2463 Tordas, Öreghegyi út

Szállások Tordas városában
Wellness csomagok Tordas városában

Tordasi Csárda Tordas vélemények

2020. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 12.
Augusztus 8. án jártunk a kalandparkban. A csárda minősíthetetlen volt. 7-en szerettünk volna ott ebédelni. a gyümölcsleves ehetetlen rossz volt. 1 személynek a főételt el sem készítették! ! ! ! aki kapott annak a csirkemell ehetetlen száraz és íztelen volt. a köret kukorica sem párolva sem fűszerezve nem volt,a fűszeres burgonya abból állt,hogy hasábburgonya pici só!

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely, a környezet nagyon szép, a Kalandpark szintén tetszett. A Csárda értékelhetetlen, mindenki háborgott, 1,5-2 órás várakozás, mintha nem számítottak volna rá, hogy május 1-jén sok vendég érkezhet. A sok háborgás miatt mi már rákérdeztünk a várakozási időre és amikor azt mondták, hogy 1,5-2 óra, azonnal fel is álltunk.

2016. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. március 24.
Gyönyörű dombos vidéki környezet,az ételek nagyon finomak. Kiváló minőségű húsok, első osztályú alapanyagok. Sokszor ettünk itt és sosem csalódtunk. Az ár-érték arány megfelelő,hiszen az adagok bőségesek. Többször van az év folyamán torkos szerda, csütörtök, ilyenkor mindig elmegyünk. Kedvesek és figyelmesek és profik a felszolgálók. Csak ajánlani tudom.

Mobilról küldte. | 2015. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. november 23.
A tordasi westernfalu hétvégi programjára mentünk, a csárdában volt az étkezés! A programra külön elkészített ételek különösen finomak, ötletesek voltak! A reggeli gazdag és szintén nagyon finom vokt! Csak gratulálni és ajánlani tudom!!!

Útközben TOP fotófeltöltő
2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Martonvásári kirándulásunk után, kora délután kötöttünk ki a „szomszéd faluban”, és úgy tértünk be a csárdába, hogy előtte sose hallottunk róla. A festői környezetet és a szép, nádfedeles épületet látva gyorsan vetettünk egy pillantást az ajtóban lévő étlapra, mert attól tartottunk, valami méregdrága helyre tévedtünk.

2014. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátainkkal egy közös ebédre tértünk be. A hely fekvése és kialakítása barátságos , üdítő látvány a kis tó az étterem mellett. Az étlapon változatos ételek szerepelnek, és mindenki megtalálta a kedvére valót. Naygon finom, ízletes és bőséges volt. A kiszolgálás udvarias,gyors,és szakszerű volt. A rend és tisztaság-a mellékhelyiségé is-kiváló.

Legnépszerűbb csomagok Tordason és környékén
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Parti Panzió
Tata
4 nap/3 éjszaka 6.667 Ft/fő/éj ártól: önellátással, kerékpár használattal, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.31. - 2020.09.27.
La Prima Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.395,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátás, fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Opera Garden Hotel & Apartments
2 nap/1 éjszaka 13.238 - 38.654,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.07. - 2022.09.11.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.30. - 2021.01.01.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.133 - 30.783,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2021.12.23.

Szállodák Tordas környékén
City Hotel Unió  Tordas
Thermal Hotel Visegrád Tordas
Libra Hotel Tordas
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)

Tordasi Csárda TordasX