Csendes Pihenő Étterem Vásárosdombó

06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Csendes Pihenő Étterem Vásárosdombó vélemények

Kiváló 2018. augusztus 7.a párjával járt itt
Kedves pincérlány vette fel a rendelésünket. Én ugyan már az internetes étlapjukról, na meg a korábbi ittléteink alkalmából jól ismerem a felhozatalt, mégis átböngésztem az étlapot. Most sem kellett csalódnom az étteremben. Gyors és kedves kiszolgálás, majd hamarosan friss, finom és ropogós frissensültek - kell még más?
Csendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - Külső képCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - BelsőCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - BelsőCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - BelsőCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - MosdóCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - BelsőCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - BelsőCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - BelsőCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - BelsőCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - Étel/italCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - Étel/italCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - Külső képCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - Étel/italCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - Étel/italCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - Étel/italCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - Étel/italCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - Étel/italCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - Étel/italCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - Étel/italCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - Külső kép
Átlagos 2014. szeptember 3.a párjával járt itt
Ha már arra jártunk betértünk, mivel jó véleményeket hallottunk az étteremről. A tisztaság rendben volt. A kiszolgálás gyors és udvarias. Az étlapon épp úgy szerepelnek házias ételek, mint érdekes új íze, és ötletek. Az ételnél viszont meglepetés ért. Az étlapon választék óriási, elveszik az ember az ételek sokaságában.
Szörnyű 2023. február 2.gyerekekkel járt itt
Történt értékelésem írása előtt egy órával hogy csörög a telefon,a tulaj volt megkérdezte hogy átvettem e a kiszállítással a futárral e egy családi pizzát én jeleztem neki hogy igen. A válasza igen meglepő volt,nem nézem meg hogy mit rendeltem. Kerdezte hogy megvan e én válaszoltam hogy igen a fele mert 22.
2088
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 686 városban járt márFelfedező - 2247 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43146 feltöltött kép
Átlagos 2021. október 30.a párjával járt itt
Délről északra tartva, Baranyából Tolna felé újra elérkezett a táplálkozás ideje. Ilyenkor néha sokat megy az ember, néha meg beakad valami útközben. Mint például ez a hely is. Elmentünk mellette, visszafordultunk valami szántás szélén, megállapítottuk, hogy sok az autó, biztos jó hely ez, és bementünk, eléggé sokan sok asztalnál ültek is.
Csendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - Étlap/itallapCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - BelsőCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - Étel/italCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - Étel/italCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - Étel/italCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - BelsőCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - EgyébCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - Étlap/itallapCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - Étlap/itallapCsendes Pihenő Étterem Vásárosdombó - Belső
Kiváló 2019. október 1.a párjával járt itt
Pécsről hazafelé menet láttuk meg váratlanul az éttermet.
A rengeteg autó a parkolóban ijesztően hatott, de ez inkább jót jelentett:)
Házias jellegű ételek, nagy választék, udvarias kiszolgálás.
Árfekvése elfogadható. Egyedül a kiszolgálás ütemével volt gond, jól megvárattak bennünket-főként az elején, de a továbbiak kárpótoltak!
CSAK AJÁNLANI TUDOM!
Gyenge 2019. július 20.családjával járt itt
A kedves és gyors pincérnő úgy látszik, hogy elment. Helyette láttunk 6 lassú pincért. Azaz időnként láttuk őket, mert 15-20 percre eltűntek. Hozzá teszem, hogy kb 5-6 asztalnál ültek. Arra tippeltünk, hogy bent légkondi volt, kint meg meleg, ezért nem akartak kijönni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. december 20.családjával járt itt
Az ételek kiválóak,és hatalmas adagok.A kiszolgálás gyors volt.Az asztalunk már megterítve várt,előző este foglaltuk :)
2016. október 30.gyerekekkel járt itt
Az éttermet megtesztelve szinte csak jókat tudunk mondani. Óriási adagok, melyek máshol akár dupla adagnak is kijönnének. Nagyon finom ízvilág. Nagy sebességű a wifi. Most pár hátrány: sokat vártunk a második fogásra, meglehetősen lassú a felszolgálás. Egy ilyen helyen nem jól sül el a helyesírási hibákkal kiírt mosdó.
2016. augusztus 18.a párjával járt itt
Már többször meglátogattuk az éttermet, és csak ajánlani tudom. A pincérek kedvesek, figyelmesek, az árak megfelelőek, és az ételek mennyisége kifejezetten nagy. Eddig minden megkóstolt étellel meg voltunk elégedve, de a húslevest senkinek sem javaslom fogyasztásra.
Kiváló 2016. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Visszatérő törzsvendékek vagyunk a csalàdommal. Eleinte bulik utàni hajnali hamburgerezés, azutàn az esküvőnk, szúlinapok és egyéb csalàdi rendezvényeinket mindig itt tartjuk. Baràtságos, kedves személyzet, kiváló ételek! Minden alkalomra csak ajànlani tudom!!!