Patkós Csárda Tiszafüred

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Patkós Csárda Tiszafüred vélemények

Szörnyű 2017. augusztus 13.a párjával járt itt
Szerettünk volna egy késői ebédre betérni a csárdába,de nagyot kellett csalódnunk! A pincérhölgytől illedelmesen megkérdezte a párom, hogy van-e szabad asztal, mire ő vágott egy grimaszt, majd azt felelte, hogy megnézi. . . Nos, mi álltunk kb. 5 percig, jött-ment mellettünk a pincér hölgy, de válaszra sem méltatott bennünket.
Szörnyű 2017. július 19.a párjával járt itt
A Tisza tóról hazafelé menet 10 órakor betértünk egy jó reggelire. . . . Mikor beléptünk nyugodtan vettük tudomásul , hogy hamar végezni fogunk, mert rajtunk kívül csak 2 asztal van-igaz a mellettünk lévő egy 8 fős társaság volt. Egy olyan asztalnál foglaltunk helyet ami tele volt koszos le nem szedett poharakkal tányérokkal .
Kiváló 2017. január 8.a párjával járt itt
Pihenni indultunk Egerszalókra, útközben megálltunk ebédelni.
Nem volt nagy forgalom, de mindig jött vagy ment egy család. Nagyon finom volt a halászlé és a rántott hal is. Azonnal jött a pincér kaptunk étlapot. Az ételre sem kellett sokat várni. Az adag is bőséges volt. Mindennel meg voltunk elégedve, ha arra járunk máskor is megállunk majd itt. Nagyon ajánlom mindenkinek.