Hotel Kelep Tokaj
3910 Tokaj, Bodrogkeresztúri út 44.

Hotel Kelep Tokaj a térképen

Hotel Kelep Tokaj értékelése:

4. helyezett a 28 tokaji szállás közül

Hotel Kelep Tokaj bemutatkozása

Tokajban, a borok birodalmában várja vendégeit a Hotel Kelep, mely a kéményén fészkelő gólyapárról kapta a nevét. A 23 szobával rendelkező szálloda igazi kényelmet nyújt az ide látogatóknak. Nagy képernyős LCD tv, ingyenes Wi-Fi és wellness részleg gondoskodik a kikapcsolódásról. Konferenciaterme rendezvények, családi összejövetelek, gálavacsorák és esküvők lebonyolítására alkalmas. A borkedvelő vendégek bátran nekivághatnak a szervezett bortúráknak, és sorra látogathatják a pincéket. Kerékpárral, gyalogosan, de a vízen akár kenuval is túrázhatnak az utazók.

Hotel Kelep Tokaj képei

Hotel Kelep Tokaj vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 11.
Párommal és a 13 éves unokánkkal voltunk ittoktóber végén. A Hotel felszereltsége, berendezése és tisztasága minden igényt kielégit. Az első esti vacsora egy nagyo neves pincében volt, Az úgy nevezett borvacsora 5 féle borkostolást termkismertetővel és nagyon finom, ízletes 3 fogásos ételt jelentett.

Jutocska TOP szállásértékelő
2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 2.
A hotel éttermébe nyertünk egy kupont. Nagyon szép helyen fekszik, csendes, nyugodt, csak mi voltunk éppen az étteremben, kedves, figyelmes pincérek, finom ételek. Mindenki talált kedvére való fogást, még a válogatós kisfiam is. A masszázst is volt szerencsém kipróbálni, isteni volt! Máskor is jártam itt, céges rendezvényen, az is nagyon jó szervezés volt!

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 3.
voltunk ebben a szállodában,ami egy modern,szép, tiszta, tágas szoba, és gyönyörű helyen van. mindenkinek ajánlom.kicsit messze van a várostól,de jár busz.jókat lehet enni és finom borokat inni.nagyon jó pincék vannak.
vonattal mentünk és taxival a szállodába,aki olyan rendes volt,hogy odafelé körbevezetett a városon és el is magyarázott mindent.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 22.
Nagyon kellemes, nyugodt 4 napot töltöttünk a hotelben a párommal. A szálloda tisztasága kifogástalan, a személyzet barátságos. Szinte árad a nyugalom és a béke. Sikerült feltöltődnünk pár nap alatt. Visszajövünk!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 7.
Sok mindennel meg voltunk elégedve. Nekem személy szerint a matrac minősége okozott problémát, középen nagyon besüllyedt.
Kaptunk kuponokat a múzeumokba, csak az volt a baj, hogy még egy hétig azok zárva tartottak.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Jó elhelyezkedésű, modern hatású szálloda, kedves személyzettel, jó problémamegoldó készséggel. Egy medence eléggé hiányzik a wellnesshez, a 3 személyes jacuzzi nem sok teret biztosít. Szaunák jók, de nem helyettesíti. Szobák tiszták, viszont az ágy, legalábbis a mi szobánkban, eléggé leharcolt volt, ágybetét megérett a cserére, inkább egy gödör volt már a közepén.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Ami tetszett: -jó parkolási lehetőség
-kedves figyelmes személyzet
-illatos tisztaság minden hol a szállodában
-jól szervezett programok
Ami nem tetszett: rossz állapotban lévő kifeküdt matracú ágy

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 9.
A szobàk szèpek,a szemèlyzet nagyon segítőkèsz. Hátràny talàn hogy nem volt sötètítő a szobàban,illetve az utcàra nèzett a szoba ès a forgalom elèggè behallatszott.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 3.
A szálloda kényelmes és jó pihenést nyújtott.
A reggeli finom volt és bőséges. A szoba és a szálloda tiszta jó megjelenésű.
Egy kis hátránya, hogy messze van a belvárostól.
A wellness részleg kényelmes. Már csak egy medence hiányzik, és akkor teljes lenne a wellness.

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 17.
2 éjszaka 3 napot töltöttünk el itt, félpanziós ellátással. Mindjárt első nap egyikünk vacsorája szörnyen sós volt. Utólagosan bánom, hogy nem küldtem vissza, mert ehetetlenül sósra készült a köret. Ráadásul fagyasztott "gnocchi" volt (egyébként gépi, fagyasztott galuska), porból készült mártással? ! egy 3 csillagos szállodában és étteremeben ez NEM megengedhető!

Tokaj
3 nap/2 éjszaka 8.810 - 11.438,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
Érvényes: 2021.12.20-ig
Tokaj
4 nap/3 éjszaka 10.150,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
2021.10.29. - 2021.11.01.
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 9.900,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Centrum Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.850 - 23.525,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internettel
Érvényes: 2023.01.31-ig
Kamilla Hotel
Balmazújváros
3 nap/2 éjszaka 16.900 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, hideg üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, parkolással
2021.07.01. - 2021.08.31.
Angyal Borászat
Rátka
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolással, programokkal
Érvényes: 2021.09.12-ig
Margaréta Panzió
Sárospatak
2021.07.09. - 2021.08.21.
Outlet Hotel Polgár
Polgár
2 nap/1 éjszaka 15.628 - 19.406,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.11.21-ig
Hotel Divinus
Debrecen
2-3 éjszaka 24.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, korai bejelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.08.17. - 2021.08.22.
Centrum Panzió
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
3 nap/2 éjszaka 17.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, bowling vagy teniszpálya használattal, medence, szauna és pezsgőfürdő használattal, parkolással
Érvényes: 2021.12.20-ig
Tokaj
4 nap/3 éjszaka 11.277,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
2021.10.29. - 2021.11.01.

Szállodák Tokaj környékén
Hotel Divinus Debrecen
Degenfeld Kastélyszálló Tarcal
A tarcali Gróf Degenfeld szőlőbirtok parkjának közepén, festői környezetben, öreg...
Családi nyaralás- kastélyban (min. 3 éj)
Virágkarnevál (min. 2 éj)
November 1. (min. 1 éj)

TokajX