2463 Tordas, Öreghegyi út

Wellness csomagok Tordas városában

Tordasi Csárda Tordas vélemények

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely, a környezet nagyon szép, a Kalandpark szintén tetszett. A Csárda értékelhetetlen, mindenki háborgott, 1,5-2 órás várakozás, mintha nem számítottak volna rá, hogy május 1-jén sok vendég érkezhet. A sok háborgás miatt mi már rákérdeztünk a várakozási időre és amikor azt mondták, hogy 1,5-2 óra, azonnal fel is álltunk.

2016. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. március 24.
Gyönyörű dombos vidéki környezet,az ételek nagyon finomak. Kiváló minőségű húsok, első osztályú alapanyagok. Sokszor ettünk itt és sosem csalódtunk. Az ár-érték arány megfelelő,hiszen az adagok bőségesek. Többször van az év folyamán torkos szerda, csütörtök, ilyenkor mindig elmegyünk. Kedvesek és figyelmesek és profik a felszolgálók. Csak ajánlani tudom.

Mobilról küldte. | 2015. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. november 23.
A tordasi westernfalu hétvégi programjára mentünk, a csárdában volt az étkezés! A programra külön elkészített ételek különösen finomak, ötletesek voltak! A reggeli gazdag és szintén nagyon finom vokt! Csak gratulálni és ajánlani tudom!!!

Útközben TOP fotófeltöltő
2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Martonvásári kirándulásunk után, kora délután kötöttünk ki a „szomszéd faluban”, és úgy tértünk be a csárdába, hogy előtte sose hallottunk róla. A festői környezetet és a szép, nádfedeles épületet látva gyorsan vetettünk egy pillantást az ajtóban lévő étlapra, mert attól tartottunk, valami méregdrága helyre tévedtünk.

2014. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátainkkal egy közös ebédre tértünk be. A hely fekvése és kialakítása barátságos , üdítő látvány a kis tó az étterem mellett. Az étlapon változatos ételek szerepelnek, és mindenki megtalálta a kedvére valót. Naygon finom, ízletes és bőséges volt. A kiszolgálás udvarias,gyors,és szakszerű volt. A rend és tisztaság-a mellékhelyiségé is-kiváló.

Legnépszerűbb csomagok Tordason és környékén
Green Garden Plus Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.726,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, kerthasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
3-7 éjszaka 9.857,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz bekészítéssel, wellness-részleg használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.09.09.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üveg bor bekészítéssel, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.12.31.
Hotel Magyar Király
2 nap/1 éjszaka 14.950 - 28.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.07.10. - 2021.12.23.
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
2020.07.10. - 2020.09.02.

Szállodák Tordas környékén
Royal Club Hotel Tordas
City Hotel Unió  Tordas
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Tordas
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Boldog napok (min. 2 éj)
Augusztus 20.