Csendes Pihenő Étterem Vásárosdombó

2024.06.15-ig
Thermal Panzió Igal

Csendes Pihenő Étterem Vásárosdombó vélemények

Kiváló 2015. október 26.a párjával járt itt
A kiszolgálás igazán figyelmes,és gyors. az ételek minősége kiváló,mennyisége bőséges. ha az étel soknak bizonyul ,szívesen becsomagolják elvitelre. nagyon hangulatos hely,igazán ötletes a dekoráció. elég fázós vagyok,kifejezetten jól esett a külső helyiségben a gáz-infra sugárzó
másnak is ajánlom. már többször is megálltunk itt enni a férjemmel. máskor is betérünk.
Átlagos 2014. szeptember 3.a párjával járt itt
Ha már arra jártunk betértünk, mivel jó véleményeket hallottunk az étteremről. A tisztaság rendben volt. A kiszolgálás gyors és udvarias. Az étlapon épp úgy szerepelnek házias ételek, mint érdekes új íze, és ötletek. Az ételnél viszont meglepetés ért. Az étlapon választék óriási, elveszik az ember az ételek sokaságában.
Kiváló 2014. június 5.barátokkal járt itt
Rendszeresen járunk barátokkal, családdal a Csendes Pihenő Étterembe Kaposvárról-nem véletlenül, nagyon jó étterem igazi házias magyar ízekkel, az étel kifogástalan ahogy a mennyiség is. Tiszta, rendezett környezetben kedves, barátságos és gyors a kiszolgálás. Ajánlom mindenkinek aki arra jár, ha egyszer kipróbálja biztos visszatér!
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Kiváló 2014. január 31.gyerekekkel járt itt
2014.01.31.-én szülinapi vacsit tartottunk a családdal nem véletlen választottuk ezt az éttermet.Ismételten pazar gyors és udvarias kiszolgálásba volt részünk. Jól éreztük magunkat és nem bántuk meg, hogy ismét jó döntöttünk.Csak ajánlani tudom a magam és családom nevébe. Mindenkinek hasonló élményt kívánunk.
Csendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - BelsőCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - Étel/italCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - BelsőCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - BelsőCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - BelsőCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - Étel/italCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - BelsőCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - Külső képCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - BelsőCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - Külső képCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - EgyébCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - BelsőCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - EgyébCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - Külső képCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - Külső kép
Kiváló 2014. január 7.családjával járt itt
Rendszeresen járunk családdal, barátokkal a "Csendesbe", de voltunk már kisebb-nagyobb ünnepségek kapcsán is igénybe vevők (diploma osztó, lakodalom). Elmondhatom, hogy mindig ugyanazt a gyors és barátságos kiszolgálást, bőséges és finom ételeket kaptuk egy stílusos, rendezett, tiszta környezetben.