Toldi Fogadó Tokaj

Toldi Fogadó Tokaj
Toldi Fogadó TokajToldi Fogadó Tokaj
Toldi Fogadó TokajToldi Fogadó Tokaj

Toldi Fogadó Tokaj bemutatkozása

Tokaj belvárosában, meghitt, óvárosi környezetben található fogadónk, mely tökéletes kiindulópont egy zempléni körút kezdetéhez. A természet adta lehetőségeket, a felfrissülést, kikapcsolódást mi wellness részlegünk szolgáltatásaival igyekszünk tökéletesen kiegészíteni. Így tökéletes szálloda, amennyiben kikapcsolódásra, pihenésre vágyik.

gróf Degenfeld Kastélyszálló Tarcal - Napi árak reggelis ellátással
Legjobb ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Toldi Fogadó Tokaj vélemények

Kiváló 2013. december 28.a párjával járt itt
2013 szeptemberében a 15. házassági évfordulónk alkalmával jártunk itt. Egyeszerű, kellemes környezet. Rengeteg kupont kaptunk, melyek borkóstolásra, kedvezményes édességvásárlásra, masszázsra jogosítottak. Az étteremben remek fogásokat kóstolhattunk,tervezzük, hogy a gyerekekkel visszalátogatunk a közeljövőben!
Kiváló 2013. november 3.a párjával járt itt
Toldi Fogadó! Tökéletes szálloda, amennyiben kikapcsolódásra, pihenésre vágyik. Wellness részlege tökéletes, annak teljes körű szolgáltatásaival (medence, jakuzzi, szauna, masszázs). Szép szobák, finom ételek, kedves személyzet, kulturált, minden igényt kielégítő szállást és ellátást kínál.
2013. június 7.a párjával járt itt
Kellemes, egyszerű hely. Kedves és minőségi kiszolgálással, szép kilátással. A wellness részleg nem valami fejlett, ha valaki ezért menne, keressen másik szállodát. A környéken nincs túl sok látni való, mindenhova minimum 1 órát kell utazni, de ha egy romantikus, nyugodt és családias pihenésre vágynak, tökéletese választás.
Kiváló 2013. április 17.a párjával járt itt
Amikor ott jartunk epp holt szezon volt, de meg igy is a kiszolgalas tokeletes volt, de a megemlitesre melto dolog az etterem resz! ! ! nagyon izletes vacsorat ettunk. ill, a csendes kis medence;) igaz a szaunat nem vettuk igenybe, 10 kor( emlekeim szerint) zarnak , de joval fel oraval igy is tuloraztunk. es nem tessekeltek minket ki! ! ! ! osszefoglalva mindenkinek csak ajanlani tudom! ! !
2013. április 16.a párjával járt itt
Nagyon jó helyen van, a régi városrészben. A lánivalók könnyen megközelíthetők. Kis wellness része van, 1 beépíte jacuzzi egy úszómedence és egy szauna. Menüs étkezést kaputunk, az egyik este nagyon meg voltunk vele elégedve, a másikon nem, lehet, hogy más volt a szakács :). A szobák kényelmesek. Ingyen parkoló része van.