Tordasi Csárda Tordas

csárda, streetfood
Tordasi Csárda Tordas
Tordasi Csárda TordasTordasi Csárda Tordas
Tordasi Csárda TordasTordasi Csárda Tordas

Hanga-lak Velence - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hanga-lak Velence

Tordasi Csárda Tordas vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2022. augusztus 18.a párjával járt itt
Az élményfaluba mentünk a meghirdetett belépőjegyes programra. Sajnos szakadt az eső, ezért először megebédeltünk. Furcsa volt, hogy a pincér nem tudta megmondani, hogy az eső ellenére a program meg van -e tartva, érdemes -e megvenni a nem olcsó belépőjegyet. A csárda nagyon hangulatos kinézetű. Élőzene volt, ami kellemes hangerőn szólt.
Tordasi Csárda Tordas - Étlap/itallapTordasi Csárda Tordas - Étlap/itallapTordasi Csárda Tordas - Étlap/itallapTordasi Csárda Tordas - Étlap/itallapTordasi Csárda Tordas - Étlap/itallap
Szörnyű 2020. augusztus 12.családjával járt itt
Augusztus 8. án jártunk a kalandparkban. A csárda minősíthetetlen volt. 7-en szerettünk volna ott ebédelni. a gyümölcsleves ehetetlen rossz volt. 1 személynek a főételt el sem készítették! ! ! ! aki kapott annak a csirkemell ehetetlen száraz és íztelen volt. a köret kukorica sem párolva sem fűszerezve nem volt,a fűszeres burgonya abból állt,hogy hasábburgonya pici só!
Szörnyű 2017. május 2.családjával járt itt
A hely, a környezet nagyon szép, a Kalandpark szintén tetszett. A Csárda értékelhetetlen, mindenki háborgott, 1,5-2 órás várakozás, mintha nem számítottak volna rá, hogy május 1-jén sok vendég érkezhet. A sok háborgás miatt mi már rákérdeztünk a várakozási időre és amikor azt mondták, hogy 1,5-2 óra, azonnal fel is álltunk.
Kiváló 2016. március 24.családjával járt itt
Gyönyörű dombos vidéki környezet,az ételek nagyon finomak. Kiváló minőségű húsok, első osztályú alapanyagok. Sokszor ettünk itt és sosem csalódtunk. Az ár-érték arány megfelelő,hiszen az adagok bőségesek. Többször van az év folyamán torkos szerda, csütörtök, ilyenkor mindig elmegyünk. Kedvesek és figyelmesek és profik a felszolgálók. Csak ajánlani tudom.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. november 23.gyerekekkel járt itt
A tordasi westernfalu hétvégi programjára mentünk, a csárdában volt az étkezés! A programra külön elkészített ételek különösen finomak, ötletesek voltak! A reggeli gazdag és szintén nagyon finom vokt! Csak gratulálni és ajánlani tudom!!!
2015. november 5.családjával járt itt
Martonvásári kirándulásunk után, kora délután kötöttünk ki a „szomszéd faluban”, és úgy tértünk be a csárdába, hogy előtte sose hallottunk róla. A festői környezetet és a szép, nádfedeles épületet látva gyorsan vetettünk egy pillantást az ajtóban lévő étlapra, mert attól tartottunk, valami méregdrága helyre tévedtünk.
Tordasi Csárda Tordas - Külső képTordasi Csárda Tordas - EgyébTordasi Csárda Tordas - Étel/italTordasi Csárda Tordas - Étel/italTordasi Csárda Tordas - Étel/italTordasi Csárda Tordas - Külső kép
Kiváló 2014. március 25.barátokkal járt itt
Barátainkkal egy közös ebédre tértünk be. A hely fekvése és kialakítása barátságos , üdítő látvány a kis tó az étterem mellett. Az étlapon változatos ételek szerepelnek, és mindenki megtalálta a kedvére valót. Naygon finom, ízletes és bőséges volt. A kiszolgálás udvarias,gyors,és szakszerű volt. A rend és tisztaság-a mellékhelyiségé is-kiváló. Ajánljuk mindenkinek.