Hotel Kelep Tokaj

Hotel Kelep Tokaj
Hotel Kelep TokajHotel Kelep Tokaj
Hotel Kelep TokajHotel Kelep Tokaj

Hotel Kelep Tokaj bemutatkozása

Tokajban, a borok birodalmában várja vendégeit a Hotel Kelep, mely a kéményén fészkelő gólyapárról kapta a nevét. A 23 szobával rendelkező szálloda igazi kényelmet nyújt az ide látogatóknak. Nagy képernyős LCD tv, ingyenes Wi-Fi és wellness részleg gondoskodik a kikapcsolódásról.

gróf Degenfeld Kastélyszálló Tarcal - Pünkösd
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta - Napi árak félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Hotel Kelep Tokaj vélemények

Kiváló 2018. július 3.a párjával járt itt
A szálloda kényelmes és jó pihenést nyújtott.
A reggeli finom volt és bőséges. A szoba és a szálloda tiszta jó megjelenésű.
Egy kis hátránya, hogy messze van a belvárostól.
A wellness részleg kényelmes. Már csak egy medence hiányzik, és akkor teljes lenne a wellness.
Gyenge 2017. szeptember 17.családjával járt itt
2 éjszaka 3 napot töltöttünk el itt, félpanziós ellátással. Mindjárt első nap egyikünk vacsorája szörnyen sós volt. Utólagosan bánom, hogy nem küldtem vissza, mert ehetetlenül sósra készült a köret. Ráadásul fagyasztott "gnocchi" volt (egyébként gépi, fagyasztott galuska), porból készült mártással? !
Kiváló 2017. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
A szálloda kívül belül rendezett. A személyzet udvarias, segítőkész. Az ételek finomat, a borok isteniek voltak. A szobák tágasak, minden kényelmet kielégítő. A wellness részlegből a jakuzzit használtuk ami nagyon kellemes volt. A szálloda könnyen megközelíthető, a környék pazar, csodálatos napokat töltöttünk el családommal. Sok mindent láttunk, de bizton állíthatóm hogy még visszatérünk.
Átlagos 2017. április 18.barátokkal járt itt
A szoba tisztaságával nem lett volna gond, de a fürdőszobából terjedő csatorna szag megkeserítette az ott-tartózkodásunkat. / mozgáskorlátozott szobát kaptunk és a fürdő kialakítása, padló zuhanylefolyó esése pont fordítva működött inkább a szoba felé folyt mint a lefolyóba és borzasztó bűzt árasztott,így nem lenne szabad neki menni a szezonnak !
2017. január 4.barátokkal járt itt
A szálloda kellemes környezetben és csendes helyen található. Mindenkinek ajánlom aki kellemesen szeretné eltölteni a pihenését. Az ételek háziasak, bőségesek és mindenki megtalálhatja a neki megfelelőt.
Kiváló 2016. május 10.gyerekekkel járt itt
Egy nagyon szép hétvégét töltöttünk el a szállodában.Remek svédasztalos étkezés,kellemes barátságos kiszolgálás.A szoba és a hozzá tartozó fürdöszoba tiszta és kényelmes,a wellness részleg pedig igazán frissítö.
2015. december 26.a párjával járt itt
ősszel voltunk,nagyon szép ídő volt,így minden nagyon szép volt. kellemes,hangulatos,tiszta városka a sok gólyafészekkel.a szálloda előtt áll meg a busz,a szálloda szép,modern,tiszta,kellemes. mindenkinek ajánlom.
egy dolog lenne,ha jakuzzizni akarnak már aznap nézzék meg,hogy a víz hőfoka megfelelő-e?
Hotel Kelep Tokaj - Külső képHotel Kelep Tokaj - Külső képHotel Kelep Tokaj - KörnyékHotel Kelep Tokaj - Medence/kertHotel Kelep Tokaj - Külső képHotel Kelep Tokaj - Környék
Kiváló 2015. november 4.a párjával járt itt
Tetszett a modern és kényelmes szoba! Tetszett a szoba felszereltsége és tisztasága, valamint a csodálatos kilátás. :) Tetszett a választékos reggeli, és a fantasztikus íz világú svédasztalos vacsora – ami a chéf keze munkáját dicséri! Öt csillagos volt A 0-24 óráig tartó wellness használati lehetőség ritkaság számba megy.
Kiváló 2015. október 19.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen van, igaz kicsit messze a belvárostól, de aki szeret sétálni, annak nem lehet probléma. A szállással tökéletesen megvoltunk elégedve, bár a wellness részleget lenne még hova fejleszteni. Az étterem kiváló volt, hatalmas adag főételek a vacsoránál, bőséges büféreggeli, jó kiszolgálás. Összességében, nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2015. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
A szálloda kulturált, tiszta, minden tekintetben megfelelő.
A személyzet segítőkész, udvarias , igazán odaadóan végezték a teendőjüket.
Az ellátás ár - érték arányban megfelelő volt.
Nyugodt , csöndes hely, pihenésre megfelelő.
Nagyon jól éreztük magunkat, vissza térünk amint mód lesz rá.