Libra Hotel Veresegyház ★★★

Libra Hotel Veresegyház
2112 Veresegyház, Csokonai u. 2-4.

Libra Hotel Veresegyház a térképen

Libra Hotel Veresegyház értékelése:

1. helyezett a 4 veresegyházi szállás közül
17. helyezett Budapest környékén - 291 szállás közül

Libra Hotel Veresegyház - vélemények, kritkikák

Libra Hotel Veresegyház vélemények

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 16.
Ajánlom mindenkinek rövidebb vagy hosszabb időtartamra egyaránt.Az év bármely szakában tökéletes.A személyzet kiváló!
Köszönjük :)

Üdvözlettel Viki & Laci
Válasz az értékelésre - 2015. november 22.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük a pontozást, örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk!
Várjuk szeretettel a jövőben is!
Hódi Angelina (Libra Hotel)

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 5.
Mindennel nagyon elégedettek voltunk. A recepción a pihenés, szolgáltatás, kirándulás minden lehetőségéről minden információt megkaptunk. A szoba nagyon barátságos, kényelmes, tiszta volt. Az étteremben az ellátás finom, bőséges, változatos volt. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Válasz az értékelésre - 2015. október 6.
Kedves Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük az elismerő szavakat! Sok szeretettel várjuk vissza Önöket!

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 2.
3 kellemes napot töltöttünk el hotelben, mely ár-érték viszonylatban az egyik legjobbnak mondható. A személyzet kedves volt, a privát wellness szolgáltatást pezsgővel mindenkinek ajánlom. Rugalmasan kezeltek minden igényt. Az étteremben finomakat ettünk. Egyedüli kritikaként a reggelit tudnám megjelölni, egy-két friss péksütiért bármit megadtunk volna!

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 28.
Utazásaink során, ilyen tágas szobában még nem laktunk. Kényelmes, a barátokkal érkező vendégek hosszabb beszélgetésekre is fogadhatják saját szobájukban a társaikat. Minden szolgáltatásnak meg van a helye . Nem túl nagy, de éppen megfelelő. A személyzet figyeli minden fellépő igényét a vendégnek és azt kedves mosoly mellett kielégíti.
Válasz az értékelésre - 2015. június 5.
Kedves Vendégeink! Szívből köszönjük a kedves szavakat és a remek értékelést! Térjenek be hozzánk a jövőben is, sok szeretettel várjuk vissza Önöket!
2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 12.
Örülünk, hogy ezt a hotelt választottuk, mert kellemes kikapcsolódást nyújtott számunkra. A személyzet rendkívül segítőkész, a szállásunk tiszta és kényelmes volt. Az ajándék 1 óra privát wellness, melyet előkészítettek számunka, nagyon kellemes kikapcsolódást biztosított számunkra. A reggeli, és a vacsora alkalmával is bőséges és finom ételeket kaptunk.
Válasz az értékelésre - 2015. június 2.
Kedves Vendégeink! Nagyon szépen köszönjük az elismerő szavakat és a maximális értékelést! Legyenek vendégeink a jövőben is, sok szeretettel várjuk vissza Önöket!

Mobilról küldte. | 2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rengeteget utazom másrészt vendéglátósként sokkal többet várunk de magasan tartja a szinvonalat a hotel. Kifogástan a személyzet remek a tulajdonos ami számomra nagyon fontos, hogy bármilyen kérés bármikor mindenben nagyon kedvesel, segitôkészek és a legnagyobb piros pont az emberség és a hihetetlen kedvesség ahogyan az emberekkel foglalkoznak.
2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 13.
Nagyon jó helyen, nagyon kedves személyzettel, remek étteremmel felszerelt hotel. A privát jakuzzi egy külön élmény volt számunkra. Az éttermi kiszolgálás remek és nem mellesleg az ételek is kitűnőek voltak. Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el itt, köszönjük!
Válasz az értékelésre - 2015. április 21.
Kedves Vendégeink! Öröm ilyen értékelést olvasni, köszönjük szépen az elismerő szavakat. Reméljük, a jövőben is lesz még alkalmunk köszönteni Önöket szállodánkban.
2015. márciusban járt itt
Értékelt: 2015. március 16.
Minden tetszett, a nagylányommal voltam. Nagyon segítőkész a személyzet, és különösképpen az esett jól, hogy rugalmasak. Mi elég speciális étkezésen vagyunk, így óhatatlan, hogy nekünk nem volt túl nagy a választék, de mindig finomat ettünk. Talán ami számomra hiányzott, egy kis konditerem, legalább 1-2 géppel.
Válasz az értékelésre - 2015. március 18.
Kedves Diana!
Köszönjük a szép pontozást és a kedves szavakat az egész személyzet nevében!
Igyekszünk mindig a legjobbat nyújtani és az ilyen pontozás láttán tudatosul, hogy van értelme a munkánknak.
A jövőben is szeretettel várjuk Önöket szállodánkban!
Hódi Angelina (Libra Hotel)

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 20.
A Hotel elhelyezkedése szuper. Csendes,pedig a központban van. A Személyzet kedves,udvarias(csinos). Az ételek kiválóak! Az ár-érték arány abszulut megállja a helyét. A Szoba kényelmes,szép,és tiszta. Aki pihenni szeretne,vagy aktiv pihenő,csak ajánlani tudom. Mi a párommal nem csalódtunk,szivessen visszamennénk ha lessz rá lehetőségünk.
Válasz az értékelésre - 2015. január 22.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük a szép pontozást és a kedves szavakat az egész személyzet nevében!
A jövőben is szeretettel várjuk Önöket szállodánkban
Lipniczky Mária (Libra Hotel)
2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 26.
Párommal és kiskutyánkkal mentünk kikapcsolódni a Librába. Érkezésünkkor kellemes környezet fogadott minket, nagyon kedves személyzettel. A szoba tiszta volt, kényelmes az ágy, nagy a fürdőszoba. Ajándékok fogadtak minket, amiknek nagyon örültünk. Az étterem is kellemes volt, megfelelő adagok és finom ételek.
Válasz az értékelésre - 2014. december 27.
Kedves Erika!

Köszönjük szépen a szép pontozást és a kedves szavakat! Ilyenkor látjuk,hogy van értelme munkáknak! Szeretettel várjuk Önöket legközelebb is! Boldog Új Évet kívánunk!
Lipniczky Mária (Libra Hotel)

Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.01-ig
Veresegyház
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 17.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Panni Pihenőház
2 nap/1 éjszaka 4.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Expo Congress Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.269 - 26.737,- Ft/fő/éj között: önellátással, szauna és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.10.23-ig
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.709 - 31.302,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.07.06-ig
Promenade City Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.341 - 29.348,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.10.23-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.15-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 17.680,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.400 - 34.561,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.24-ig
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 10.265,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Atlantic Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.673,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2021.05.22. - 2021.05.25.
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, választható masszázzsal, ajándék pezsgővel, privát wellness használattal, Medvepark belépővel, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.01-ig

Szállodák Veresegyház környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

VeresegyházX