Camelot Club Hotel & Étterem Vác

Camelot Club Hotel & Étterem Vác
Camelot Club Hotel & Étterem VácCamelot Club Hotel & Étterem Vác
Camelot Club Hotel & Étterem VácCamelot Club Hotel & Étterem Vác

Camelot Club Hotel & Étterem Vác bemutatkozása

Köszöntjük a Camelot Club Hotel & Étteremben!
Engedje meg, hogy pár mondatban bemutatkozzunk.
A festői szépségű Dunakanyar szívében, a barokk Vác és a vad romantikájú művészváros, Verőce ölelésében a 12-es főúton, közvetlenül a Duna partján fekszik a Camelot Club Hotel *** & Étterem valamint a hozzátartozó 4 hektáros vadregényes park.

Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros - Legjobb ár
2025.04.01-ig
Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros
Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Camelot Club Hotel & Étterem Vác vélemények

Kiváló 2023. december 28.családjával járt itt
Első alkalommal jártunk hármasban a fenti étteremben, de egészen biztosan nem utoljára! Mind a helyszín, mind a kiszolgálás, mind pedig az ételek minősége és mennyisége maximálisan megfelelt az elvárásainknak. Sok helyen jártam a nagyvilágban, de csak kevés étterem tudta azt a minőséget hozni, mint a Camelot!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. augusztus 13.családjával járt itt
Egy szep nyari szombaton azzal az elkepzelessel ultunk be az autonkba, h legalabb 5 olyan vendeglot tudunk a Dunakanyarban , ahol joiizuen meg is ebedelhetunk kora delutan! Hat ez pont nem igy lett! Eskuvo, eskuvo hatan, sehova nem tudtunk beulni, mindenhonnan elhajtottak! Akkor lattuk meg a fout menten ezt az epuletet, ahol szinten volt egy eskuvo, de megis mukodott az etterem!
Gyenge 2016. december 19.a párjával járt itt
Már egyszer voltunk az étteremben, akkor nagyon tetszett: jö volt a kiszolgálás, finomat ettünk, a kilátás csodás. Idén ősszel ebből csak a kilátás maradt. Nagyon sokat vártunk a levesre, pedig rajtunk kivül csak a parton bográcsozott egy csoport. A leves jó volt. A főétel viszont csapnivaló: mintha a szakácsok szabadnaposak letek volna és a kézilány rittyentett volna össze valamit.
2014. május 5.a párjával járt itt
Vasárnap, férjemmel kettesben tértünk be ebédelni. Az étterem elhelyezkedése nagyon jó, közvetlen a Duna parton. Kilátás a nyitott teraszról rendkívül tetszett, az ételek amit rendeltünk hamar érkeztek és finomak voltak ! Nagyon meg voltunk elégedve !
Máskor is betérünk, ha errefelé visz az utunk! :)
Kiváló 2013. november 20.gyerekekkel járt itt
Nagyon hangulatos étterem,közvetlenül a Duna parton. Mi nyáron ebédeltünk ott a férjemmel és három gyerekünkkel. Az ételek nagyon finomak voltak, a személyzet kedves,segítőkész. A nyitott terasz pont a Duna partra néz. A gyerekekre is gondoltak: nagyon olcsón lehet rendelni egy nagy kancsó limonádét, amit nagyon jól készítenek el.
Camelot Club Hotel & Étterem Vác a térképen
2600 Vác12-es út hrsz. 07.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • billiárd, darts • csocsó • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V