Libra Hotel Veresegyház ★★★

Libra Hotel Veresegyház
2112 Veresegyház, Csokonai u. 2-4.

Libra Hotel Veresegyház a térképen

Libra Hotel Veresegyház értékelése:

1. helyezett a 3 veresegyházi szállás közül
4. helyezett Budapest környékén - 280 szállás közül

Libra Hotel Veresegyház - vélemények, kritkikák

Libra Hotel Veresegyház vélemények

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 5.
Mindennel nagyon elégedettek voltunk. A recepción a pihenés, szolgáltatás, kirándulás minden lehetőségéről minden információt megkaptunk. A szoba nagyon barátságos, kényelmes, tiszta volt. Az étteremben az ellátás finom, bőséges, változatos volt. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Válasz az értékelésre - 2015. október 6.
Kedves Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük az elismerő szavakat! Sok szeretettel várjuk vissza Önöket!

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 2.
3 kellemes napot töltöttünk el hotelben, mely ár-érték viszonylatban az egyik legjobbnak mondható. A személyzet kedves volt, a privát wellness szolgáltatást pezsgővel mindenkinek ajánlom. Rugalmasan kezeltek minden igényt. Az étteremben finomakat ettünk. Egyedüli kritikaként a reggelit tudnám megjelölni, egy-két friss péksütiért bármit megadtunk volna!

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 28.
Utazásaink során, ilyen tágas szobában még nem laktunk. Kényelmes, a barátokkal érkező vendégek hosszabb beszélgetésekre is fogadhatják saját szobájukban a társaikat. Minden szolgáltatásnak meg van a helye . Nem túl nagy, de éppen megfelelő. A személyzet figyeli minden fellépő igényét a vendégnek és azt kedves mosoly mellett kielégíti.
Válasz az értékelésre - 2015. június 5.
Kedves Vendégeink! Szívből köszönjük a kedves szavakat és a remek értékelést! Térjenek be hozzánk a jövőben is, sok szeretettel várjuk vissza Önöket!
2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 12.
Örülünk, hogy ezt a hotelt választottuk, mert kellemes kikapcsolódást nyújtott számunkra. A személyzet rendkívül segítőkész, a szállásunk tiszta és kényelmes volt. Az ajándék 1 óra privát wellness, melyet előkészítettek számunka, nagyon kellemes kikapcsolódást biztosított számunkra. A reggeli, és a vacsora alkalmával is bőséges és finom ételeket kaptunk.
Válasz az értékelésre - 2015. június 2.
Kedves Vendégeink! Nagyon szépen köszönjük az elismerő szavakat és a maximális értékelést! Legyenek vendégeink a jövőben is, sok szeretettel várjuk vissza Önöket!

Mobilról küldte. | 2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rengeteget utazom másrészt vendéglátósként sokkal többet várunk de magasan tartja a szinvonalat a hotel. Kifogástan a személyzet remek a tulajdonos ami számomra nagyon fontos, hogy bármilyen kérés bármikor mindenben nagyon kedvesel, segitôkészek és a legnagyobb piros pont az emberség és a hihetetlen kedvesség ahogyan az emberekkel foglalkoznak.
2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 13.
Nagyon jó helyen, nagyon kedves személyzettel, remek étteremmel felszerelt hotel. A privát jakuzzi egy külön élmény volt számunkra. Az éttermi kiszolgálás remek és nem mellesleg az ételek is kitűnőek voltak. Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el itt, köszönjük!
Válasz az értékelésre - 2015. április 21.
Kedves Vendégeink! Öröm ilyen értékelést olvasni, köszönjük szépen az elismerő szavakat. Reméljük, a jövőben is lesz még alkalmunk köszönteni Önöket szállodánkban.
2015. márciusban járt itt
Értékelt: 2015. március 16.
Minden tetszett, a nagylányommal voltam. Nagyon segítőkész a személyzet, és különösképpen az esett jól, hogy rugalmasak. Mi elég speciális étkezésen vagyunk, így óhatatlan, hogy nekünk nem volt túl nagy a választék, de mindig finomat ettünk. Talán ami számomra hiányzott, egy kis konditerem, legalább 1-2 géppel.
Válasz az értékelésre - 2015. március 18.
Kedves Diana!
Köszönjük a szép pontozást és a kedves szavakat az egész személyzet nevében!
Igyekszünk mindig a legjobbat nyújtani és az ilyen pontozás láttán tudatosul, hogy van értelme a munkánknak.
A jövőben is szeretettel várjuk Önöket szállodánkban!
Hódi Angelina (Libra Hotel)

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 20.
A Hotel elhelyezkedése szuper. Csendes,pedig a központban van. A Személyzet kedves,udvarias(csinos). Az ételek kiválóak! Az ár-érték arány abszulut megállja a helyét. A Szoba kényelmes,szép,és tiszta. Aki pihenni szeretne,vagy aktiv pihenő,csak ajánlani tudom. Mi a párommal nem csalódtunk,szivessen visszamennénk ha lessz rá lehetőségünk.
Válasz az értékelésre - 2015. január 22.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük a szép pontozást és a kedves szavakat az egész személyzet nevében!
A jövőben is szeretettel várjuk Önöket szállodánkban
2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 26.
Párommal és kiskutyánkkal mentünk kikapcsolódni a Librába. Érkezésünkkor kellemes környezet fogadott minket, nagyon kedves személyzettel. A szoba tiszta volt, kényelmes az ágy, nagy a fürdőszoba. Ajándékok fogadtak minket, amiknek nagyon örültünk. Az étterem is kellemes volt, megfelelő adagok és finom ételek.
Válasz az értékelésre - 2014. december 27.
Kedves Erika!

Köszönjük szépen a szép pontozást és a kedves szavakat! Ilyenkor látjuk,hogy van értelme munkáknak! Szeretettel várjuk Önöket legközelebb is! Boldog Új Évet kívánunk!
2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Három napot töltöttünk a Librában, a romantikus csomag szolgáltatásait vettük igénybe. A kiszolgálás, a tisztaság, a wellness részleg kifogástalan volt. A csomag része volt a gyertyafényes vacsora, mind a két estére, illetve a reggeli is: a vacsorák rendkívül finomak voltak (étlapról azt választottunk, amit akartunk), a reggelik is bőségesek voltak.
Válasz az értékelésre - 2014. november 7.
Nagyon szépen köszönjük az értékelést valamint a kedves szavakat! Örülünk hogy emlékezetessé tudtuk tenni a születésnapot!
Igyekszünk mindig a legjobbat nyújtani vendégeink számára.

Szeretettel várjuk önöket máskor is!
Üdvözlettel, Lipniczky Mária

Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Veresegyház
4 nap/3 éjszaka 18.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, karácsonyi meglepetéssel, közös karácsonyfa díszítéssel, Medvefarm belépőkkel, masszázzsal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Tavi Panzió
Veresegyház
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 11.556 - 15.890,- Ft/fő/éj között: Napi árak, Reggelivel, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Duna Parti Vendégházak
Szigetbecse
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Padláskincsek Vendégház
Nagybörzsöny
4 nap/3 éjszaka 11.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, állatsimogató, Vízimalom, templom belépőkkel, kisvasút jeggyel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.803,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 9.731 - 17.068,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, ünnepi gálavacsorával, karácsonyi meglepetéssel, közös karácsonyfa díszítéssel és filmvetítéssel, veresegyházi Medvefarm belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.26.

Szállodák Veresegyház környékén
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Patak Park Hotel Visegrád
Hotel Bellevue Esztergom
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Akciós Bellevue napok (min. 2 éj)

VeresegyházX