Libra Hotel Veresegyház ★★★

Libra Hotel Veresegyház
2112 Veresegyház, Csokonai u. 2-4.

Libra Hotel Veresegyház a térképen

Libra Hotel Veresegyház értékelése:

1. helyezett a 3 veresegyházi szállás közül
4. helyezett Budapest környékén - 280 szállás közül

Libra Hotel Veresegyház - vélemények, kritkikák

Libra Hotel Veresegyház vélemények

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden elképzelésünket felülmúlta a személyzet a kiszolgálok és a Recepciósok nagyon közvetlen barátságos odaadó vendégszeretete. Tisztaság úgy a szobában mint a Infra szaunában, Jakuzziban étteremben. Nagyon finomak és bőségesek voltak az ételek. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk és mindenhol terjesztjük jó hírüket. Még egyszer nagyon szépen köszönünk mindent.
2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kicsi hotel Veresegyház szívében, hangulatos étterem, a közelben van mindenféle bolt, belül gyönyörű környezet, tisztaság, az összes dolgozó nagyon kedvesen viselkedett, figyelmesek voltak, az ételek finomak, főleg a húsok (bár egyszer száraz volt a rizs), a "reggeliztető néni" külön dicséretet érdemel, mert nagyon segítőkész volt és mindig mosolygott.
Válasz az értékelésre - 2014. szeptember 3.
Kedves Tóth Zsófia Anna!

Nagyon köszönjük a kedves szavakat! Örülünk, hogy jól érezték magukat! Reméljük, legközelebb is ellátogatnak hozzánk!

Igyekszünk mindig a legjobbat nyújtani és az ilyen pontozás láttán tudatosul, hogy van értelme a munkánknak.

További szép napot kívánok!
Üdvözlettel,
Lipniczky Mária
Lipniczky Mária (Libra Hotel)

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Házassági évfordulónkat töltöttük itt,a Romantikus csomag keretein belül. Szerintem az értékelés önmagáért beszél! Csak ajánlani tudom mindenkinek,kedves családias hangulatú hely. Itt tényleg lesik az ember kívánságait,még egy tortát is beloptak nekem az évfordulónkra pedig csak emailban egyeztettünk :)
Az ételek kitűnőek,a személyzet kiváló,a tulajdonos hát róla ódákat lehetne zengeni
2014. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. április 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Hotel-ben töltött hétvégén a személyzet kifejezetten kedves, együttműködő, segítőkész volt. A szoba tiszta és kényelmes, de sajnos pont a feljáratnál, utcai ablakokkal, így meglehetősen forgalmas, minden jövés-menés behallatszott. A wellness részben a jakuzzi bizonyos funkciója inaktív volt.

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mi a Párommal Libra Hotelben a romantikus csomag szolgáltatásait vettük igénybe. Az ott dolgozó személyzet (minden apró részletet figyelembe véve) mindent megtett annak érdekében, hogy valóban romantikusan, meghitten teljenek napjaink. Teljes kikapcsolódásra adott lehetőséget, hogy élvezzük a wellness részleg szolgáltatásait.

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 20. - 3 látogató hasznosnak vélte
A medveparktól nem messze található ez a kívülről is gyönyörű szálloda,ahol a személyzet kedves,segítőkész,közvetlen -amit talán nem mindenki kedvel-,a wellness-részlegben (van itt infra szauna,jacuzzi,és általános szauna is) eltöltött órák feledhetetlenek,ami után kipihenten mehetünk le az étterembe,mely egy ilyen kis helyhez mérten rengeteg étellel várja akár az utca emberét is -nem kis adagokkal-,a parkolási lehetőség is biztosított, a szobák pedig egyszerűen csodásak, picik,de épp ez adja meg a hangulatot a piros ágytakaróval,illetve a meleg színeivel.

Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Veresegyház
4 nap/3 éjszaka 18.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, karácsonyi meglepetéssel, közös karácsonyfa díszítéssel, Medvefarm belépőkkel, masszázzsal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Tavi Panzió
Veresegyház
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 5.495,- Ft/fő/éj ártól: reggeli ellátással
Érvényes: 2019.10.18-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.288 - 41.325,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, ünnepi gálavacsorával, karácsonyi meglepetéssel, közös karácsonyfa díszítéssel és filmvetítéssel, veresegyházi Medvefarm belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.26.

Szállodák Veresegyház környékén
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Patak Park Hotel Visegrád
Hotel Bellevue Esztergom
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Akciós Bellevue napok (min. 2 éj)

VeresegyházX