Toldi Fogadó Tokaj

1. helyezett a 28 tokaji szállás közül

Toldi Fogadó Tokaj - vélemények, kritkikák

Toldi Fogadó Tokaj vélemények

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 4.
A párommal kettesben töltöttünk a Toldiban egy hétvégét! Az első kellemes "meglepetés" a recepciós volt, aki kedvességével, segítőkészségével elvarázsolt, rögtön otthon éreztük magunkat. Szép, tiszta szobát kaptunk. Az svédasztalos reggeli is bőséges volt, de a fogadó éttermében elköltött vacsoráról csak nagyon jókat tudunk mondani: ízletes, bőséges volt.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 21.
A Mosolygó József útra néző kicsike szobát kaptuk meg, ami annyira forgalmas és hangos volt, hogy nem tudtunk túl mélyen aludni, de talán ennyit leszámítva mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. Recepciós hölgy nagyon kedves volt, a wellness rész (bár nem nagy) nagyon új hatású, van egy hangulatos úszómedencéje, ami felett elhúzható a tető, egy nagy szauna, amelynek az egyik fala üvegből készült, így nincs bezártság érzése az embernek.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Múlt hétvégén kellemes négy napot töltöttünk Tokajban, ebből kettőt a Toldi Fogadóban. Jó választás volt. A szálloda nagyon szép helyen van, mindenhez közel, a folyóparthoz, központhoz is, mégis könnyen le tudtunk parkolni. A személyzet kedves, nem tolakodó, az ételek finomak, a borok méginkább. A szoba tiszta, a wellness részleg is megfelelő.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kényelmes szállás Tokajban

Párommal töltöttünk két szép éjszakát a Toldiban. A konyha remek, a szoba tiszta volt, mindig találtunk parkolóhelyet. A személyzet rendkívül barátságos, segítőkész. Külön öröm volt hogy bár nem magas éplöetről van szó, lift segítette a nehezebben közlekedőket.

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Romantikus hosszú hétvégét töltöttünk el párommal Tokajban. A Toldi Fogadóra esett a választásunk és nem bántuk meg. A szobák szépek, rendezettek, a wellness részleg is megfelelt az igényeinknek, mely egy nagyobb úszómedencéből, jakuzziból, szaunából és álló szoláriumból állt. A fogadó étterme is kellemes. Leginkább pároknak ajánlanám, de családdal is jól el lehet tölteni az időt.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A tokaji szüreti napok alkalmából jártunk az idén először ebben a városkában és töltöttünk el 3 éjszakát a Toldi fogadóban. Nagyon jó választás volt,mert a szállásunk nagyon közel volt a rendezvények helyszínétől,és ha kissé elfáradtunk a finom borocskák elfogyasztása után,napközben is visszatérhettünk a szállásra.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 26.
Hegyalja fesztivál idén elmaradt, de nincsen nyár Tokaj nélkül, így ide mentünk, hiszen a fesztivál ideje alatt az étterem már sokszor biztosított elérhető áron főtt ételt számunka. Meglepődtünk, amikor kiderült, hogy hotel és kisebb wellness rész is tartozik hozzá.

2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 13.
2014. július végén egy hétvégét töltöttünk a Toldi Fogadóban egy születésnap és egy névnap kapcsán négyesben. A két szoba kifogástalan, minden igényt kielégít. Tovább növelhetné a komfort érzetet, ha biztosítanának a vendégeknek fürdőköpenyt. A wellness részleget minden nap kipróbáltuk. Jól esett ejtőzni a fárasztó séták után.

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 28.
2013 szeptemberében a 15. házassági évfordulónk alkalmával jártunk itt. Egyeszerű, kellemes környezet. Rengeteg kupont kaptunk, melyek borkóstolásra, kedvezményes édességvásárlásra, masszázsra jogosítottak. Az étteremben remek fogásokat kóstolhattunk,tervezzük, hogy a gyerekekkel visszalátogatunk a közeljövőben!

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 3.
Toldi Fogadó! Tökéletes szálloda, amennyiben kikapcsolódásra, pihenésre vágyik. Wellness részlege tökéletes, annak teljes körű szolgáltatásaival (medence, jakuzzi, szauna, masszázs). Szép szobák, finom ételek, kedves személyzet, kulturált, minden igényt kielégítő szállást és ellátást kínál. Kitűnő a kiszolgálás és fenségesen finom és bőséges ételeket szolgálnak fel!

Hotel Kelep
Tokaj
4 nap/3 éjszaka 10.327,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
2021.10.29. - 2021.11.01.
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
3 nap/2 éjszaka 17.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, bowling vagy teniszpálya használattal, medence, szauna és pezsgőfürdő használattal, parkolással
Érvényes: 2021.12.20-ig
Centrum Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 5.495 - 10.495,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2022.04.18-ig
Degenfeld Kastélyszálló
Tarcal
3 nap/2 éjszaka 23.589 - 33.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, vezetett pincetúrával, borkóstolóval, medence és szaunahasználattal, parkolással
Érvényes: 2021.09.01-ig
Hotel Nagyerdő
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, gyógykezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Stop Panzió
2 nap/1 éjszaka 5.450 - 6.650,- Ft/fő/éj között: választott ellátással
Érvényes: 2021.12.30-ig
Hunguest Hotel Sóstó
Nyíregyháza - Sóstó
3 nap/2 éjszaka 17.500 - 22.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással fürdőbelépővel, fitness terem használattal, játszósarokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hotel Medián
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással
2021.06.01. - 2021.08.31.
Margaréta Panzió
Sárospatak
4 nap/3 éjszaka 4.750 - 6.000,- Ft/fő/éj között: önellátással
Érvényes: 2022.02.28-ig
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments
Nagyhuta
3-5 éjszaka 20.286,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bowlingozással, kerékpár kölcsönzéssel, horgász napijeggyel és csónakázással, játszótér használattal
2021.06.12. - 2021.08.29.
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 9.900,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig

Szállodák Tokaj környékén
Hotel Divinus Debrecen
Degenfeld Kastélyszálló Tarcal
A tarcali Gróf Degenfeld szőlőbirtok parkjának közepén, festői környezetben, öreg...
Családi nyaralás- kastélyban (min. 3 éj)
Kényeztető napok 3=4
Nyári exkluzív pihenés borozással (min. 2 éj)

TokajX