Nádas Csárda Tiszaújváros

Aurora napok
Aurora Hotel Miskolctapolca

Nádas Csárda Tiszaújváros vélemények

Kiváló 2024. március 5.gyerekekkel járt itt
Régen sokat jártam ide..most újra gyakrabban tudok
Ugyanaz a kedves kiszolgálás fogadott,mint akkor amikor rendszeresen jártam!
A finom ételekről nem is beszélve!!!!
Számomra ugyanaz a hely maradt,ahová szívesen megy az ember,mert családias a légkör,finomak az ételek és tisztaság van!!!!
Szívből ajánlom mindenkinek!!!
Kiváló 2023. május 28.barátokkal járt itt
Véletlenül vetődtünk a csárdába, először a pincér figyelmessége és hozzáértése ragadott meg. Nyolc fő rendelését jegyzetek nélkül hibátlanul és nagyon gyorsan megkaptuk. Az ételek mindegyike nagyon szépen tálalt, ízletes és bőséges volt.
Kiváló 2020. augusztus 20.a párjával járt itt
Retro hangulatot idéző étterem, ahol kedves, maximális kiszolgálást és nagyszerű ételeket kaptunk. A szederkényi betyárpecsenyét csak ajánlani tudom mindenkinek.
Átlagos 2019. január 15.a párjával járt itt
Többször jártunk itt, mert a halászlé és a hal ételek vonzottak. Volt , hogy egy fáradt nap után tértünk be és bizony zárás előtt egy órával érkeztünk. nagyon éreztették , hogy fogyasszunk gyorsan és távozzunk. A pincérek nagyon unott arccal szinte teherként viselik a vendéget.
Szörnyű 2018. július 31.gyerekekkel járt itt
Út közben tértünk be ebédidőben. A kiszolgálás az valami elképesztő volt. A pincérlény elképesztő stílusban a betérésünk után 20 perccel odajött, és kihívó hangon megkérdezte: "Igen? ". Mintha mi zaklattuk volna őt. Nem írta fel a rendelést, kábé 5 perc múlva megjelent, hogy mit is akarunk?
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
2017. július 13.barátokkal járt itt
Kellemes hely, az ételek finomak, a kiszolgálás is gyors és udvarias.
Rántott sajtot ettem, rizibizivel és tartárral, ezt elrontani nem nagyon lehet, isteni finom volt :)
Kinn ültünk le a teraszon, ahol sok-sok virág, friss levegő és igényes asztalok vártak.
A kilátás a bérházakra és az úttestre esik, de nem ront egyáltalán a hangulaton.
Az árak jók és az ételek finomak, a barátaim véleménye szerint is.
Kiváló 2017. április 16.családjával járt itt
Meg kell állapítanom ez egy kiváló hely és eddig nem is tudtam, hogy létezik! Az ételek finomak (bár megjegyzem a süllőmön a paprikás liszt alól egy kicsit meg lett égetve! ) a kiszolgálás és a tisztaság hibátlan! A mosdón a nemek jelzése ötletes és tökéletes! Az árak sem veszedelmesek!
Nádas Csárda Tiszaújváros - BelsőNádas Csárda Tiszaújváros - MosdóNádas Csárda Tiszaújváros - MosdóNádas Csárda Tiszaújváros - BelsőNádas Csárda Tiszaújváros - BelsőNádas Csárda Tiszaújváros - Étlap/itallapNádas Csárda Tiszaújváros - BelsőNádas Csárda Tiszaújváros - EgyébNádas Csárda Tiszaújváros - Étlap/itallapNádas Csárda Tiszaújváros - Étlap/itallapNádas Csárda Tiszaújváros - Külső képNádas Csárda Tiszaújváros - Külső képNádas Csárda Tiszaújváros - BelsőNádas Csárda Tiszaújváros - Mosdó
2017. február 20.a párjával járt itt
2017. februárjában átutazóban a városon tértünk be a Nádasba. Tájékozódtunk a neten előtte, és ezért döntöttünk mellettük. Jól tettük. Természetesen halétel volt a cél. Az étteremben tisztaság volt, érdekes a retró díszlet, amiben két pár csizma is helyet kapott a falon. Nem kellet túlzottan sokat várni a felszolgálóra és az ételre sem, ami ízletes volt.
Nádas Csárda Tiszaújváros - EgyébNádas Csárda Tiszaújváros - Étel/ital
Kiváló 2015. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Nyolc fővel tértünk be egy családi ebédre, amely nagyszerűen sikerült. A személyzet kedélyes volt, a kiszolgálás hibátlan. Az ételek rendkívül gyorsan megérkeztek. Az étkek ízletesek voltak és hatalmas adagokat szolgáltak fel. Minden szempontból nagyszerű szolgáltatást kaptunk. Köszönjük a stábnak! :)
Bátran ajánljuk másoknak is.
Átlagos 2013. szeptember 29.családjával járt itt
A tiszaújvárosi Nádas csárda rusztikus oázis a beton rengetegben. Halevő emberek lévén halászlével és halételekkel próbálkoztunk. Jól tettük. A Nádas csárdát nem érintette meg a gasztronómia új hulláma, de nincs ezzel baj. Nem kell mindenki konfitálja a halat vagy vákuum alatt készítse, megesszük, akkor is, ha bő olajban sütik.
Nádas Csárda Tiszaújváros - BelsőNádas Csárda Tiszaújváros - Étel/ital