Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske ★★★★

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske
Barack Thermal Hotel & Spa TiszakécskeBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske
Barack Thermal Hotel & Spa TiszakécskeBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske bemutatkozása

50 hangulatos szoba várja, hogy vendégeinket elkényeztethesse. Aki egyszer belekóstol, jó eséllyel visszajár hozzánk.
Ha a vendég kéréseiről van szó, kollégáink nem ismernek lehetetlent, legyen szó korai érkezésről, kései távozásról, szülinapi köszöntésről, konferenciáról, négylábú úti társról.

Príma Vendégház Tiszakécske - Napi árak
Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske vélemények

Kiváló 2019. február 3.a párjával járt itt
Visszatérő vendégként jártunk a szállodában. Most is minden tökéletes volt a személyzet nagyon kedves a recepcióstól a takarítónőig. Látszik hogy a főnökség odafigyel a személyzetre és nagy hangsúlyt fektet a vendégekkel való foglalkozás fontosságára. Az ételek most is nagyon finomak voltak a választék pedig pazar.
Kiváló 2019. szeptember 24.barátokkal járt itt
Másodszor voltunk a Hotelben, ez még az elsőnél is jobban sikerült. Mindennel elégedettek voltunk, A tisztaság és az ellátás minden területen jó volt, a személyzet kedves, segítőkész, a Wellness is tiszta, a vizek hőfoka jó volt. Az elutazás napján akár zárásig is maradhattunk, csak a szobát kellett leadni, ellenszolgáltatás nélkül ezt nem sok Szálloda biztosítja. Mindenkinek ajánlani tudom, biztosan nem fog csalódni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. január 15.a párjával járt itt
Most jártunk itt először, de nem utoljára. A hotel nagyon ízléses, a szoba, amiben voltunk, szinte tökéletesen kényelmes volt. Egyetlen hiba a WC elhelyezkedése volt, kissé kényelmetlen volt az ajtó mögött. Az ágyak kényelmesek, a szoba tágas, és mindennek megfelelő helye volt, ami ritka.
Kiváló 2014. július 29.gyerekekkel járt itt
Nekem pontosan az tetszett, hogy a konyhafőnök a vendégek között volt a vacsoránál. Szívesen segédkezett a gyermekem lisztérzékeny ételkiválasztásában. Az ételek minősége és íze kitűnő, sőt helyi termékek is találhatóak az asztalon. Az árak pedig olcsók. Az italok nem a megszokottan túlárazottak, sőt különlegesen ionizált ivóvíz is van kirakva.
Nagyon jól éreztük magunkat, biztosan visszajövünk még.
Kiváló 2014. július 18.gyerekekkel járt itt
Több éve járunk tiszakécskére a termárfürdőbe az apartmanházaka. Kifogástalan otthonos és aranyos. Idén nyitott a Barack hotel amelybe szállás foglaltunk. Nem csalódtunk egyátalán sőt. Ezen a vidéken az emberek kedvesek, figyelmesek, barátkozóak. A szállodában mindez halmozottan lehetet tapasztalni.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
Kiváló 2020. január 25.családjával járt itt
Igénybe vettük a hotel által meghírdetett 1 éjszakás élőzenés, disznótoros vacsorát, pálinka kostolóval. Éjszakai fürdőzés is volt filmvetítéssel. A szaunna szeánszokból 4 félét is kipróbáltunk. Remek felfrissülés. Sajnos hétvége lévén a fodrászat és a kozmetika szabadságon volt.
Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - Medence/kertBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - VendéglátásBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - VendéglátásBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - Egyéb
Kiváló 2019. április 1.barátokkal járt itt
Igazából, nem szeretnék ömlengeni. Nagyon látszik hogy a hotel vezetése mindent megtesz a nyugalomért. Az ételek? ? ? Az igazi finomság minden kategória, a levestől a desszertig. Baráti társasággal voltunk ismét március 24 től 3 éjszakát. A tökéletes nyugalom, tiszta szobák, és a fürdő közelsége ismét arra inspirál hogy az ősz folyamán biztos visszatérünk.
Kiváló 2019. március 25.a párjával járt itt
Télvégi időszakban olyan helyet kerestünk, ami közvetlen összeköttetésben van a fürdővel, így esett a választásunk a Barackra. Már a bejárat dekorációja nagyon aranyos volt. A fogadtatás kedves, az üdvözlő ital valóban üdvözlő ital volt. A szoba szép, tiszta, az ételek finomak, bár lehetnének változatosabbak.
2018. június 21.barátokkal járt itt
Sok jó vélemény olvasása után esett a választásunk a Barack Hotelre. Első benyomásunk a recepción nem mondható pozitívnak, a hölgy rendkívül szófukar volt és cseppet sem kedves. Ugyanez volt a tapasztalatunk az étteremben és a bárban is. Ellenben külön kiemelnénk a takarító személyzet figyelmességét, kedvességét!
Kiváló 2016. szeptember 5.a párjával járt itt
Örülök hogy rátaláltam erre a szállodára. Az elhelyezkedése kiváló, a város végében, közel a Tiszához, közvetlenül a gyógyvizes fürdő területén van, ami ráadásul szintén megérdemel egy ötcsillagos minősítést. A hotelben is, a fürdőben is igen figyelmes, rugalmas a személyzet, bár nyolckor nyitnak, a gyógymedencék már fél hétkor használatba kerültek, és mindkét helyen valóban a vendég az első.