióval 10 % kedvezménnyel! (min. 2 éj)

Hableány Hotel étterme TiszafüredX