Tompaládony

Szálláshelyek száma: 0
Szálláshely értékelések: 0
Szállás ajánlása >>

Leírás:
Tompaládony község Vas megyében, a Sárvári járásban. Nevezetessége a Kisboldogasszony tiszteletére szentelt római katolikus temploma.

Tompaládonyi éttermek a vendégek ajánlása szerint
még nem érkezett értékelés
Légy te az első, aki értékeli ezt a helyet!
még nem érkezett értékelés
Légy te az első, aki értékeli ezt a helyet!
Van olyan étterem, akit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki étteremajánló űrlapunkat!

Akciós wellness csomagok Tompaládonyban és környékén
Spirit Hotel Thermal Spa - Sárvár
4 nap/3 éjszaka 35.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.02. - 2020.12.18.
Civitas Boutique Hotel - Sopron
4 nap/3 éjszaka 10.796,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Sopron Hotel - Sopron
2 nap/1 éjszaka 21.591,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Ibolya Vendégház - Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.17. - 2021.02.17.
Caesar Panzió - Pápa
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.17. - 2021.02.17.
Apartman Hotel - Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 6.300 - 7.700,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.17. - 2021.01.02.

Legfrissebb értékelések Tompaládonyban és környékén
Finom volt
Ebédre tértünk be. Én "Új idők csirkéjét" ettem, ami csirkemell csíkok sült zöldségekkel,...
2020.02.12. 19:32
A beltéri medence csalódás !
Először voltunk a férjemmel a szállodában. A felújított szoba és fürdőszoba nagyon szép. A szoba...
2020.02.12. 16:41
csalódás
Már többször jártam itt és a színvonal igencsak csökkent. Az étkezés tragikus, sorbanállás, az...
2020.02.08. 11:41