2463 Tordas, Öreghegyi út

Wellness csomagok Tordas városában

Tordasi Csárda Tordas vélemények

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely, a környezet nagyon szép, a Kalandpark szintén tetszett. A Csárda értékelhetetlen, mindenki háborgott, 1,5-2 órás várakozás, mintha nem számítottak volna rá, hogy május 1-jén sok vendég érkezhet. A sok háborgás miatt mi már rákérdeztünk a várakozási időre és amikor azt mondták, hogy 1,5-2 óra, azonnal fel is álltunk.

2016. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. március 24.
Gyönyörű dombos vidéki környezet,az ételek nagyon finomak. Kiváló minőségű húsok, első osztályú alapanyagok. Sokszor ettünk itt és sosem csalódtunk. Az ár-érték arány megfelelő,hiszen az adagok bőségesek. Többször van az év folyamán torkos szerda, csütörtök, ilyenkor mindig elmegyünk. Kedvesek és figyelmesek és profik a felszolgálók. Csak ajánlani tudom.

Mobilról küldte. | 2015. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. november 23.
A tordasi westernfalu hétvégi programjára mentünk, a csárdában volt az étkezés! A programra külön elkészített ételek különösen finomak, ötletesek voltak! A reggeli gazdag és szintén nagyon finom vokt! Csak gratulálni és ajánlani tudom!!!

Útközben TOP étteremértékelő
Útközben TOP egyébhely értékelő
Útközben TOP fotófeltöltő
2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Martonvásári kirándulásunk után, kora délután kötöttünk ki a „szomszéd faluban”, és úgy tértünk be a csárdába, hogy előtte sose hallottunk róla. A festői környezetet és a szép, nádfedeles épületet látva gyorsan vetettünk egy pillantást az ajtóban lévő étlapra, mert attól tartottunk, valami méregdrága helyre tévedtünk.

2014. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátainkkal egy közös ebédre tértünk be. A hely fekvése és kialakítása barátságos , üdítő látvány a kis tó az étterem mellett. Az étlapon változatos ételek szerepelnek, és mindenki megtalálta a kedvére valót. Naygon finom, ízletes és bőséges volt. A kiszolgálás udvarias,gyors,és szakszerű volt. A rend és tisztaság-a mellékhelyiségé is-kiváló.

Legnépszerűbb csomagok Tordason és környékén
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.976,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nékül
2019.03.22. - 2021.01.03.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
2-3 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, lovaskocsikázással, húsvéti programokkal, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.778 - 18.103,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.28. - 2020.12.31.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.308,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.01.02.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 16.425 - 18.225,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.01.28. - 2020.12.30.

Szállodák Tordas környékén
Royal Club Hotel Tordas
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Tordas
Abacus Business & Wellness Hotel Tordas
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)
Húsvét (min. 3 éj)

Tordasi Csárda TordasX